باشگاه سوارکاری و کمانگیری روی اسب آریاسب

hormoz

Member
خواهش می کنم ،من خیلی کوچکتر از این حرفها هستم .

واژه استاد لایق مربیان و اساتیدی هستش که تمام دغدغه ذهنی و قلبیشون آموزش بهترین اصول سوارکاری به شاگردانشون هست.

با این حال برای ارائه دانش آموخته هام که قطعا" مدیون استاد برجسته و مجرب خودم هستم به دوستان انجمن دریغ نخواهم کرد.

با تشکر فراوان
قراره که آقاي حاني حاجيلو به من آموزش دهند اگر شما ايشان را ميشناسيد لطفا کمي از ايشان بگوئيد تا ايشان را بيشتر بشناسم

با تشکر فراوان
قراره که آقاي حاني حاجيلو به من آموزش دهند اگر شما ايشان را ميشناسيد لطفا کمي از ايشان بگوئيد تا ايشان را بيشتر بشناسم

برای انتخاب مربی تون حتما" یک پیش زمینه ای داشتید !!!
کسی معرفی کرده یا از شاگرداشون نظر پرسیدید.

من در مورد ایشون نظر خاصی ندارم که بگم اما پیشنهاد شخصی بنده اگر می خواهید در کلاسهای عمومی شرکت کنید آقای کلانتری و اگر قصد دارید در کلاسهای خصوصی ثبت نام کنید آقای عرب هستند.

ملاک انتخاب من برای مربی سوارکاری همیشه موارد زیر بوده:

اول) اخلاق

دوم)دانش

سوم)تجربه

آخرین ویرایش:

hormoz

Member
برای انتخاب مربی تون حتما" یک پیش زمینه ای داشتید !!!
کسی معرفی کرده یا از شاگرداشون نظر پرسیدید.

من در مورد ایشون نظر خاصی ندارم که بگم اما پیشنهاد شخصی بنده اگر می خواهید در کلاسهای عمومی شرکت کنید آقای کلانتری و اگر قصد دارید در کلاسهای خصوصی ثبت نام کنید آقای عرب هستند.

ملاک انتخاب من برای مربی سوارکاری همیشه موارد زیر بوده:

اول) اخلاق

دوم)دانش

سوم)تجربه

اين شخص رو آقاي صفايي معرفي کرده و گفته تو ساعت و روز دلخواه من مربي خوبي هست و من چون شناخت ندارم از شما درياره اين مربي سئوال پرسيدم.

من کلا کلاس خصوصي رو ميپسندم.

فکر کنم همه اين هايي که گفتيد به طور کل بايد ملاک انتخاب يه مربي خوب باشد.

اين شخص رو آقاي صفايي معرفي کرده و گفته تو ساعت و روز دلخواه من مربي خوبي هست و من چون شناخت ندارم از شما درياره اين مربي سئوال پرسيدم.

من کلا کلاس خصوصي رو ميپسندم.

فکر کنم همه اين هايي که گفتيد به طور کل بايد ملاک انتخاب يه مربي خوب باشد.

بنابراین برای زمانش شما محدودیت داشتید.و با توجه به زمان شما براتون مربی تعیین کردن که در اینصورت باید همون کلاس رو برید دیگه.
بله صحیح می فرمایید بطور کلی همه اینها ملاک انتخاب یک مربی خوب هست اما بسته به نظرات شخصی افراد؛جای شماره ها عوض میشه و اولویت ها تغییر میکنه.

hormoz

Member
بنابراین برای زمانش شما محدودیت داشتید.و با توجه به زمان شما براتون مربی تعیین کردن که در اینصورت باید همون کلاس رو برید دیگه.
بله صحیح می فرمایید بطور کلی همه اینها ملاک انتخاب یک مربی خوب هست اما بسته به نظرات شخصی افراد؛جای شماره ها عوض میشه و اولویت ها تغییر میکنه.

فروع خانم
باسلام فراوان و ممنون از اينکه منو راهنمايي ميکنيد
چقدر طول ميکشه تا يه مبتدي شيوه سوارکاري رو ياد بگيره و آماده بشه براي آموزش درساژ؟
و براي درساژ آيا سن مهم هست يا نه ؟

فروع خانم
باسلام فراوان و ممنون از اينکه منو راهنمايي ميکنيد
چقدر طول ميکشه تا يه مبتدي شيوه سوارکاري رو ياد بگيره و آماده بشه براي آموزش درساژ؟
و براي درساژ آيا سن مهم هست يا نه ؟

خواهش می کنم،
دوست گرامی در این تاپیک و همچنین تاپیک درساژ سوال شما رو دیدم و متوجه شدم که 1-سوالات زیادی در ذهن دارید 2-خیلی علاقمندید 3- مطالب سایت رو هنوز بطور کامل و دقیق مطالعه نکردید

جسارتا" جند تا پیشنهاد برای شما دارم:

یک وقت حسابی بگذارید و مطالب مورد نیازتون در سایت رو مطالعه بفرمایید که به این ترتیب پاسخ بسیاری از سوالاتون رو خواهید گرفت.چون این سایت پر از مطالب مفید و پر بار از افراد مجرب و با دانش است.

در باشگاه آریاسب می توانید به استاد نجفی مراجعه نموده و از دانش ایشون که از پیش کسوتان این رشته در کشور هستند بهره ببرید و یا از خود ایشون آموزش ببینید( سلام توپچی را هم خدمت ایشون فراوان برسونید لطفا")

در باشگاه بلند سران هم می توانید از وجود مربی دیگری که آلمانی تبار هستند استفاده ببرید که هزینه ای 2برابر آقای نجفی باید بپردازید.

