باشگاه سوارکاری و کمانگیری روی اسب آریاسب

1) نام باشگاه : باشگاه سوارکاری و کمانگیری روی اسب آریاسب(دولتی)

2) مدیریت باشگاه : جناب آقای محمدمهدی صفایی

3) محل جغرافیایی : بزرگراه تهران – کرج ، پارک چیتگر

4) امکانات و تجهیزات باشگاه : استاندارد و کیفیت مانژها (که یک مانژ مختص مالکین است )*ساختارشکلی اصطبل ها وبهداشت آن * کلیه وسایل اسب از قبیل زین و..... ، همگی معمولی بوده واز کیفیت خیلی بالایی برخوردار نمی باشد.

5) محیط فرهنگی باشگاه : آرامش و امنیت ،کاملا حکمفرماست.

6) شکل رفتاری پرسنل : با تدبیر پاسخگو بوده و از ارائه هیچ گونه اطلاعاتی دریغ نمی ورزند.

7) مهارت وتخصص مربیان در امر آموزش : آموزش بصورت کاملا تجربی است.

8 )شکل رفتاری مربیان : درخصوص اولین مربی سوارکاری خودم جناب آقای کیومرث کلانتری تقریبا همه نظر من رو می دونن،ولی باز هم می گم ایشون بسیار افتاده، مجرب ، متواضع ،مهربان، پاک نیت و پاک سرشت و.....، در ارائه مطالب آموزشی هم دست و دلباز هستند.(برای مابقی مربیان مخصوصا جناب آقای نجفی که ارادت خاصی خدمتشون دارم، احترام فراوانی قائل هستم)

9) کیفیت اسبهای آموزشی : با وجود تنوع زیاد اسبهای آموزشی، فقط مناسب سوارکاری عمومی بوده ونه برای پرش و درساژو......

"در انتها برای آموزش سوارکاری به کودکان با مربیگری خانم واعظی هم می توانید به این باشگاه مراجعه فرمایید"

آخرین ویرایش:
نکات منفی باشگاه هارو هم بگوئید

با مسامحه به نکات منفی هم اشاره شده،مثلا وقتی کیفیت اسبها به گونه ای هست که فقط مناسب سوارکاری عمومیه نه پرش و غیره، یا روش آموزشی فقط بصورت تجربیه و نه علمی ،نشان دهنده پایین بودن سطح آموزش است.

با مسامحه به نکات منفی هم اشاره شده،مثلا وقتی کیفیت اسبها به گونه ای هست که فقط مناسب سوارکاری عمومیه نه پرش و غیره، یا روش آموزشی فقط بصورت تجربیه و نه علمی ،نشان دهنده پایین بودن سطح آموزش است.

به مشکلات و نکات منفی باشگاه ها مستقیم تر اشاره بشه فکر کنم بهتر باشه فروغ خانم

به مشکلات و نکات منفی باشگاه ها مستقیم تر اشاره بشه فکر کنم بهتر باشه فروغ خانم
باشه موافقم، ولی واقعا در مورد مطالب خودم نکته خیلی خاصی وجود نداشت،فقط اینکه پایین بودن کیفیت اسبهای آریاسب سوارکار رو خسته می کرد،چون باشگاه دولتی هستش و دلسوزی زیادی برای مراقبت از اسبها وجود نداره، و در عرض 6 ماه گذشته اونجا 3تا اسب تلف شد،متقاضی زیاده و فقط از اسب کار می کشند تا کلاسها دایر باشه،همیشه دلم برای اسبهای اون باشگاه می سوخت.

samin_98

New member
سلام فروغ عزیز

از Comment هایی که گذاشتین واقعا ممنون .اگه در مورد باشگاه شهدا هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین. همین طور اگه مربی های اونجا رو می شناسین .

سلام فروغ عزیز

از comment هایی که گذاشتین واقعا ممنون .اگه در مورد باشگاه شهدا هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین. همین طور اگه مربی های اونجا رو می شناسین .

