اصطبل پرورش اسب اصیل سامان

سامان حسینی

Active member
اصطبل من هم دردست احداثه:tonguesmiley:البته دنبال 2تا مادیان هم هستم یکی خالص یکی خون وارداتی.برای شروع بد نیست!!!:blushsmiley:۲۰۱۲۱۲۰۲۱۰۱۸.jpg

مبارک انشاالا کار ساخت وسازش زودتر تموم بشه وبا راه اندازیش وخرید مادیانهات بتونی نقش مثبتی تو پرورش اسب اصیل داشته باشی.

KAMAND

New member
با روحیه ای ی که داری مطمئنا موفق میشی.الان که شهرکرد سرد چطوری ساخت و ساز میکنی......

سامان حسینی

Active member
با روحیه ای ی که داری مطمئنا موفق میشی.الان که شهرکرد سرد چطوری ساخت و ساز میکنی......
الان خداروشکر این چندروز هوا خوب بود البته شب ها اتیش درست میکنیم دیگه مونده سقفش که 2 3 روز دیگه تمومه وشیروانی میشه بعد که سقفش تموم شد بخاری میذاریم توشو درست میکنیم:coolsmiley02:

R.zafari

Member
مبارکه بسلامتی
نباید که از 1جای بزرگ وباامکانات شروع کرد که
به امید موفقیت روز افزون

اقا سامان تبریک میگم و از ته دل خوشحالم.باید شهرکرد یه تکونی بخوره.من هم بعد از عید ساختمان جدیدم را شروع میکنم

از اینکه دیار بختیاری جوونهایی عاشق مثل شما داره خوشحالم وبعنوان یک هم ولایتی!برای دیارم و مردمش آرزوی آبادی و رونق دارم.
وقت شکوفه های بادام ،سامان زیباترین خاک زمینه،اگر اسب هم باشه که به قول معروف:باز هوای وطنم...وطنم ....آرزوست.

سامان حسینی

Active member
از اینکه دیار بختیاری جوونهایی عاشق مثل شما داره خوشحالم وبعنوان یک هم ولایتی!برای دیارم و مردمش آرزوی آبادی و رونق دارم.
وقت شکوفه های بادام ،سامان زیباترین خاک زمینه،اگر اسب هم باشه که به قول معروف:باز هوای وطنم...وطنم ....آرزوست.
ممنون متن زیبایی نوشتیدخوشحالم که شما هم ولایتی ما هستید.اسم شما چیست؟ماله کدوم منطقه هستید؟ البته من بختیاری نیستم ولی خوب ارادت خدمتشون دارم

R.sadeghi

Member
مطمئنم و به اميد خدا كه اصطبل خوبي خواهد شد با توليدات عالي ! اين پشتكار آينده زيبايي خواهد داشت! و بختياري از پرورش دهندگان قديم اسب عرب بوده ، هست و خواهد بود انشاالله. تبريك ميگم باعث افتخار ما هم هست :biggrin:

سامان حسینی

Active member
مطمئنم و به اميد خدا كه اصطبل خوبي خواهد شد با توليدات عالي ! اين پشتكار آينده زيبايي خواهد داشت! و بختياري از پرورش دهندگان قديم اسب عرب بوده ، هست و خواهد بود انشاالله. تبريك ميگم باعث افتخار ما هم هست :biggrin:
ممنون دوست عزیز ما کوچیک شماییم.

من هم دوباره تبریک میگم.البته من هم گاوداری پدرم که چند سال خالی بود را میخوام تغییر کاربری بدم اگه دوستان ایده بدهند عالی میشه مثلا برای اصطبل جه نکاتی را باید رعایت کرد؟باکس ها چند در چند باشند عالیه؟البته سالن بزرگییه32×18

بالا