اصطبل پرورش اسب اصیل سامان

فربود

Active member
آفرین بر شما سامان گل
کار خوبی میکنی با کم شروع کن ولی با برنامه جلو برو
بهت تبریک میگم .
موفق باشی

R.sadeghi

Member
من هم دوباره تبریک میگم.البته من هم گاوداری پدرم که چند سال خالی بود را میخوام تغییر کاربری بدم اگه دوستان ایده بدهند عالی میشه مثلا برای اصطبل جه نکاتی را باید رعایت کرد؟باکس ها چند در چند باشند عالیه؟البته سالن بزرگییه32×18
ب نظر من ساخت اصطبل بستگي ب نژادي ك ميخواهيد پرورش بديد داره.

من شخصا از پرورش اسب عرب خوشم مییاد و میخواهم عرب پرورش بدم.مکان ما یک گاوداری است که اطراف ان برای رها کردن اسب و سواری ازاد عالیه

R.sadeghi

Member
من شخصا از پرورش اسب عرب خوشم مییاد و میخواهم عرب پرورش بدم.مکان ما یک گاوداری است که اطراف ان برای رها کردن اسب و سواری ازاد عالیه
پس بهتره به چندتا پرورش اسب عرب كه اصطبلهاي متفاوتي دارن سري بزنيد و بررسي كنيد كه اسبها تو كدوم اصطبل وضعيت بهتري دارن از بابت سلامت جسمي ظاهري و همينطور اخلاقي ك من خودم يكي از دلايل بداخلاق شدن اسب و همينطور تيك گرفتن اسب رو استاندارد نبودن اصطبل براي اون اسب ميدونم! ب نظر من اول ب مدل ساخت اصطبل و باكس ها اهميت بديد و بعد بريد سراغ محل ها و ابعادي ك لازمه ي يك پرورش اسب عرب خوب هست مثل پادوك ها ، مانژها، باكس پزشكي، محل شستشوي اسب و ...

من اقا سامان رامدت زیادی نیست که میشناسم.اما واقعا پسر فعال وبا پشتکاریه و با اطلاعات امیدوارم موفق باشه وبتونه مادیان پایه برای تولید پیدا کنه

سامان حسینی

Active member
تبريك به آقا سامان كه با اين سن كم كاري بزرگ را شروع كرده موفق باشي
ممنون مخلصیم.والا هیچکس به یه تازه کار کمک نمیکنه قیمتارو بالا میزنن که یا پشیمون بشه یا بره زیره قرض ودیگه زیر بدهی کمر راست نکنه ولی ما که محکم ایستاده ایم عاقبت جوینده یابندس

amir miri

Member
اقا سامان تبریک امید وارم موفق باشی....
پرورشگاهتون چند راسیه...
منم دنبالشم؟؟؟؟!؟!؟!؟

بالا