شکار

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جناب گنجویی سایز عکسهار را کوچک کنید
مشکل حجم و باز شدن برای کاربران ایجاد میشود

[h=1]اسب دره شوری- شکار - کره سالار[/h] برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :0.41
حجم : MB 2.29
پسوند فایل : FLV

(یکی از کلیپهایی که در صفحه 6 قرار داشت . برای دوستانی که فیلتر شکن ندارند و نتونستند دانلود کنند.)

sonia

Member
خیلی هم خوش رنگ و خوش یال و دم هست
اگر گردنش کوتاه نبود مثل برادراش بی نظیر بود
عیبش به نظر من فقط گردنش هست

sonia

Member
اگرازنزدیک ببینید اتفاقا اصل گردنش کوتاه نیست

بنده 4 5 سالگیش از نزدیک زیاد دیدمش تو اون عکسای صفحه های اول هم به صورت چشمی من اینطور دیدم بالا تنه ی سوارکار از سر اسب خیلی میزنه بالا (مگر اینکه فردی نسبتا با بالا تنه ی کوتاه

سوارش باشه) کلا من به گردنی میگم متناسب یا بلند و خوب که از بین 2 تا گوش وقتی وجب میکنید تا آخر یال ( روی قوسی ) به اندازه ی قوسی تا سر دم باشه بعضی ها معیار متفاوتی برای گردن بلند دارند

اگه شما از نزدیک تازگیا دیدید میگید اصل گردن بلنده قطعا نظر شما به روز تره من خیلی وقته ندیدمش

سلام دوستان من شکارو رفتم تو باشگاه اقای شریف از نزدیک دیدام زیبا است ادم شک می کرد که دره شوره .تو استقامت فقط ok شد تو مقام نرفت ولی زیباست رنگ زیبای داشت ولی از زیبای ادم به شک می رفت که این دره شوره یا نه

sonia

Member
سلام دوستان من شکارو رفتم تو باشگاه اقای شریف از نزدیک دیدام زیبا است ادم شک می کرد که دره شوره .تو استقامت فقط ok شد تو مقام نرفت ولی زیباست رنگ زیبای داشت ولی از زیبای ادم به شک می رفت که این دره شوره یا نه

دوست عزیز اگه انقدر به زیبایی این نژاد شک دارید هنوز اون طور که باید و شاید نژاد دره شوری رو نشناختید ( اسبای زیبای زیادی داره این نژاد جای شک نیست)
شکار نژاد دره شوره شک نکنید هم پدر هم مادرش دره شور دره شور بودند

.حالا چرا عصبانی .ما که گفتیم زیباست بسیار رنگه زیبای داره ولی واقعا درشته .شما که دره شور کاری میشه از هر دو طرف پدر و مادری معرفی کنی تا ما هم تو دره شور اطلا عاتی کسب کنیم:smilingsmiley:

بالا