اسب انجمن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
یک ایده دارم
نظرتان چیست؟

برای ایجاد ارتباط و دوستی بیشتر بین اعضای عزیز انجمن و یک یادگاری مشترک از این دوستی
پیشنهاد میکنم دوستانی از اعضا که اسب دارند مادیان یا نریان
یک کشش برای تولید یک کره که متعلق به همه اعضای انجمنه داشته باشند و هزینه نگهداری مادیان آبستن و کره تولید شده هم بعهده اعضا باشد.
تقریبا 90% اعضا جوان و نوجوان هستند و تلاش میکنند برای یاد گرفتن و کشف چیزهای جدید و امیدهای فردای اسب ایران که دست به دست هم فردا را میسازند با ایده های جدید و نو و نظراتی متفاوت با انچه تا امروز گذشتگانمان انجام دادند(البته نه بمعنی نفی)بلکه رشد!

باشد که این حرکت آغازگر موج نویی در تولید اسبان اصیل این سرزمین باشد, و نشانگر دوستی پایدار بین اعضایی که تک تک وقتی دو روز سر نمیزنم بهشون دلم میگیره و باهاشون ارتباط قلبی دارم.

در ضمن بزودی خبر بسیار خوبی را میدهم

من در زمینه کاسپین یک سیلمی خالص می آورم

ترکمن:
کرد:
عرب:
دره شوری:
کاسپین:

دوخون و تروبرد:

M

mrezap

Guest
جای بسی خوشحالی است جناب مدیر
روی ما هم حساب کنید

M

mrezap

Guest
♘ امیرحسین ♞ گفت:
روی چی حساب کنم؟ اسب؟ چه نژادی؟ مادیان؟ نریان؟
خدا را چی دیدی شاید ما هم دوباره یک اسب خوب خریدیم
اگر هم نشد یه رفیق تو اهواز داریم که کارشناسه ، میگم برامون کارشناسی کنه به حساب من
اگر باز هم نشد شما به یک مهتر با تجربه که نیاز دارین ، خودم در خدمتم جناب مدیر

♘امیرحسین♞

محـمـد رضــا گفت:
خدا را چی دیدی شاید ما هم دوباره یک اسب خوب خریدیم
اگر هم نشد یه رفیق تو اهواز داریم که کارشناسه ، میگم برامون کارشناسی کنه به حساب من
اگر باز هم نشد شما به یک مهتر با تجربه که نیاز دارین ، خودم در خدمتم جناب مدیر
اون رفیقتون که اهوازه بخواد یا نخواد دستشو بند میکنم:)دی)

sohrab

Active member
قشنگه!
ولی یک چیزهایی باید مشخص بشه.
یک عضوی که داره قسمتی از پول نگهداریه کره را پرداخت میکنه، چه استفاده ای میکنه. اصلا ممکنه هیچوقت اسب را نبینه.
فرق کسی که هزینه میده با آن که نمیده چیه؟
آینده اسب چی میشه؟

هدف را مشخص کنید

♘امیرحسین♞

اعضایی که هزینه نگهداری را پرداخت میکنند در صورتیکه کره نریان بود:
1-میتوانند کشش داشته باشند
2-مادیان بود کره بگیره ازش
دوستانی که سیلمی یا مادیان آورده باشند ,هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنند.

در واقع هدف از این حرکت صرفا سودآوری نیست.

روی پاسارگاد و اوژنگ حساب کنم؟

sohrab

Active member
خوب کسی که سیلمی را تقبل میکنه، خیلی براش تفاوتی نداره (این هم یک کشش مجانی به سلامتی انجمن!) اما کسی که مادیانش را یکسال در اختیار انجمن میگذاره و نتیجه را تقدیم میکنه باید قوم و خویش حاتم طایی باشه
باید یک طرح را جوری تغییر بدی که برای افراد، انگیزه شرکت بوجود بیاد. لازم نیست سود ده باشه ولی ضرر مالی هم نداشته باشه

OJANG

Member
من هستم
هم شمال جا برای نگهداری دارم و هم 15/7 رحیلی را کشش کردم اگر گرفته باشه کره مال انجمنه!

♘امیرحسین♞

اسب اصیل گفت:
خوب کسی که سیلمی را تقبل میکنه، خیلی براش تفاوتی نداره (این هم یک کشش مجانی به سلامتی انجمن!) اما کسی که مادیانش را یکسال در اختیار انجمن میگذاره و نتیجه را تقدیم میکنه باید قوم و خویش حاتم طایی باشه
باید یک طرح را جوری تغییر بدی که برای افراد، انگیزه شرکت بوجود بیاد. لازم نیست سود ده باشه ولی ضرر مالی هم نداشته باشه
پیشنهادت چیه؟

Dr_Ghaffari

Active member
ممنونم امیر حسین جان ! با نظر سهراب خان موافقم باید هدف مند شود . مثلا تعدادی از اعضا یک سرمایه گذاری مشترک نمایند برای تولید اسب های اصیل و خالص و همدیگر را یاری رسانند . برای مکان نگهداری من اعلام آمادگی می کنم . جایگاه بسیار مناسبی دارم که می توان تا 50 راس اسب را نگهداری نمود .

♘امیرحسین♞

Dr_Ghaffari گفت:
ممنونم امیر حسین جان ! با نظر سهراب خان موافقم باید هدف مند شود . مثلا تعدادی از اعضا یک سرمایه گذاری مشترک نمایند برای تولید اسب های اصیل و خالص و همدیگر را یاری رسانند . برای مکان نگهداری من اعلام آمادگی می کنم . جایگاه بسیار مناسبی دارم که می توان تا 50 راس اسب را نگهداری نمود .
دکتر جان ظرح و پیشنهاد بده, سرمایه گذای مشترک چطور باشه؟

Dr_Ghaffari

Active member
مثلا تعدادی از اعضا می توانند برای خرید یک مادیان یا چند مادیان سرمایه بگذارند و یک شرکت تاسیس نمایند و به پرورش اسب اقدام نمایند در حالیکه ممکن است این امکان برای هر یک از اعضا به تنهایی میسر نباشد . به هر حال چون صحبت از پول و سرمایه است باید چارچوبها و سهام ها و ... کاملا مشخص باشد .

فربود

Active member
منم با این طرح موافقم . امیر حسین جان من میتونم فقط سرمایه گذاری کنم . به نظرم شیراز جایی که دکتر غفاری گفت خوبه .

M

mrezap

Guest
Dr_Ghaffari گفت:
مثلا تعدادی از اعضا می توانند برای خرید یک مادیان یا چند مادیان سرمایه بگذارند و یک شرکت تاسیس نمایند و به پرورش اسب اقدام نمایند در حالیکه ممکن است این امکان برای هر یک از اعضا به تنهایی میسر نباشد . به هر حال چون صحبت از پول و سرمایه است باید چارچوبها و سهام ها و ... کاملا مشخص باشد .
منم با دکتر موافقم
به نظر منم شرکت تعاونی باشه بهتره
این طوری قانونمند میشه و بعدا" حرفی توش در نمی آید

بالا