جدیدترین ارسال های پروفایل

رعد نسبت به سنش خوب و تو پر هست و در آینده اسب بهتری هم میشه من عیبی توش ندیدم با این عکس ها
ماهرخ هم کره ی زیبایی به نظر میرسه و اگر خوب بهش رسیدگی بشه فکر کنم مادیان خوبی بشه فعلا که خوب بود باید دید بزرگ شه چطور میشه
مادیانتان شیوا هم مادیان خوبی هست به کیسان هم میاد همشون مبارکتون باشه!!! امیدوارم از اینکه عیب هاشونو گفتم ناراحت نشید شاید عکس ها بد گرفته شده یا من اشتباه دیدم!!!
سلام
آلبومتون رو دیدم
1 نکته قبل از هر چیز میتونم بپرسم چرا به دیبا میگید دره شوری؟پدر مادرش کی بودند؟
راجع به کره ها
فکر میکنم بیتا از اسب هایی بشه که دم رو عقربی میگیرن که خیلی زیباست وقتی دمش پر پشت باشه ( بعضی ها دم کره هارو با تیغ میتراشن و زرده ی تخم مرغ میزنن که تقویت بشه من خودم از این کارا نکردم اما شنیدم تاثیر داره اگر کسی بلد هست که دم رو نبره بد نیست امتحان کنید)
زیبا هم خوب دم میگیره اما 2تا عیب توش دیدم که شاید مال زاویه عکس هست ( گردنش باریک بود و پاش از زمین کامل بلند بود اما دستش رو کوتاه برداشته بود بعضی کره ها دست میکشن رو زمین و اصطلاحا سکندری میخورن حدس زدم ایجور باشه که البته قابل اصلاح هست)
ما کوچیک شماییم..این عکسی که گذاشتی ال اریام صامده؟ شما باشگاه فولاد تشریف می برین؟
عکس اواتارتون خیلی زیباست این اسب برادر سیمون شرو سیلمی طالقانی ها و دایی ال اریام صامد هم میشه
سلام آقاى غلامزاده ، شما ميتونيد با آقاى فرجى در كردان تماس بگيريد ، شماره ايشون هست ٠٩١٢١١١٥٤٣١

با احترام
سلطان آبادى
سلام داداش شماره این بابا را که میگی تو بروجرده فقط اسب سر و دم گیر و عراقی داره به من میدی؟مرسی
سلام دوست عزیز می خواستم برام اون فیلمو که در بارهی سواری کردن اسب بود بفرستین.آیا امکنش هست.ایمیلمو میذارم اگه امکان داره ... .farzadzare56@yahoo.com
محسن اصطبل علی موسوی کجاست؟شاهین خدارحمی میشناسی کرد بازه؟
بله درست میفرمایید دارم بهش مکمل غذایی میدم امیدوارم قوی شه

1 مدت زیاد تمرین داشت پرش کار میکرد حسابی لاغر شده بود

امشب راستش وقت ندارم سر صبر و با حوصله عکس های آلبومتون رو 1کی 1کی ببینم با اجازتون بعدا میبینم حتما میگم خدمتتون اما صبح که آلبومتون رو دیدم تقریبا همشون اسبای زیبایی بودن
عکس دیبا خانم رو دیدم زیباست خدا حفظش کنه
بیشتر مثل کرد افتاده بود تو عکس تا دره شوری
من در حال حاضر تاپیک 1کی از اسبامو زدم تو انجمن عرب دره شوری نریان به اسم دلاور
البته هنوز کره هست خودشو نشون نداده خوشحال میشم نظرتون رو راجع بهش بگید
سلام بی زحمت چندتا سوال تو پست های مختلف ازتون پرسیدیم لطفا جواب بدین.مرسی.راستی شما بچه کجایی؟
بالا