امیر حسین قاسمی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mowlana

Member
دوستان من که جایی بیوگرافی از امیرحسین خان قاسمی ندیدم

درسته مدیرن ولی عضوم هستن دیگه:dodgy:

دوستان هرکی شناختشو از جناب قاسمی اینجا بنویسن جز خودش:dodgy:

آخرین پست رو می زاریم واسه خودش:tonguesmiley:

تو رو خدا نزنین تو ذوقم بگین تاپیک داشته ها - دقیق گشتم:wacsmiley:

عکساشم بزارین (از اون مدلی هایی که خودش دوست نداره و حساسیتش رو برمی انگیزه:biggrin:)

الفرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار :dodgy:

hashemlo

Member
جناب قاسمي در صورت امكان بيوگرافي خودتان را لطف كنيد در سايت قرار دهيد شما زحمت زيادي براي اين سايت و جامعه اسب دارها كشدين حداقل كاري كه ميشه كرد اينه كه در همين سايت از شما تشكر كنيم به اميد موفقيت وسلامتي براي شما در تمام مراحل زندگيتان .

mowlana

Member
جناب قاسمي در صورت امكان بيوگرافي خودتان را لطف كنيد در سايت قرار دهيد شما زحمت زيادي براي اين سايت و جامعه اسب دارها كشدين حداقل كاري كه ميشه كرد اينه كه در همين سايت از شما تشكر كنيم به اميد موفقيت وسلامتي براي شما در تمام مراحل زندگيتان .

نه دیگه قرار شد اول بقیه شناختشون رو بگن:dodgy:
البته اگه موافقین و شناخت کافی دارین

واسه تشکر هم یکی ی کره اسب ازش هدیه "می گیریم":biggrin:

توتزاري

New member
سلام دوستان
اتفاقا براي من هم جالبه كه در مورد ايشون بدونم و اينكه همچين سايت جالب و كاملي توسط چه كسي ايجاد شده البته فكر ميكنم ايشون دوست دارن كه در پشت پرده حضور داشته باشند :ph34r-smiley: حالا ما ميتونيم براي ايشون انگيزه ايجاد كنيم كه از پشت پرده بيرون بيان مثلا يك هديه مناسب در جبران اين همه زحمتي كه براي اين سايت كشيدن آماده كنيم اگه موافقيد بسم ا...

ببخشید ولی جمیعا خیلی خوشحالید...خیلی خیلی خوشحالید....

آخه بیوگرافی امیر حسین قاسمی به چه درد شما میخوره؟؟؟؟

hashemlo

Member
ببخشید ولی جمیعا خیلی خوشحالید...خیلی خیلی خوشحالید....

آخه بیوگرافی امیر حسین قاسمی به چه درد شما میخوره؟؟؟؟
اين كه خيلي خوبه كسي كه داره زحمت ميكشه براي همه كاملا معرفي بشه من فقط چند بار تلفني با ايشان صحبت كردم .دوست دارم بيشتر از ايشان بدونم . از كسي كه ما را معتاد سايتش كره

KAMAND

New member
ایشون یکی از معدود کسانیه که برا اسب خالص ایرانی زحمت خودشو کشیده و با این سایت باز هم داره ادامه میده

liza

Member
به نظر من همینقدر که ایشون چنین سایتی رو راه اندازی کردن و برای اسب بخصوص اسب اصیل زحمت کشیدن کافیه.اگر صلاح میدیدن یا دوست داشتن بیوگرافی-عکس یا سن یا هر چیزی دیگه ای رو در سایت قرار بدن تاحالا قرار داده بودن.
کاش بجای چنین تاپیکی تاپیکی برای قدردانی و تشکر از ایشون ساخته میشد

mowlana

Member
به نظر من همینقدر که ایشون چنین سایتی رو راه اندازی کردن و برای اسب بخصوص اسب اصیل زحمت کشیدن کافیه.اگر صلاح میدیدن یا دوست داشتن بیوگرافی-عکس یا سن یا هر چیزی دیگه ای رو در سایت قرار بدن تاحالا قرار داده بودن.
کاش بجای چنین تاپیکی تاپیکی برای قدردانی و تشکر از ایشون ساخته میشد

عزیزم معمولا انسانهای فروتن و افتاده سخته براشون از خودشون و سوابقشون بگن
تشکر که می کنیم فراوون هم می کنیم
ایشون هم قول می دن به افراد با پست بالا یه کره اصیل هدیه بدن:dodgy::biggrin:

دوستانی که خوب ایشون رو میشناسن هم که به یک متلک و عکسی رضایت دادن:smile:

بابا یکی شروع کنه دیگه - اینجوری پیش بره باید آخرین پست رو اعلام کنیم و بدیم دست خودشون

liza

Member
ممنون میشم ازکلمه عزیزم استفاده نکنید

این تاپیک یک پیشنهاده از طرف شما .یا موافقت میشه یانه
اما اصرار زیاد شما اصلا قبل درک نیست