متاسفم،در مورد شهدا نمی تونم نظر بدهم چون هر وصفی بوده در مورد این باشگاه فقط شنیدم و خودم تجربه نکردم،من حتی در مورد باشگاه ایران زمین،نیرو هوایی،باشگاه جم و چند تا باشگاه دیگه که تجربه کمی داشتم نظری ندادم، چون در این زمینه بهتره دوستان اطلاعات کاملا مفید ودقیقی رو ارائه کنند که حاصل تجربه شون هست.

سلام فروغ جان
ممنون میشم اگر اسامی مربیان نام ببری:blushsmiley:

آقایان محمد مهدی صفایی،رنجبر(کمانگیری روی اسب)
آقایان کیومرث کلانتری،حاجیلو،شاه حسینی(سوارکاری عمومی)
آقای نجفی(درساژ)
خانم فهیمه واعظی(مربی کودکان با اسب پونی)

hormoz

Member
با تشکر از دوستان و راهنمايي خوبتان
من امروز دوشنبه پسر 5/5 ساله خودم رو تو کلاسهاي خانم واعظي ثبت نام کردم و فکر ميکنم که کار درستي کردم
از لحاظ امکانات فکر ميکنم امکاناته خوبي داره
البته من به علت کارمند بودن نميتونم اسب بخرم فقط بايد از امکانات اونجا استفاده کنم
باز هم منو راهنمايي کنيد

hormoz

Member
با سلام
واجب بود تا مطالبی را بازگو کنم

من متاسفانه هنوز موفق نشدم تا مدیریت آریاسب رو ببینم اما معاون آقای صفایی یعنی آقای حیدر پور رو دیدم باهاش آشنا شدم ایشان بسیار انسان شریفی هست و برای سوار کاران مبتدی در هر شرایط سنی باشند کمک کنه تا سوارکاری رو شروع کنن

4) امکانات و تجهیزات باشگاه : استاندارد و کیفیت مانژها (که یک مانژ مختص مالکین است )*ساختارشکلی اصطبل ها وبهداشت آن * کلیه وسایل اسب از قبیل زین و..... ، همگی معمولی بوده واز کیفیت خیلی بالایی برخوردار نمی باشد.

اما در مورد تجهیزات و امکانات باشگاه باید بگم که امکانات خوبی داره و درحد خودش عالیه

راستش بیشتر از تصورتان آرامش و امنیت ،کاملا حکمفرماست.

6) شکل رفتاری پرسنل : با تدبیر پاسخگو بوده و از ارائه هیچ گونه اطلاعاتی دریغ نمی ورزند.

در مورد آقای حیدرپور گفتم که بسیار انسان خوبیست وقتی مدیر و معاون انسان شریفی باشند بطبع کارمندانشان هم انسانهای خوبی هستند.

نه اصلا تجربی نیست بلکه بهتر هست بگم که بسیار باتجربه هستند مخصوصا خانم واعظی

8 )شکل رفتاری مربیان : درخصوص اولین مربی سوارکاری خودم جناب آقای کیومرث کلانتری تقریبا همه نظر من رو می دونن،ولی باز هم می گم ایشون بسیار افتاده، مجرب ، متواضع ،مهربان، پاک نیت و پاک سرشت و.....، در ارائه مطالب آموزشی هم دست و دلباز هستند.(برای مابقی مربیان مخصوصا جناب آقای نجفی که ارادت خاصی خدمتشون دارم، احترام فراوانی قائل هستم)

9) کیفیت اسبهای آموزشی : با وجود تنوع زیاد اسبهای آموزشی، فقط مناسب سوارکاری عمومی بوده ونه برای پرش و درساژو......

