see you then!!!

DADAR

Member
سلام بر همگی و ممنون از همه دوستان قدیمی و جدیدی که با وجود تمام گرفتاریها , وقت گذاشتند تا همدیگر رو ببینیم .
دوستان تهرانی , شیرازی , اصفهانی , دانشجویان با ذوق زمانپور ,
بهنام , امیر حسین, صدف , ریحانه , علی واحدی , هادی , احسان , فروغ و , , , , , , , , , ,

و عذر خواهی بابت اینکه اینقدر وقت من محدود بود که نتونستم دوستانی رو که محبت کرده بودند و از شهر‌های دیگه دعوت کرده بودند رو ببینم , اینشاله سفر بعدی!!!???

ممنون از اين كه وقت گذاشتي ولي خب اين جزو قرار محسوب نميشد.
ببخشيد كه نشد بيام ..

DADAR

Member
ممنون از اين كه وقت گذاشتي ولي خب اين جزو قرار محسوب نميشد.
ببخشيد كه نشد بيام ..

اولیویرا جان دوست داشتم بیشتر با هم باشیم که نشد

آقا کلی برنامه چیده بودیم ها , دربن د و کباب و . . . . . . . . . پس چی شد؟ !

علی واحدی

Active member
سلام بر همگی و ممنون از همه دوستان قدیمی و جدیدی که با وجود تمام گرفتاریها , وقت گذاشتند تا همدیگر رو ببینیم .
دوستان تهرانی , شیرازی , اصفهانی , دانشجویان با ذوق زمانپور ,
بهنام , امیر حسین, صدف , ریحانه , علی واحدی , هادی , احسان , فروغ و , , , , , , , , , ,

و عذر خواهی بابت اینکه اینقدر وقت من محدود بود که نتونستم دوستانی رو که محبت کرده بودند و از شهر‌های دیگه دعوت کرده بودند رو ببینم , اینشاله سفر بعدی!!!???

شهرام عزیز تو همیشه برای ما دوست خوبی بودی و خواهی بود. همیشه بهترین ایده ها و راهکارهها را تو ارائه میدادی و هم اکنون نیز از اون سر دنیا میای این سر دنیا که مطالب و اندوخته هایت را در اختیار بچه ها بگزاری. ما همیشه برای تو احترام خاصی قائلیم و از زحمات بیدریقت نهایت تشکر را مینماییم. همیشه و همه جا سربلند و پیروز و سلامت باشی همرا با همسر گرامیت.:-*

DADAR

Member
ممنون علی جان شما بیش از اندازه به بنده لطف دارید , من همیشه خودم رو به وطن مدیون میدونم و اگر کاری هم انجام میشه تنها انجام وظیفه است ...

بالا