امیر حسین قاسمی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mowlana

Member
امیرحسین قاسمی هرکی که هست این قدر مردهست که بااسم وفامیل خودش تاپیک میزنه،کامنت مینویسه.
امیرحسین قاسمی احتیاجی به معرفی نداره شما اگه وجود داری خودت رو معرفی کن بینم چه کاره ای؟!
اسب داری؟
برا اسب این مملکت زحمت کشیدی؟!
چیزی تولید کردی؟!
و...
چه شعر خوبی از وحشی بافقی برا مولانا(جنابتان)یادم افتاد:
اساسی گر نداری کوه بنیاد غم خود خور که کاهی در ره باد

ای بابا - اینجا چه اتفاقی افتاده خودم خبر ندارم
همه دست به یقه شدن

خوب تقاضای معرفی کردما ، ببینین چه الم شنگه ای به پا شده

ظرفیتم خوب چیزیه به خدا
جواب شما هم مشابه جواب جناب چکشیه
پیروز باشی برادر

mowlana

Member
امیر خان کسی هستش که این سایتو زده تا ادم هایی مثل شما از اسب چیز هایی بفهمه
امیر خان یه مرد و اقایه به تمام عیاره درسته که من ایشونو تا به حال نتونستم زیارت کنم ولی چند باری که با ایشون تماس تلفنی داشتم فهمیدم که ایشون کین ایشون با تمام وجود برای جامه اسب خدمت می کنن اما برا کسانی که می فهمن

بله شما درست می فرمایین جناب عبدیان

منم به ایشون ارادت دارم

mowlana

Member
امیر حسین خان قاسمی

لطفا خودتون تشریف بیارین و ما رو به معرفی هرچند کوتاه از خودتون مهمان کنین

اگه این تاپیک هم به هر دلیلی موجب ناراحتی و دلگیری شما شده بفرمایین با کمال میل مسئولیتش رو می پذیرم

اقای قاسمی فرد محترم وبا احترامی هستند و بنده به عنوان یه دوست بهشون احترام میذارم

بابا این mowlana بیچاره چی گفت مگه که اینجوری توپیدین بهش.
قابل توجه کسانی که کاسه داغتر از آش شدن بگم که امیر حسین روزی 4-5 بار تاپیکا رو چک میکنه و هر جا کسی مشکلی ایجاد بکنه خودش میتونه وارد عمل میشه.تا اونجایی که من میشناسمش اصلا نیاز به پاچه خار نداره.ماشالا اینقدر ادبیاتش قوی هست که با 2 جمله طرفو دراز کش میکنه.پس زحمت ندین به خودتون.ممنون از دوستان.

تا اونجایی که من میشناسمش اصلا نیاز به پاچه خار نداره.ماشالا اینقدر ادبیاتش قوی هست که با 2 جمله طرفو دراز کش میکنه.[/quote] این پاچه خاریه یا تعریف؟؟؟ به خدمت شما که کاسه سرد تر از آشی بگم که تاپیک زدن قانون داره و هدف .... نه درست شده واسه خنده که هر کی بیاد 4 تا شکلک بذاره نه درست شده واسه متلک انداختن .... اینقدر این حرف و حدیث ها واسه امیر حسین بی ارزش هست که حتی رغبت نکرده 1 کلمه جواب بده .... تاپیک از اولش درست شروع نشده ..... شما با امیر حسین چند بار چایی خوردی که حالا از طرفش کره اصیل هدیه میدی؟؟ لطف کنین کمی رعایت احترام کنین... خیلی از شما هنوز ندیدینش ونمیشناسینش . یادمه زمانی که دوران 1رو تو مسابقه زیبایی کردان واسه دور افتخاری بردیم 99 درصد افراد این سایت وقتی ایشون رو میدیدن به هم نشون میدادن ولی حتی حاضر نبودن با ایشون حتی 1 سلام احوالپرسی کنن.... کمی بهتر ببینین .....چشمهامون رو باز کنیم میفهمیم امیر حسین اختیاجی به معرفی نداره.....

mowlana

Member
قابل توجه کسانی که کاسه داغتر از آش شدن بگم که امیر حسین روزی 4-5 بار تاپیکا رو چک میکنه و هر جا کسی مشکلی ایجاد بکنه خودش میتونه وارد عمل میشه.تا اونجایی که من میشناسمش اصلا نیاز به پاچه خار نداره.ماشالا اینقدر ادبیاتش قوی هست که با 2 جمله طرفو دراز کش میکنه.پس زحمت ندین به خودتون.ممنون از دوستان.

