Raffinesse

RAFFINESSES
sire=don argentinus = davignon*coppa cabana
dam=ronja =ehrentanz1*romantika
مادیان
مالک=اقایان انتظاری
محل نگه داری=باشگاه سوارکاری الماس کویر کرمان

پیوست ها

• 20110211176.jpg
    20110211176.jpg
    290.2 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • 20110211174.jpg
    20110211174.jpg
    252.9 کیلوبایت · بازدیدها: 27

سایه

Member
تمریناتش هنوز به پارکور نرسیده تازه تمرینو شروع کرده البته اطلاعات دقیقتر رو جناب پوربهزاد دارن

پاركور چند ميپره؟ شروع كرده به تمرينهاي استمراري پرش؟
باهاش زیاد کار نکرده بودند... ولی برای ایران و کرمان زیاده.البته اسبهای اونور تا با نحوه کار ور تمرین ونگهداری ما نعلبندی و....... عادت کنند زمان میبره.

جناب پوربهزاد چه خبر از اين اسب ؟
آقای حقگو حیف مادیان ...این مادیان شجره بسیار خوبی داره...وقتی امد بعدازقرطینه آمد کرمان من ان زمان مدیریت باشگاهالماس کویرداشتم بعد یک دوره استراحت یک مدت بردمش گشت کمکم باهاش کار کردم بسیار قوی بود و خوب...البته همون آلمان هم گفته بودند که باهاش کامل کارنکرده اند...من باهاش پارکور1/20 بدون خطا میرفتم فیلمش دارم..آقای انتظاری تصمیم گرفتند رافینز بدهند به آقای محسن ایرانمنش که ان وقت تازه اسبی از هلند خریده بودند...من به آقای انتظاری گفتم که آقای ایرامنش همیشه اسبهای آماده میخرند .تجربه ترین اسب ندارند ..خوب توجه نکردند وانتقالش دادند به باشگاه آقای ایرامنش ..بعد از یک مدت اسب بی زبان نمی دونم از لاغری مثل مارمولک شد...اصلا یک هیکل زشتی پیداکرد....وامدمسابقه..منم یک اسب دوخون کاملا کرمانی داشتم اگه خواستید ببینیدش اسمش سونامی بود..با هم مبتدی هارو شروع کردیم ..اسب من نصف هیکل اون وشجرهاش کاملا کرمای( هم پدرهم مادر)تا 3مبتدی اسب من بی خطا اسب وارداتی با اون شجره با ترین المان 3..4 مسابقه روی مانع دوم سوم ....2کپه اخراج خیلی خیلی جای تعجب داشت برام ...کمکم از دست اقای ایرامنش گرفتندش ودادند دست آقای مسعود ایرامنش که الحق ایشان صبرخوبی در درست کردنش کردند خیلی بهتر شد ولی از این چنین مادیانی انتظار بیشتری میرفت..2..3تا مبتدی رفت بعدش به جوانان هم نرسید حیفش واقعا چون استعداد داشت خیلی ..چند وقتی تومسابقات که نمیبینمش...خبری ازش ندارم...یک بارم پیشنهاد دادم که با سیلمی های عربشون بکشند ..مثل قجری..یا دبی پاشا که از این پیشنهاد خوششان آمد..ولی خبر جدید ندارم....داستانی گفتم ها....

بالا