باشگاه شکی که در خصوص آموزش درساژ برای همه دوستان آشناست اما باز هم بحث هزینه و تحقیق از دوستانی که در آنجا کار کردند می باشد.

در سایت، بزرگوارانی که بنده در این خصوص می شناسم آقایان oliveira و dadar می باشند که اگر تاپیک درساژ رو خوب مطالعه بفرمایید مطالب بسیار مفیدی در این رابطه توسط ایشان ارائه شده، مثلا" یه مبحث خیلی جالبه که تعریف درساژ رو با 2مفهوم عام و خاص جداگانه توضیح دادن ولی عموم افراد همیشه اون رو با معنای خاصش می شناسن، یعنی همون که یه رشته مجزا است و.........درحالیکه بیس سوارکاری و اصول وپایه سوارکاری یعنی خود خود درساژ (حتما" اون مطالب رو بخونید)

در مورد سن هم اگر برای مسابقات درساژ تشریف ببرید شرکت کننده هایی با سن 50 هم می تونید می بینید.

برای طرح سوالاتتون از هر نوع در تاپیک آماتور هر سوالی بپرسید دوستان پاسخگو هستند.

hormoz

Member
خواهش می کنم،
دوست گرامی در این تاپیک و همچنین تاپیک درساژ سوال شما رو دیدم و متوجه شدم که 1-سوالات زیادی در ذهن دارید 2-خیلی علاقمندید 3- مطالب سایت رو هنوز بطور کامل و دقیق مطالعه نکردید

جسارتا" جند تا پیشنهاد برای شما دارم:

یک وقت حسابی بگذارید و مطالب مورد نیازتون در سایت رو مطالعه بفرمایید که به این ترتیب پاسخ بسیاری از سوالاتون رو خواهید گرفت.چون این سایت پر از مطالب مفید و پر بار از افراد مجرب و با دانش است.

در باشگاه آریاسب می توانید به استاد نجفی مراجعه نموده و از دانش ایشون که از پیش کسوتان این رشته در کشور هستند بهره ببرید و یا از خود ایشون آموزش ببینید( سلام توپچی را هم خدمت ایشون فراوان برسونید لطفا")

در باشگاه بلند سران هم می توانید از وجود مربی دیگری که آلمانی تبار هستند استفاده ببرید که هزینه ای 2برابر آقای نجفی باید بپردازید.

باشگاه شکی که در خصوص آموزش درساژ برای همه دوستان آشناست اما باز هم بحث هزینه و تحقیق از دوستانی که در آنجا کار کردند می باشد.

در سایت، بزرگوارانی که بنده در این خصوص می شناسم آقایان oliveira و dadar می باشند که اگر تاپیک درساژ رو خوب مطالعه بفرمایید مطالب بسیار مفیدی در این رابطه توسط ایشان ارائه شده، مثلا" یه مبحث خیلی جالبه که تعریف درساژ رو با 2مفهوم عام و خاص جداگانه توضیح دادن ولی عموم افراد همیشه اون رو با معنای خاصش می شناسن، یعنی همون که یه رشته مجزا است و.........درحالیکه بیس سوارکاری و اصول وپایه سوارکاری یعنی خود خود درساژ (حتما" اون مطالب رو بخونید)

در مورد سن هم اگر برای مسابقات درساژ تشریف ببرید شرکت کننده هایی با سن 50 هم می تونید می بینید.

برای طرح سوالاتتون از هر نوع در تاپیک آماتور هر سوالی بپرسید دوستان پاسخگو هستند.

فقط ميتونم يک کلام بگم
متشکرم

لطفا" تلفن منو از اميرحسين بگيريد و با من تماس بگيريد چون دوست دارم بصورت حضوري در از استاد را ياد بگيرم

با سپاس فراوان

amin d

New member
سلام
کسی چند تا از میتونه اسبای خوب اونجا رو بگ
که وقتی هر دفعه رفتم بگم بده؟
منم این باشگاه میرم و مربیم آقای رضا رضازاده هستش ایشون بسیار کاربلد و باتجربه هستند.درکل باشگاه خوبی هستش ولی همون طور که فروغ خانم اشاره کردند کیفیت اسبها چندان جالب نیست.
در ضمن من در این رشته تازه کار هستم از شما خواهش می کنم با راهنمایی هاتون به پیشرفت من کمک کنید.

من باشگاه آریاسب میرم راضی هستم.مربیم آقای رضا زاده هستند جا داره اینجا از ایشون تشکر کنم.ایشون بسیار کاربلد و باتجربه هستند.

من دیروز ثبت نام کردم.دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 6-7 مربیم آقای حانی حاجیلو هستن.کسی ایشون رو میشناسه یا کسی هست که با من همکلاس باشه؟ تشکر

Bolt

New member
سلام. فروغ خانم خواستم بدونم آقاي كلانتري چيز هاي جزعي مثل چگونه قرار گرفتن پاها در چهارنعل و..... را هم بهشون توجه ميكنند و در آموزش آن ها سختگير هستند؟ لطفا پاسخ بديد. متأسفانه استاد من توجهي به اين نكات ظريف اما مهم ندارند وشعار ايشان اين هست که بزن به اسب خودس ميره!!!!

Bolt

New member
فروغ خانم من منتظر پاسخ شما هستم چون ميخواهم استادم رو عوض كنم!!دوستان ديگر اگر اطلاعاتي دارند که ميتواند در پيدا كردنيک استاد خوب من را ياري کند ممنون ميشم نظرهاي خود را بگيد