see you then!!!

DADAR

Member
آقا خوشحال میشیم زیارتتون کنیم.تشریف بیارید در خدمت باشیم. فقط میدونی که ما ایرانیها رسم داریم کسی‌ دعوتمون کرد دعوتش می‌کنیم! ایشالا که هنوز ایرانی‌ ایرانی‌ هستی‌:laughingsmiley:

لطف داری امین جان .
اگر بتونیم یک شب تهران قرار بزاریم همه دوستان با هم باشیم که خیلی عالی هست, :smilingsmiley:

مسابقه استقامت هم تو برنامتون هست ؟

بله لینک رو باز کنید، جدول شماره 2 مسابقات سواری استقامت هست.

دوستان گرامی بحث های مربوطه در مورد مسابقات رو در بخش اطلاعیه حقوقی ادامه دهید چون ادامه این پرسش پاسخها در این تاپیک موضوعیت نداره،ممنون.

علی واحدی

Active member

علی واحدی

Active member
اتفاقا" اولین مسابقه پرش، جام تخت جمشید استان فارسه، به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

http://www.horse.ir/thread7282.html#post52511

فروغ خانم تحقیق کردم ظاهرا این جام که تحت عنوان تخت جمشید قرار است برگزار بشه اصلا وجود خارجی نداره چون هیچکس از سوارکارا و هیئت :wacsmiley: ازش هیچ خبری ندارن و هیچ تدابیری برای این رویداد مهم در استان فارس پیش بینی نشده است متاسفانه:sadsmiley:
الان ما در شیراز باشگاهی نداریم که گنجایش 80 تا 100 اسبو داشته باشه و از این گذشته مانژی هم نداریم که بیس خوبی برای اسبهای میلیونی تهرانی داشته باشه باز هم متاسفانه.

ممنون از لطف همه دوستان , ای کاش بتونم همگی رو ببینم.:rolleyessmileyanim:

سهراب خان 16May از اینجا پرواز دارم , احتمالا 1 روز رو آمستردام بمونم , فکر میکنم 18 May تهران باشم,
برنامه این هست که چند روزی رو تهران بمونم برای دیدن باشگاه ها و دوستان ,بعد برم شیراز .
اصفهان رو هم احتمالا در برنامه میزارم ولی دقیقا نمیدونم چه تاریخی,

کسی میدونه آیا میشه تو ایران بلیط هواپیما را online گرفت ؟

اميدوارم به اصفهان بياي دوست عزيز كمكي سوالي،اطلاعات باشگاهي خواستي تعارف نكنيد:winksmiley02:

امين وشهرام عزيز
لطفا" طبق هماهنگي هاتون با دانشكده ساعت ,نحوه ورود ومكان كنفرانس( اگه رمز عبور هم لازمه ,بگيد:blinksmiley:) رو هر چه زودترباماهم درميان بگذاريد.

ناشناس

Active member
با سلام خدمت دوستان
بالاخره شهرام عزیز به شیراز رسید و دیروز هم به باشگاه امد(4/3/89) کلی هم حرف زدیم:biggrin::wacsmiley:

به سلامتي...
من تاريخ ايران اومدنشون يادم رفته بود و اتفاقا خيلي وقت بود يادشون بودم و ميگفتم انگار خبري نشد ازشون ولي الان فهميدم كه چرا ما بي خبر بوديم از رسيدنشون...
آقا شهرام اميدوارم كه تا حالا بهتون خوش گذشته باشه و تا آخرين لحظات حضورتون توي ايران تلخي خاطري براتون پيش نياد...!!