کاربر mowlana معلومه تازه واردی..... میگن خنده زیادی سبکی میاره ...به جا بخند .... شما از اون دسته کاربرانی که اطلاعات مفت میخان؟؟؟ یاد بگیر برای بدست آوردن اطلاعات زحمت بکش..... کره اصیل هم علف خرس نیست.....شان دوستان ایشون متلک جواب دادن شما نیست .... خرمایی که شما داری میخوری خیلی وقته هسته اش بازیچه ما بوده.... زندگی ایشون به شما ربطی نداره .... شما چکاره اسبی که افراد این سایت باید به خواسته ی بی جای شما جواب بدن؟؟؟ 4 روز تو اسب باشی میفهمی امیر حسین قاسمی کیه.... فضای موجود برای شماست که بیای اینجا و در حضور اساتید سایت مخصوصا ایشون چیز یاد بگیری .... کمی ادب هم چاشنی کارته که افراد سایت حتما یادت میدن...

امیرحسین قاسمی هرکی که هست این قدر مردهست که بااسم وفامیل خودش تاپیک میزنه،کامنت مینویسه.
امیرحسین قاسمی احتیاجی به معرفی نداره شما اگه وجود داری خودت رو معرفی کن بینم چه کاره ای؟!
اسب داری؟
برا اسب این مملکت زحمت کشیدی؟!
چیزی تولید کردی؟!
و...
چه شعر خوبی از وحشی بافقی برا مولانا(جنابتان)یادم افتاد:
اساسی گر نداری کوه بنیاد غم خود خور که کاهی در ره باد

amin abdian

Member
امیر خان کسی هستش که این سایتو زده تا ادم هایی مثل شما از اسب چیز هایی بفهمه
امیر خان یه مرد و اقایه به تمام عیاره درسته که من ایشونو تا به حال نتونستم زیارت کنم ولی چند باری که با ایشون تماس تلفنی داشتم فهمیدم که ایشون کین ایشون با تمام وجود برای جامه اسب خدمت می کنن اما برا کسانی که می فهمن

mowlana

Member
ممنون میشم ازکلمه عزیزم استفاده نکنید

این تاپیک یک پیشنهاده از طرف شما .یا موافقت میشه یانه
اما اصرار زیاد شما اصلا قبل درک نیست

در مورد " عزیزم " عذر می خوام
شبیه به تکیه کلام بود که نابجا استفاده شد

واقعا من اصرار زیادی نداشتم و پیش خودم فکر کردم اولین مرحله از قدردانی از جناب قاسمی معرفی ایشونه

واقعا اگه بده که من بگم بیایی جناب قاسمی رو بشناسیم نمی گم دیگه:sadsmiley:

mowlana

Member
کاربر mowlana معلومه تازه واردی..... میگن خنده زیادی سبکی میاره ...به جا بخند .... شما از اون دسته کاربرانی که اطلاعات مفت میخان؟؟؟ یاد بگیر برای بدست آوردن اطلاعات زحمت بکش..... کره اصیل هم علف خرس نیست.....شان دوستان ایشون متلک جواب دادن شما نیست .... خرمایی که شما داری میخوری خیلی وقته هسته اش بازیچه ما بوده.... زندگی ایشون به شما ربطی نداره .... شما چکاره اسبی که افراد این سایت باید به خواسته ی بی جای شما جواب بدن؟؟؟ 4 روز تو اسب باشی میفهمی امیر حسین قاسمی کیه.... فضای موجود برای شماست که بیای اینجا و در حضور اساتید سایت مخصوصا ایشون چیز یاد بگیری .... کمی ادب هم چاشنی کارته که افراد سایت حتما یادت میدن...

جناب چکشی اولا سلام برادر
دوما یواش تر برادر عزیز
شما چطور این همه نتیجه از پست های بنده گرفتین؟
وقتی تو تاپیک " معرفی اعضاء " که مخصوص اینکاره تقاضای شناخت عزیزی مثل جناب قاسمی میشه اسمش میشه اطلاعات مفت خواستن؟ واقعا عجیبه
من هرگز به دوستانشون متلک نگفتم - بلکه حس کردم دیگران دارن بش متلک می گن و چون شروع کننده بحث بودم عذاب وجدان گرفته و تذکر دادم
منم کاری به زندگی (یجوری نوشتین زندگی انگار من می خواستم از مسایل خصوصیش سر دربیارم) ایشون ندارم ، فقط طبق روال معرفی اعضاء ی بیوگرافی ساده خواستم
شما اگه جایی از بنده بی ادبی دیدی تذکر بفرمایید ، به روی چشم - ولی بعید می دونم بتونین از بنده بی ادبی تو تمام پست هام پیدا کنین

شما نتایج جالبی از شخصیت بنده گرفتین که نشان از بعضی جنبه های شخصی جنابعالی است ، اما بنده عادت به اتهام زدن ندارم
البته این مشکل بیشتر به خاطر "نوشته" هاست که "لحن" ندارن و شکلک ها گویا نیست متاسفانه

در آخر من از شما تقاضای صبر بیشتر در تصمیم گیری و تشخیص فضا دارم
موفق و پیروز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا