شکار

aahmadian

Member
عکسی که گذاشتی همون شکار که واسه آقای علیرضا بود و مادیون کهر حاج حسن رو باهاش کشیده بودن؟

amin abdian

Member
20100303129.jpgاین هم یه عکس دیگه از شکار
pencil.png

منم که اول دم اسبُ نگاه میکنم!
آقا خبری شده تو اسبای دره شور؟ یهویی چه قدی کشیدن. یکی دیگه هم دیدم تو همین ابعاد ماشالا چه درشت شدن!!! سر میگیرن عالی دم هیچی

amin abdian

Member
منم که اول دم اسبُ نگاه میکنم!
آقا خبری شده تو اسبای دره شور؟ یهویی چه قدی کشیدن. یکی دیگه هم دیدم تو همین ابعاد ماشالا چه درشت شدن!!! سر میگیرن عالی دم هیچی
این اول های شکار هست-چند تا عکس دیگه از چند سال بعد از خریدش می زارم
دم می گرفت عین عقرب درست بر می گشت می افتاد رو پشتش

این اول های شکار هست-چند تا عکس دیگه از چند سال بعد از خریدش می زارم
دم می گرفت عین عقرب درست بر می گشت می افتاد رو پشتش

بله امکانش هست دیده شده وقتی اسبی تازه سواری میشه بخاطر ترس از دهنه زیاد دم نمیگیره من بر اساس این عکس گفتم زیاد دمگیر نیست. چند سالشه تو عکس؟

تو این عکس 6 یا 7 سالش

اون ترس از دهنه که گفتم مثلا اسب 2.5 ساله باشه و ما سواریش کنیم نهایت تا 3 سالگی واسش جا بیوفه گشت بره و بیاد اسب ساخته شه فوقش 4 سالگی دیگه هرچی داره باید رو کنه یعنی اسب نشون میده چقد مایه داره جای پیشرفتی واسش هست یا نه. ولی اینکه اسبی تا 6 7 سالگی دم نگیره به نظرم دیگه هم دم نمیگیره مگر به مدد نرگسه کردن!
نظر شخصی و تجربیات منه در رابطه با اسب کرد و دره شور خوشال میشم بقیه دوستان هم راهنمایی کنن

amin abdian

Member
اون ترس از دهنه که گفتم مثلا اسب 2.5 ساله باشه و ما سواریش کنیم نهایت تا 3 سالگی واسش جا بیوفه گشت بره و بیاد اسب ساخته شه فوقش 4 سالگی دیگه هرچی داره باید رو کنه یعنی اسب نشون میده چقد مایه داره جای پیشرفتی واسش هست یا نه. ولی اینکه اسبی تا 6 7 سالگی دم نگیره به نظرم دیگه هم دم نمیگیره مگر به مدد نرگسه کردن!
نظر شخصی و تجربیات منه در رابطه با اسب کرد و دره شور خوشال میشم بقیه دوستان هم راهنمایی کنن
منظور من از این حرف یعنی اینکه موقعی که ما این اسبو خریدیم حدود 1 سال بود که دست یکی بود که نمی تونست سوار بشه این هم به چیز عادی هست که بعد از 1 سال سوار نشدن اسب یه مدت طول می کشه که اسب به حالت عادی خودش برگرده!بعدشم شکار اولش اونی نبود که بعد ها شد اقای میراب همیشه وقتی سوار این اسب می شد دل خوشی رو ول می کرد و فقط با دست جلو ها کار می کرد

amin abdian

Member

بالا