جدیدترین ارسال های پروفایل

سلام داخل پروفايل خودتان كنار پوشه دوستان 1 علامت خودكار هست روي آن كليد كنيد تنظيمات پروفايل شماست.

اميدوارم توانسته باشم كمكي كرده باشم.
اره عزیز کره رو میگه 15 تومن ولی یه کره برات سراغ دارم از همین سیلمی 5 تومن مارال تاپیکم داره اونم واقعا محشره
سلام
آقا من کاره نعلبندی رو دوست دارم و میخوام یاد بگیرم.نمیدونم از کجا باید شرو کنم.یکی از دوستانم بهم گفت که کتاب نعلبندی طبی(زنده یاد استاد علی حضرتی) رو بخونم و بعد هم برم پیش یک نعلبند آموزش ببینم.هر جا دنبال این کتاب گشتم پیداش نکردم .شما میتونید توی پیدا کردن این کتاب کمکم کنیدو راهنماییم کنید که از کجا شرو کنیم و چه کارهایی باید بکنم.اگرم کتاب دیگه ای رو میدونید باید بخونم بفرمایید.
ممنون میشم کمکم بکنید.
منتظر خبرتون هستم.
یاعلی
سلام من این کره مادیانو به اقای دکتر نوری فروختم 30 میلون از این رنگ فعلا سراغ ندارم اگه پیدا کردم خبر میدم
سلام ببخشید من 1 مدت زیاد سایت سر نزده بودم
من از نزدیک ندیدمش اما دوستم که دیده تعریفشو داده اسب خوبیه عکس هاشو من زیاد دیدم
منم واسه مادیانم میخواستم ازش کشش بگیرم که رفت شیراز قسمت نشد
اما اگر قیمت کشش خیلی بالایی روش گذاشتند(اینجور که شنیدم ) اگه مادیانتون دره شوری نیست خیلی هم ارزش خاصی نداره ( هر اسب خوبی با مادیانی که بهش بیاد خوب کره میده نه هر مادیان از هر نژادی . دنبال اسبی بگردید که تیپش به مادیان نزدیک باشه ( کره تکلیفشو بدونه به پدر بره یا مادر)
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم موفق باشید
علی جان اینم یه فیلم از همین کره مادیان 10 ماهست فیلمشو ببینم بعد بگو که چه نژادیه و اسب خوبیه یا نه؟؟برای دانلود فیلم روی این متن پایین کلیک کن

پرشین گیگ - دانلود - asal.mp4
خانومی (شاهزاده - گلی)سلام دادا خبر داری که این کره مادیونو میفروشن یا نه؟
قیمت چنده؟
جناب چکشی خود شما بهتر میدانید قدیمی ها بعضی مسائل مانند این را لو نمیدهند و نمیگن ممنون خواهم شد بهم بگویید
سلام نیرو زمینی سپاه پذیرش شدم دوره تکمیلی داشتم آموزشی نرفتم الان هم شوشتر خدمت میکنم:dodgy:
بالا