اسب انجمن

yasekabood

New member
salam
dar in tarhe besyar andish mandaneh
yase kabood
niz
ba taghdime keshesh TOWSAN in seylami besyar ziba wa nader
az akharin wa khales tarinhaye akhal dar iran
ka mostaghiman az khate khooni towsan maroof ast
wa towlide rasmi fedrasiyoon mibashad ra

hedyeh be jenabe amir hoseyne khan be pqse zahamateshan dar anjoman
minamayad

ba in omid ke in harkatha

ba kam lotfiye barkhi doostan
ke nazare dadehand

?!!!! ehdaye seylami aanghadr ham mohem nist
mowje manfi naferestand
ba ehteram be in dasteh az doostan
agar sharayete sakhte pazireshe keshesh in seylami wa barkhi az seylami haye khas ra
:) bedanand , ghatan nazareshan awaz khahad shod​

پیوست ها

• gharayas-039.jpg
    gharayas-039.jpg
    68 کیلوبایت · بازدیدها: 9

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اول از همه هزینه یابی میکنیم:
هزینه کشش
اجاره شکم مادیان یا مادیان
خوراک مادیان
نگهداری مادیان قبل از کره
نگهداری از کره و مادیان
خوراک کره و مادیان

خوب بنظر شما هزینه هر گزینه حدودا چقدر است؟

امید زمانی

Active member
بعید میدونم با پولی که جمع میشه بتوان یک مادیان عالی خرید ولی شاید بتوانیم شکم یک مادیان خوب را اجاره کنیم !
بااین حساب تا حالا سیلمی آخال و عرب داریم نظر من روی عرب است ! شاید دیگر نژادها هم اکنون صرف اقتصادی نداشته باشند !
بگردیم یک مادیان خوب پیدا کنیم شکمشو اجاره کنیم ! هزینه نگهداری هم طبق تقسیم سهمها و این که هر کس چه تعداد سهم دارد بین اعضا تقسیم میشود ! کمکی ازدست من بر بیاد دریغ نمی کنم ! سیلمی رو میشه هماهنگ کرد بگردیم مادیان پیدا کنیم !

masud51

Member
فکر میکنم تاسیس شرکت منطقی باشد, به این طریق راه گسترش و پیشرفت برای آینده هم باز است.

به نظر من اگه تعداد کسانی که مشارکت مالی یا اسبی میکنند کافی باشه میشه یه مزرعه تولید اسب راه انداخت با سهام مشخص و هزینه و سود معیین که در دراز مدت سود مال می تونه داشته باشه اگه علمی کار بشه نه سلیقه ای!!!!
در ضمن کمک شایانی می تونه به اسب کشور بکنه و راه را برای دیگران باز کنه تا اسب ایران از این مظلومی در بیاد و با تولید کره های خوب دینمون به اسب ادا کنیم. وچون کار دتسته جمعی فشار مالی کمتره.

من هم هستم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
مجتبی راشدی گفت:
به نظر من اگه تعداد کسانی که مشارکت مالی یا اسبی میکنند کافی باشه میشه یه مزرعه تولید اسب راه انداخت با سهام مشخص و هزینه و سود معیین که در دراز مدت سود مال می تونه داشته باشه اگه علمی کار بشه نه سلیقه ای!!!!
در ضمن کمک شایانی می تونه به اسب کشور بکنه و راه را برای دیگران باز کنه تا اسب ایران از این مظلومی در بیاد و با تولید کره های خوب دینمون به اسب ادا کنیم. وچون کار دتسته جمعی فشار مالی کمتره.

من هم هستم.
چند نفر لازمه بنظر شما؟

بالا