اینم یه اسب حواس پرت شایدم عاشق....

علی واحدی

Active member
پاسخ : اسب گرفتار

reihaneh گفت:
شاید بشه جک ماشین رو گذاشت تو شکاف درخته بعد که جک رو باز کنیم یه کم شکاف باز تر میشه(البته اگه چوبه تر باشه) و اسبه خودش سرشو میکشه بیرون.شایدم نشه،نمیدونم :-\
اینم فکر بسیار خوبیه. دیدین گفتم دخترها چه از نظر ذهنی و چه از نظر فیریکی و بدنی از پسرها بهترن. ریحانه خانم واقعا راه حل بسیار جالبی رو گفتن که بنظر من 90 % جواب میده.

kahar

Member

خدا نکنه بمیره :mad: :mad: :mad: :mad:

بچه ها به جای حرف عمل کنید اسبم تلف شد :'( :'( :'( :'( :'(

احسان

Active member

اين مونامور  شده  بابا  حرفه اي من ميخوام بدونم چه مطلب خوبی تا حالا گذاشته 

فقط الکی پست فرستاده

::) ::) :p :p

kahar

Member

بچه ها این عکس برگرفته از یک تلکس خبریه .

فقط برا این ازش استفاده کردم چون عکس روز اون تلکس بود واینکه می خواستم ببینم عکس العمل بچه ها با دیدن این عکس چیه ؟

در واقع سنجیدن موقعیت و ارائه راه کار درست برا حل این مشکل و همزاد پنداری با این تصویر که شاید این اتفاق برا هر کس بیفته !!!!!!!

چرا به جای تفکر عمیق در این مورد فکر کردید یه شوخیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اینکه کسی سر کاره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هیچ کس سر کار نبود .

M

mrezap

Guest

فتانه گفت:
بچه ها این عکس برگرفته از یک تلکس خبریه .

فقط برا این ازش استفاده کردم چون عکس روز اون تلکس بود واینکه می خواستم ببینم عکس العمل بچه ها با دیدن این عکس چیه ؟

در واقع سنجیدن موقعیت و ارائه راه کار درست برا حل این مشکل و همزاد پنداری با این تصویر که شاید این اتفاق برا هر کس بیفته !!!!!!!

چرا به جای تفکر عمیق در این مورد فکر کردید یه شوخیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اینکه کسی سر کاره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هیچ کس سر کار نبود .

اگر هر کس یک راه حل علمی و عملی میداد حرف شما درست بود
اما یک نگاه به جوابهای ارائه شده بندازید و خودتان قضاوت کنید

باید به فکر بالا رفتن سطح علمی انجمن بود و این که وقتی غریبه ای وارد میشه ذهنیتش با شوخی و مسخره بازی نسبت به ما خراب نشه.

«مـحمـد رضـا» گفت:
اگر هر کس یک راه حل علمی و عملی میداد حرف شما درست بود
اما یک نگاه به جوابهای ارائه شده بندازید و خودتان قضاوت کنید

باید به فکر بالا رفتن سطح علمی انجمن بود و این که وقتی غریبه ای وارد میشه ذهنیتش با شوخی و مسخره بازی نسبت به ما خراب نشه.
محمد رضا درست میگه
حداقل باید میگفتین بهترین راه نجات یک اسب گرفتار چیه و راه حل میدادین
شما مطلبو به شوخی گرفتین

kahar

Member

نه اشتباه نکنین من نباید صریحا از شما راه حل علمی می خواستم.خودتون باید به این می رسیدید نمی گم خنده و شوخی نباشه . اما بیش از حدش داشت این تاپیک رو به جاهایی می کشوند که اصلا قرار نیست .صابر هم اگه خویشتن دار باشه خیلی خوبه جبهه گیری در مقابل حرف زیاد درست نیست.

این یه اصل غافلگیریه ,برا نشون دادن چیزی که تو ذهنتونه .حالا می خواد اون چیزی که تو ذهنه هر چیز باشه .

حالاکه متقاعد نمی شید .هر طور می خواین برداشت کنید.

M

mrezap

Guest

فتانه گفت:
نه اشتباه نکنین من نباید صریحا از شما راه حل علمی می خواستم.خودتون باید به این می رسیدید نمی گم خنده و شوخی نباشه . اما بیش از حدش داشت این تاپیک رو به جاهایی می کشوند که اصلا قرار نیست .صابر هم اگه خویشتن دار باشه خیلی خوبه جبهه گیری در مقابل حرف زیاد درست نیست.

این یه اصل غافلگیریه ,برا نشون دادن چیزی که تو ذهنتونه .حالا می خواد اون چیزی که تو ذهنه هر چیز باشه .

حالاکه متقاعد نمی شید .هر طور می خواین برداشت کنید.
من منظورم شما نبود .
کارتون را هم تایید میکنم. این که اگه یک روز من خودم به این مشکل برخورد کنم و راه حلشو بدونم بهتره

اما بعضی از دوستان که کم لطفی میکنند را گفتم عنایت فرمایند

من جبهه گیری نکردم نگفتمم شما چرا این مطلبو گذاشتین دوستانی که پاسخ دادن پاسخشون اصلا خوب نبود با شوخی بود و جدیت نداشت شما هم هیچ اعتراضی نکردین بکه ادامش دادین که امیدوارم دیگه تو هیچ تایپیکی نه از من و نه از دوستان تکرار بشه تا سطح کیفی سایت پایین نیاد .
به هیچ عنوان قصدم جسارت نبود .
و شما هم از گذاشتن این مطلب قصد بدی نداشتین که

دیگه هم ادامه ندیم این بحث رو بهتره

بالا