RAMSIS

ایمان

Active member
RAMSIS
(Marwan Al Shaqab x Lumiar Rosalita)
Breeder – Züchter: Ajman Stud/UAE
Owner – Besitzer: Salim Ismael Salim Abu Kishek/UAE

ایمان

Active member
RAMSIS
آخه ببینید چی واردکردن کره های پاسارگاد- پازن-کهکشان-هزار برابر از این زیباترن

پیوست ها

• ramsis1.jpg
    ramsis1.jpg
    54.2 کیلوبایت · بازدیدها: 224
  • ramsis1.jpg
    ramsis1.jpg
    54.2 کیلوبایت · بازدیدها: 218

ایمان

Active member
بله واردشده
واردکنندش فکرکنم عنافچه باشه
پیش یوسف علی ویسی (مزرعه فرهمند)

مادرش روببین ماازاین بهترچقدرتوایران داریم اونم خالص

پیوست ها

• lumiar.jpg
    lumiar.jpg
    56.9 کیلوبایت · بازدیدها: 182
  • lumiar.jpg
    lumiar.jpg
    56.9 کیلوبایت · بازدیدها: 137

ابوذر

Member
اين كره مروان الشغب هست؟؟؟؟؟!!!!الان كجاست؟كسي خبر جديد ازش داره؟كجاست؟كشش ميكنه؟

قابل توجه دوستانی که رامسسو نمیپسندن عرض شود بله درسته رامسس خودش اسب زیبایی نیست اما با یک نگاه به نتایج مسابقات دو سال اخیر زیبایی کشور مخصوصا رده تولیدات داخلی میشه ارزش این اسبو دونست اکثر کره های تولیدی رامسس در رده های سنی مختلف مقامدار مسابقات هستند

كره هاش به دنيا اومدن؟

بله اقا ابوذر کره زیادی داده وکشش ازش فعلا بورسه! اطلاعات دقیق در مورد کشش و محل نگهداری وغیره رو تا چند روز دقیق اعلام میکنم ما یه دوستی داریم به اسم اقای طاهری که مادیون وارداتیش بنام ام بولیکا رو تازه باهاش کشش کرده میپرسم عرض میکنم البته ایشون دو تا کره مادیون یکساله و دو ساله هم از رامسس دارن که تو مسابقات اهواز چهارم شدن کره نریون ما بنام مروان رامسس هم که توتولیدات داخل اول و تو وارداتی ها بعد از یه کره که از امریکا وارد شده بود دوم شد از رامسسه اما ما خودمون تولید کنندش نیستیم تازه از شیر گرفته شده بود خریدیم بعد از چند ماه نگهداری اوردیم اهواز که مقام خوبی هم داد

ابوذر

Member
سلام حاجي مخلصيم.عيد ميومدي اينورا در خدمتت باشيم.حتمن برام بپرس ممنون.من از نزديك نديدمش ولي ميگن حركت و سواري فوق العاده اي داره.قيمت كشش چنده؟كجا نگهداري ميشه؟كره هاش با خط خوني حداد عالي ميشه:smilingsmiley:
بله اقا ابوذر کره زیادی داده وکشش ازش فعلا بورسه! اطلاعات دقیق در مورد کشش و محل نگهداری وغیره رو تا چند روز دقیق اعلام میکنم ما یه دوستی داریم به اسم اقای طاهری که مادیون وارداتیش بنام ام بولیکا رو تازه باهاش کشش کرده میپرسم عرض میکنم البته ایشون دو تا کره مادیون یکساله و دو ساله هم از رامسس دارن که تو مسابقات اهواز چهارم شدن کره نریون ما بنام مروان رامسس هم که توتولیدات داخل اول و تو وارداتی ها بعد از یه کره که از امریکا وارد شده بود دوم شد از رامسسه اما ما خودمون تولید کنندش نیستیم تازه از شیر گرفته شده بود خریدیم بعد از چند ماه نگهداری اوردیم اهواز که مقام خوبی هم داد

سلام حاجي مخلصيم.عيد ميومدي اينورا در خدمتت باشيم.حتمن برام بپرس ممنون.من از نزديك نديدمش ولي ميگن حركت و سواري فوق العاده اي داره.قيمت كشش چنده؟كجا نگهداري ميشه؟كره هاش با خط خوني حداد عالي ميشه:smilingsmiley:

سلام حاج ابوذر خیلی نوکرتم شما باید بیایی مارو خوشحال کنی شما انشاالله تشریف بیار ما هم خدمت میرسیم اما رامسس الان شور قلعه پیشه اقای یوسف علی ویسی نگهداری میشه قیمت کشش هم متغییر بین دو تا سه میلیونه واقعا هم حرکت عالی داره خدا برا صاحبش نگه داره

ابوذر

Member
شور قلعه؟؟؟كجا ميشه دقيقن؟؟كوچيكتيم دادا
سلام حاج ابوذر خیلی نوکرتم شما باید بیایی مارو خوشحال کنی شما انشاالله تشریف بیار ما هم خدمت میرسیم اما رامسس الان شور قلعه پیشه اقای یوسف علی ویسی نگهداری میشه قیمت کشش هم متغییر بین دو تا سه میلیونه واقعا هم حرکت عالی داره خدا برا صاحبش نگه داره

بالا