ایا موافق جایزه نقدی در مسابقه زیبایی هستید؟

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان۰ از دور و بر شنیده میشه چند برگزار کننده قصد دارن جایزه مسابقه زیبایی رو به صورت نقدی پرداخت کنن۰ با توجه به سلیقه ای بودن داوری زیبایی ایا این کار درست است؟ایا با توجه به حساسیت مسابقات زیبایی این کار جو رو ملتحب نمیکه؟ من به عنوان یک برگزار کننده و یک داور مشتاقم نظر شما دوستان رو بشنوم

Soheil Sanati

Active member
این هم یه بحثه ولی منظور من از مطرح کردن این موضوع این هست که ایا ما به این بلوغ در زیبایی رسیدیم که توان پذیرفتن شکستی را باشیم که در ان پولی از دست میدهیم

Soheil Sanati

Active member
ما هنوز بر سر یک روبان دوهزار تومانی هم رو محکوم به تغلب و خریدن داور میکنیم وای به حال پول یا ماشین یا سکه طلا

سهیل جان برای یه اسب دار مهم نیست که پولی از دست بده فقط گرفتن مقام مهمه حتی حاضرن بعضی ها یه پولی هم بدن تا مقام بگیرن.
اگه مهم بود کورس هامون خیلی خلوت تر میشد.
خودت که خوب میفهمی این قضیه چطوریه

hashemlo

Member
به نظر من تشويق ميشه براي كساني كه اسب دار نيستند و اسب دوست دارند .با اين جوايز تعدادكساني كه اسب بخرند بيشتر ميشه

hashemlo

Member
مگه قرار دعوا بشه تو مسابقه اگر دعوا بشه خود كساني هم كه اسب دارن از اسب داري دست ميكشن

s.parizimanesh

Active member
خدا نکنه دعوا بشه اما اگه داورها خارجی باشن اگه حتی خدای ناکرده نا حق هم باشه کسی چیزی نمیگه اما اگه ایرانی باشن و بعضی اسبدارها هم خصومتی باهاشون داشته باشند که دیگه هیچ

آرتا

Member
خوشبختانه اسبداران تا بحال نشان دادند که تو مسابقات بخاطر پول شرکت نمیکنند و ارزش مقام خیلی بیشتر جایزه است و در کورس این را نشان دادند
چون تمامی شما میدانید که یه کورس شرکت کردن چقدر باید هزینه کنند

ashkann.m

Member
به نظر من همه اینها به فرهنگ طرف برمیگرده مسابقه جای رقابته اگه اسبت مقام نمیاره ایراد از پرورش نادرسته نه داوری البته داوری هم باید خوب باشه واین جوایز باعث دل گرمی پرورش دهندگان میشه و گرنه پول اینها در برابر خون دل خوردن یک پرورش دهنده هیچه انشاا...مسابقه به نحو احسنت برگزار میشه ...........بچه ها دیگه دعوا کردن یه چیز بیخوده الان دیگه اکثر مردم با فهم و شعور هستند و به جای دعوا انتقاد می کنن...

Soheil Sanati

Active member
به نظر من همه اینها به فرهنگ طرف برمیگرده مسابقه جای رقابته اگه اسبت مقام نمیاره ایراد از پرورش نادرسته نه داوری البته داوری هم باید خوب باشه واین جوایز باعث دل گرمی پرورش دهندگان میشه و گرنه پول اینها در برابر خون دل خوردن یک پرورش دهنده هیچه انشاا...مسابقه به نحو احسنت برگزار میشه ...........بچه ها دیگه دعوا کردن یه چیز بیخوده الان دیگه اکثر مردم با فهم و شعور هستند و به جای دعوا انتقاد می کنن...
زیبایی سال پیش تبریز یادت رفته؟

ما هنوز بر سر یک روبان دوهزار تومانی هم رو محکوم به تغلب و خریدن داور میکنیم وای به حال پول یا ماشین یا سکه طلا

آقا سهیل با عرضه احترام اما اون روبان ۲ هزار تومنی نیست که باعث دعوا میشه ، خودتون میدونید واسه اسب دارا روبان ۲ هزار تومنی یا ۵۰۰ هزار تومن جایزه چیزی محسوب نمیشه ، چون هزینههای نگاه داری بیشتره این حرفاس ، مساله مهم ، افتخار و مقامی که اسب میگیره و باعث میشه قیمت خودش و کره هاش بالا بره ، درسته؟ و من فکر کنم اونایی که بقیه رو به تقلب محکوم میکنن ، دلیلش اینه نه روبان ۲ هزار تومنی . هرچند همینشم اشتباهه. هرچند به نظر من همینم ارزش چندانی نداره ، من الان ۳ ساله ک هنلری میکنم و اسب زیبایی آماده میکنم و واسه مسابقات میام فقط واسه اینه که ۲ ،۳ روزی رو با دوستان اسب دوست دیگه در کنار هم باشیم ، نه چیز دیگه .

FARZADZARE

Member
من با آرتا موافقم.باید کیفیت مسابقات بهتر بشه ولی این یک بحث جداگانه ای هست.من به عنوان یه هندلر نظر شخصیم رو میگم اگه برای اسبهای برنه یه هزینه هرچند کوچک و نا چیز بگذارن دلگرمی بیشتر ایجاد میکنه و صاحب اسب انگیزه ای براش ایجاد میشه که اسبش رو مثلا از یزد بفرسته تهران برای مسابقه.اما حیف که مشکل فقط این نیست ...

بالا