جانا سخن از زبان ما می گویی:happysmiley:

تا اونجایی که من میشناسمش اصلا نیاز به پاچه خار نداره.ماشالا اینقدر ادبیاتش قوی هست که با 2 جمله طرفو دراز کش میکنه.
این پاچه خاریه یا تعریف؟؟؟ به خدمت شما که کاسه سرد تر از آشی بگم که تاپیک زدن قانون داره و هدف .... نه درست شده واسه خنده که هر کی بیاد 4 تا شکلک بذاره نه درست شده واسه متلک انداختن .... اینقدر این حرف و حدیث ها واسه امیر حسین بی ارزش هست که حتی رغبت نکرده 1 کلمه جواب بده .... تاپیک از اولش درست شروع نشده ..... شما با امیر حسین چند بار چایی خوردی که حالا از طرفش کره اصیل هدیه میدی؟؟ لطف کنین کمی رعایت احترام کنین... خیلی از شما هنوز ندیدینش ونمیشناسینش . یادمه زمانی که دوران 1رو تو مسابقه زیبایی کردان واسه دور افتخاری بردیم 99 درصد افراد این سایت وقتی ایشون رو میدیدن به هم نشون میدادن ولی حتی حاضر نبودن با ایشون حتی 1 سلام احوالپرسی کنن.... کمی بهتر ببینین .....چشمهامون رو باز کنیم میفهمیم امیر حسین اختیاجی به معرفی نداره.....[/quote]

جانا شما نیز سخن از زبان ما میگویی!

آنجا که عقاب پر بریزد/از پشه ی لاغری چه خیزد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*امیر حسین قاسمی* یه بنده خدایی که داره توی کار اسب زحمت میکش ، و تو سبک خودش تک هست ( منظورم داشتن یک گنجینه از اطلاعات اسبهای ایران در قالب سایت هست) ، و البته وقتی اسمشو میشنوم یاد سیلمی دوران میافتم :دی

emad

Member
آقای یاسی و چکشی .. خودتون می فهمید داری چی میگید .. این تاپیک و همه می خونند .. بازم خوبه نمی شه ویرایش کرد.. یکم ادبم بد نیست .. بی جنبه بازی تا کی ... اگه خود آقای قاسمی خواستند جواب می دهند .. که تا الانم جواب ندادن .. واسه اینه همه حرفاشون بزنند و خودشون نشون بدند.... دیگه اینا همه الم شنگه نداره ... بیت و شعر و قافیه نداره ...

mowlana

Member
ما که دیگه سکوت اختیار کردیم:mellowsmiley:

باشد که بیش از این موجبات سوء تفاهم پیش نیاد

آقای یاسی و چکشی .. خودتون می فهمید داری چی میگید .. این تاپیک و همه می خونند .. بازم خوبه نمی شه ویرایش کرد.. یکم ادبم بد نیست .. بی جنبه بازی تا کی ... اگه خود آقای قاسمی خواستند جواب می دهند .. که تا الانم جواب ندادن .. واسه اینه همه حرفاشون بزنند و خودشون نشون بدند.... دیگه اینا همه الم شنگه نداره ... بیت و شعر و قافیه نداره ...

اولا یاسی نه،یاسین
در ثانی شما که بیل زنی چرا باغچه خودت رو بیل نمیزنی؟!فقط ما باید جانب ادب رو رعایت کنیم؟!!

من کاملا با اقای کرباسی و دوستانه هم نظر(mowlana..emad) موافق هستم اقای قاسمی احتیاج به پاچه خواری نداره دوستان به عنوانه تشکراز اقای قاسمی از تلاش تو سایت و برخورد خوب با همه بچه های سایت و در اختیار گذاشتن اطلاعات کامل واسه دوستان انجمن که دوستان عزیز هم به همین عنوان واسه تشکراین موضوع رو گذاشتن یااگه نظر خاصی دارن بگن واسه سایت مفید باشه نه به شخصیت دیگران بی احترامی کنید از طرف اقای قاسمی به دیگران توهین وبی احترامی نکنید ایشون اگه موضوع خاصی باشه خودشون میگن سخن گو لازم نیست.