ای کاش اسبهایی از نژاد وقوی رو داشتند تا من هم میتوانستنم سوار کاری یاد بگیرم

"در انتها برای آموزش سوارکاری به کودکان با مربیگری خانم واعظی هم می توانید به این باشگاه مراجعه فرمایید"

بهترین مربی آموزش به کودکان خانم واعظی هست که بسیار باتجربه و تمامی بچه ها با او دوست هستند و این امریست بدیهی

در پایان باید خاطر نشان کنم که هادی ساعی قهرمان تکواندو جهان و المپیک هم در این باشگاه تمرین مکنه و این نشون میده که مکان خوبی برای سوارکاریست.

hormoz

Member
سلام به همگي

من شنيدم که مجموعه آرياسب قراره به بخش خصوصي واگذار بشه
به نظر شما اين قضيه به نفع آرياسبه يا به ضررش؟

با سلام
واجب بود تا مطالبی را بازگو کنم

من متاسفانه هنوز موفق نشدم تا مدیریت آریاسب رو ببینم اما معاون آقای صفایی یعنی آقای حیدر پور رو دیدم باهاش آشنا شدم ایشان بسیار انسان شریفی هست و برای سوار کاران مبتدی در هر شرایط سنی باشند کمک کنه تا سوارکاری رو شروع کنن

اما در مورد تجهیزات و امکانات باشگاه باید بگم که امکانات خوبی داره و درحد خودش عالیه

راستش بیشتر از تصورتان آرامش و امنیت ،کاملا حکمفرماست.

در مورد آقای حیدرپور گفتم که بسیار انسان خوبیست وقتی مدیر و معاون انسان شریفی باشند بطبع کارمندانشان هم انسانهای خوبی هستند.

نه اصلا تجربی نیست بلکه بهتر هست بگم که بسیار باتجربه هستند مخصوصا خانم واعظی

ای کاش اسبهایی از نژاد وقوی رو داشتند تا من هم میتوانستنم سوار کاری یاد بگیرم

بهترین مربی آموزش به کودکان خانم واعظی هست که بسیار باتجربه و تمامی بچه ها با او دوست هستند و این امریست بدیهی

در پایان باید خاطر نشان کنم که هادی ساعی قهرمان تکواندو جهان و المپیک هم در این باشگاه تمرین مکنه و این نشون میده که مکان خوبی برای سوارکاریست.

دوست گرامی هدف از ایجاد این تاپیک ارایه نظرات شخصی در مورد باشگاههایی هستش که هر یک از سوارکاران در اون تجربه کردند. بنابراین اگر خواستید نظر خودتون رو بفرمایید مطابق با مینوت کلی این تاپیک یک پست جدید ایجاد کرده و نظر شخصی خودتون رو بنویسید و زیر نظرات دیگران به این شکل توضیح ندید لطفا"، چون زمانی که به این ترتیب به انتقاد یا نظردهی می پردازید در حقیقت دارید نظر دیگران رو رد یا نقد می کنید و این صحیح نیست.

از این همه نظر مثبت شما در مورد این باشگاه بسیار خوشحالم ولی دوست گرامی شما اگر یک ماهه که فرزند دلبندتون رو اونجا ثبت نام کردید من چند سالی هست که اونجا زندگی کردم چون تمامی لحظات حساس عمرم در اون باشگاه گذشته بنابراین تمام مطالب عنوان شده عین واقعیت های موجود در اونجاست، هرچند که چندی پیش ،گفتن این واقعیت ها به مذاق بعضی ها خوش نیومد اما الان همین الان شاید نظرات من رو قبول داشته باشن.موفق و موید باشید!

سلام به همگي

من شنيدم که مجموعه آرياسب قراره به بخش خصوصي واگذار بشه
به نظر شما اين قضيه به نفع آرياسبه يا به ضررش؟

آریاسب ،بهترین و پر رونق ترین روزهاش رو از خرداد 88 تا شهریور 89 به خودش دید.
من مدیریت های قبلی این باشگاه رو هم دیدم(اون موقع هم یه باشگاه دولتی بود).
اما اکنون با بحث خصوصی شدن، فقط یک مدیریت خیلی قوی می تونه رونقی فراتر از این دوران رو برای این باشگاه به ارمغان بیاره وگرنه.................................. (خیلی حرفهای دیگه که معذورم از بیانش و به اندازه کافی در رسانه ها بیان گردید)

hormoz

Member
دوست گرامی هدف از ایجاد این تاپیک ارایه نظرات شخصی در مورد باشگاههایی هستش که هر یک از سوارکاران در اون تجربه کردند. بنابراین اگر خواستید نظر خودتون رو بفرمایید مطابق با مینوت کلی این تاپیک یک پست جدید ایجاد کرده و نظر شخصی خودتون رو بنویسید و زیر نظرات دیگران به این شکل توضیح ندید لطفا"، چون زمانی که به این ترتیب به انتقاد یا نظردهی می پردازید در حقیقت دارید نظر دیگران رو رد یا نقد می کنید و این صحیح نیست.

از این همه نظر مثبت شما در مورد این باشگاه بسیار خوشحالم ولی دوست گرامی شما اگر یک ماهه که فرزند دلبندتون رو اونجا ثبت نام کردید من چند سالی هست که اونجا زندگی کردم چون تمامی لحظات حساس عمرم در اون باشگاه گذشته بنابراین تمام مطالب عنوان شده عین واقعیت های موجود در اونجاست، هرچند که چندی پیش ،گفتن این واقعیت ها به مذاق بعضی ها خوش نیومد اما الان همین الان شاید نظرات من رو قبول داشته باشن.موفق و موید باشید!

ممنون از راهنمايي خوبتان

hormoz

Member
آریاسب ،بهترین و پر رونق ترین روزهاش رو از خرداد 88 تا شهریور 89 به خودش دید.
من مدیریت های قبلی این باشگاه رو هم دیدم(اون موقع هم یه باشگاه دولتی بود).
اما اکنون با بحث خصوصی شدن، فقط یک مدیریت خیلی قوی می تونه رونقی فراتر از این دوران رو برای این باشگاه به ارمغان بیاره وگرنه.................................. (خیلی حرفهای دیگه که معذورم از بیانش و به اندازه کافی در رسانه ها بیان گردید)

ممنون ميشم تا از راهنمايي هاي خوبتان استفاده کنم

اي کاش من عمرم رو مثل شما توي يه باشگاه خوب صرف ميکردم نه برم سر کار چون من بيشتر عمرم مشغول کار بودم( البته بغير از تحصيل)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

دلیل خوبی نیست
هدیه تهرانی و محمرضا فروتن و سوپراستارهای دیگم تو باشگاههای دیگه سواری میکنند.
دلیل نمشه جای خوبی باشه

ممنون ميشم تا از راهنمايي هاي خوبتان استفاده کنم

اي کاش من عمرم رو مثل شما توي يه باشگاه خوب صرف ميکردم نه برم سر کار چون من بيشتر عمرم مشغول کار بودم( البته بغير از تحصيل)

خواهش می کنم آقای hormoz
البته که "کار" جوهره ی وجود هر انسانی هستش و قطعا" بدون اون هیچ ورزشکاری اونم از نوع سوارکار نمی تونه تو باشگاههای سوارکاری حتی پا بزاره، ما هم 3/1 عمرمون رو صرف کار کردیم اما بعد از ساعت کاری براحتی میشه وقت برای صرف کردن در باشگاههای خوب گذاشت، به هر حال براتون آرزوی کامیابی دارم.

ممنون از لطفتان من خيلي دير سوارکاري رو شروع کردم و خوشحال ميشم که استاد من باشي و نکات خوب سوارکاري را به من ياد بدي.

خواهش می کنم ،من خیلی کوچکتر از این حرفها هستم .

واژه استاد لایق مربیان و اساتیدی هستش که تمام دغدغه ذهنی و قلبیشون آموزش بهترین اصول سوارکاری به شاگردانشون هست.

با این حال برای ارائه دانش آموخته هام که قطعا" مدیون استاد برجسته و مجرب خودم هستم به دوستان انجمن دریغ نخواهم کرد.