اسب کرد kurdish horse

narges

Member
نمی دونم این عکس ها و این تاپیک مربوط به چه زمانی هست در هر صورت واقعا زیبا هستن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آتیلا عکاس تمام خودعکسهاشمابوده اید این اسب هارومیشناسید بجز اون کره سهراب وذوالجناح

atila

Member
سلام دوستان
ممنون از توجهتان . این تاپیک رو من در اوایل ورودم به انجمن نوشتم منبع عکسهای مربوط به کرمانشاه سایت بین المللی اسب کرده بقیه اش رو خودم گرفتم .

narges

Member
من که تاریخ ورود شما به انجمن و نمی دونم ایا اون مادیون که گفته بودید برای فروش گذاشتن سفید رنگ ه فروخته شد ؟

♘امیرحسین♞

آتیلا گفت:
سلام دوستان
ممنون از توجهتان . این تاپیک رو من در اوایل ورودم به انجمن نوشتم منبع عکسهای مربوط به کرمانشاه سایت بین المللی اسب کرده بقیه اش رو خودم گرفتم .

این سایت اسب کرد همانwww.kurdishhorse.netاست که فعلاقطع است یا سایت دیگه ای است؟

atila

Member
سایت همین سایت بود الان از سرنوشتش خبر ندارم .
فکر کنم فروخته باشه سال پیش قصد فروش داشت.

ناشناس

Active member
اسب كردى (Kordy Horse)
پيشانى عريض، كمى برجسته و مسطح،روى بينى كوژ و صاف، بينى و منخرين همچون اسب عرب ناصاف و با انتهاى برجسته است،گوش ها كوچكتر از تركمن، چشم ها گرد با حدقه برجسته، گونه مشخص و گرد، اتصال گردنبه تنه بسيار قوى و گردن قوى و حجيم بوده و معمولاً سر را بالا مى گيرد، يال پرپشتو ضخيم، كپل بزرگ و قوى، سينه عريض و عميق بوده و شكم استوانه اى مدور است. به طوركلى اسب كردى پرنفس و از استقامت بالايى برخوردار است. قدرتمند و عضلانى بوده داراىسر بزرگ و ستيغ هاى برجسته گونه و مقاوم براى مسافت هاى بلند و كوهستانى است. همچنين تيره هاى متفاوت از قبيل جاف افشار و سنجابى دارد و رنگ جاف سياه و سفيد،اسب افشار بيشتر به رنگ كهر، قره كهر (قهر) و رنگ اسب سنجابى معمولاً به رنگ هاىكهر (كهر روشن) و خرمايى ديده مى شود.
ارتفاع اسب: كوچكتر از اسب عرب و بين 148- 145 سانتى متر است.
مورد استفاده: چوگان بازىدر استان هاى غربى كشور داراىجمعيتى در حدود 1000-500 سر است

پیوست ها

• t6xr8x.jpg
    t6xr8x.jpg
    56.7 کیلوبایت · بازدیدها: 35

vatan

Member
اگه درست بگم درستش kurdish horse هست و خیلی تکراری با عکس اسبچه خزر!!!!

ناشناس

Active member
vatan گفت:
اگه درست بگم درستش kurdish horse هست و خیلی تکراری با عکس اسبچه خزر!!!!
آره میدونم مطلب خیلیییییییییییییی تکراریه .
/اخه این اواخربیشتر اعضا ی انجمن مطالب درستی نمیزارن همش شده معرفی اسب /خوب اگر اینطوری خوبه ماهم میریم 2000تا عکس از اسب با اسم بابا ننشونو داخل سایت میزاریم /
این همه موارد مورد بحث برای اسب و سواری داریم اما کسی سراغی هم ازشون نمیگیره

vatan

Member
اتفاقا اگه معرفی اسب را خوب انجام بدی کار خیلی خوبی هست.
البته نه هر اسبی !! اسبی که واقعا ارزش این کار را داشته باشه و گرنه رییس سایت که سرور مجانی!! که نداره.
اگه اسبی که در ایران بی نظیر یا کم نظیر باشه معرفی کنید خیلی بهتر از گذاشتن مطالب تکراری هست.

ناشناس

Active member
vatan گفت:
اتفاقا اگه معرفی اسب را خوب انجام بدی کار خیلی خوبی هست.
البته نه هر اسبی !! اسبی که واقعا ارزش این کار را داشته باشه و گرنه رییس سایت که سرور مجانی!! که نداره.
اگه اسبی که در ایران بی نظیر یا کم نظیر باشه معرفی کنید خیلی بهتر از گذاشتن مطالب تکراری هست.

با این موافق هستم اسب خوب و با اصل و نصب که ارزش داشته باشه /این مطلی تکراری را گذاشتم که جلب توجه بکنه بچه ها مطالب بحث رو بخونن یه تکونی به خودشون بدن برن دنبال مطالب ارزش مند بگردن

ناشناس

Active member
vatan گفت:
ای شیطون!! میخواستی تستمون کنی؟
وتن جان ما کوچیکتیم تست کجا بود
گفتم شاید با گذاشتن مطلب تکراری بچه ها بگن چرا مطلب تکراری گذاشتی و....
من هم بگم خوب یه تکون به خودتون بدین برید مطالب ارزش مند وعلمی داخل انجمن بگزارید
(از همکاریت ممنون)

♘امیرحسین♞

ناشناس گفت:
خوب اگر اینطوری خوبه ماهم میریم 2000تا عکس از اسب با اسم بابا ننشونو داخل سایت میزاریم /
جناب ناشناس عکس و بابا ننه pedigree آنلاین هست و زحمت زیادی روش کشیده میشه
شمام اگه اسب داری اضافه کن

♘امیرحسین♞

ناشناس گفت:
این مطلی تکراری را گذاشتم که جلب توجه بکنه بچه ها مطالب بحث رو بخونن یه تکونی به خودشون بدن برن دنبال مطالب ارزش مند بگردن
درباره اسب کرد هیچ چیزی بیشتر از اینهایی که اینجا میبنید وجود ندارد, چون روش کار نشده
چون استفاده ای برای این نژاد متصور نشده
شما سرچ کن به هر زبانی گیر آوردی بگذار اینجا

بالا