من به اندازه کافی میفهمم .این شمایی که نمیفهمی ... شما چی از امیر حسین میدونی؟؟چند بار دیدیش؟؟ از کدوم فعالیتش خبر داری؟؟ لطف کن احترام خودتو نگهدار .....

emad

Member
آقای چکشی ... بابا با فهم .. با شعور.. همه چیز دون ... بابا آقای قاسمی رو زیارت کرده ...
معلومه ادبیات کی چه جوره .. و فرهنگ وجودی خودش رو داره ثابت میکنه ... این شمایید که باید احترام خودتون رو حذف کنید ... همون پست قبلی هم گفتم ... بی احترامی هم به کسی نکردم .. این شما و دوستتون آقای یاری هستید .. که تنگ نظر و خودتون عقل کل حساب میکنید... همین شخصیتی داری که 4 تا اسبی هم که داری ... با شواهد و مدارک از مسمومیت از دست میدی ... کسی تو این تاپیک چیزی بر علیه کسی نگفته که شما داغش کردی.دادش ... هر وقت چیزی گفتند شما بیا بشو وکیل مدافعه ... بعدشم اگه یه دوستی با شوخی از دادن کره اسبی اونم اصیل حرف زده ....شما به اصیل باز بودن و کم دیدن اسب های اصیل اونو ببخشید .. من قول میدم دیگه تکرار نکنه ... :laughingsmiley:
بعدم این تاپیک رو زدن که اونایی که نمیدونند از فعالیت های اسبی آقای قاسمی اطلاع داشته باشند.. نه چیز دیگه ای .!!!

آقای چکشی ... بابا با فهم .. با شعور.. همه چیز دون ... بابا آقای قاسمی رو زیارت کرده ...
معلومه ادبیات کی چه جوره .. و فرهنگ وجودی خودش رو داره ثابت میکنه ... این شمایید که باید احترام خودتون رو حذف کنید ... همون پست قبلی هم گفتم ... بی احترامی هم به کسی نکردم .. این شما و دوستتون آقای یاری هستید .. که تنگ نظر و خودتون عقل کل حساب میکنید... همین شخصیتی داری که 4 تا اسبی هم که داری ... با شواهد و مدارک از مسمومیت از دست میدی ... کسی تو این تاپیک چیزی بر علیه کسی نگفته که شما داغش کردی.دادش ... هر وقت چیزی گفتند شما بیا بشو وکیل مدافعه ... بعدشم اگه یه دوستی با شوخی از دادن کره اسبی اونم اصیل حرف زده ....شما به اصیل باز بودن و کم دیدن اسب های اصیل اونو ببخشید .. من قول میدم دیگه تکرار نکنه ... :laughingsmiley:
بعدم این تاپیک رو زدن که اونایی که نمیدونند از فعالیت های اسبی آقای قاسمی اطلاع داشته باشند.. نه چیز دیگه ای .!!!

آقای یاری؟؟؟!!!
بعداز اون گیریم من و آقای چکشی رفیق،وکیل مدافع هم،رفیق گرمابه وگلستان،پسرخاله و...شما بفرمایین با mowlanaچه نسبتی داری که سنگش رو به سینه میزنی؟؟؟!
اصلا این mowlanaکی هست؟اسم حقیقیه؟اسم حقوقیه؟اسم مستعاره؟ نفوذیه؟ستون پنجم دشمنه؟بینم نکنه دستتون باهم تو یه کاسه است؟!!!!!!!!

به اونی که بهت اطلاعات میرسونه بگو خودش که هیچی نیست ....یه لطفی به شما بکنه و شما رو اینقد سنگ رو یخ نکنه....گیریم من وکیل مدافه ...شما وکیل مدافه کی هستی؟؟؟ اسم و مشخصاتت رو بگو بینم کی هستی ... چی هستی ....از کجایی؟؟.... ما عقل کل هستیم یا نیستیم به شما چه مربوط؟؟؟ شما چی هستی که اینجا نظر میدی؟؟؟ اینجا جای شوخی و مسخره بازی نیست ... جای شوخی خواستی بگو بهت بگم کجاست.... مشکل اینجاست که حد و حدود خودتو نمیدونی که از طرف کسی که ندیدیش و نمیشناسیش خیرات میکنی..... شما اومدی اینجا بگی بخندی ... نیومدی امیر حسینو بشناسی....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا