Maraazi

Farib

Member
MRAAZI ( KHIDAR x MADANY)i
mare. 2002
in foal to EMILIUSZ(LAHEEB x EMOCJA by monogramm)i

پیوست ها

• 28 oct09 135.jpg
    28 oct09 135.jpg
    115.4 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • 28 oct09 157.jpg
    28 oct09 157.jpg
    63.9 کیلوبایت · بازدیدها: 70

Farib

Member
سامان جان من طغیان رو از نزدیک ندیدم. شما این مادیون رو از نزدیک دیدی ؟ اگر طغیان از این مادیون زیباتره موجب افتخار من هم هست چون به یابر علاقه دارم و حتی یابر برای این مادیون هم جفت بسیار مناسبیه.

Farib

Member
بببخشید جناب فریبرز امثال این مادیون چند می شه خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما که به خون خارجی علاقه ای نداری . قیمت این مال ها هم خیلی به کارتون نمیاد .
اگرم میخوای ببینی من مثل دیگران دوبرابر قیمت رو میگم یا نه . خیر . نیاز ندارم که قیمت کیفیت اسب رو مشخص کنه . خود اسب کیفیت خودش رو داره و مطینا در حد و اندازه خودش نه بیشتر.

bakhshi

Member
شما که به خون خارجی علاقه ای نداری . قیمت این مال ها هم خیلی به کارتون نمیاد .
اگرم میخوای ببینی من مثل دیگران دوبرابر قیمت رو میگم یا نه . خیر . نیاز ندارم که قیمت کیفیت اسب رو مشخص کنه . خود اسب کیفیت خودش رو داره و مطینا در حد و اندازه خودش نه بیشتر.

خوبه خودت می دونی چقدر اسب عرب خالص مصری دوست دارم من بین تیپ خوشم نمی یاد اسب باید یا شویی باشه یا ورزشی حالا بگو یه مادیون خوب اروپا الان چنده:blinksmiley:؟؟؟؟؟

Farib

Member
الان در این فصل میشه با بین 40 الی 50 هزار یورو یه مادیون بایس گرفت که بدن و صورت خوبی داشته باشه. اگر کره ماده خیلی خوب بخوای بگیری باید بیشتر پول بدی چون شانس شرکت تو مسابقات رو هم داری. این که از کجا خرید میکنی هم تاثیر داره. تو فارم های کوچیک که تولید کننده هستن و از میادین بزرگ شو هم دورن و خودشون هم سیلمی خوبی ندارن میشه خوب خرید کرد.
چند هفته پیش هم چنتا کره نه چندان خوب در امارات رو بین 30 الی 40 ملیون تومان میگفتن. البته کره های marajj بودن ولی نه چندان خوب. باید به عیر از دید در مورد خود مال هم اطلاعات داشته باشی.
مثلا چند ماه پیش در خراج اسپانیا یه کره khidar که مادر یکی از سیلمی های نو و مطرح هم هست 240000 یورو فروش رفت ولی مادیان مشکل داخلی داشت .
و باید مکان های مختلف رو بشناسی که کی گرون فروشه کی صادقه . مثلا یکی از اون ادمایی که در کار اسب صادقه و اسب رو به قیمتش می فروشه dr ismer که برای شو کردان اومده بود. ایشون چند دهه است که داره رو تلفیق خون مصری و لهستانی کار میکنه و عمدتا اسبایی که ازش خرید میشه بعدها با قیمت های بالاتری فروش میره.

Farib

Member
چشم امید جان.

پیوست ها

• 06112009273.jpg
    06112009273.jpg
    430.3 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • 06112009276.jpg
    06112009276.jpg
    445.9 کیلوبایت · بازدیدها: 38

Farib

Member
امید من یابر رو برای این مادیون خیلی دوست دارم . خیلی خوب میشه اگه بتونیم یه بار امتحان کنیم .

ابوذر

Member
آقا فريبرز وجود شما تو اين سايت نعمت بزرگي براي منه.ممنونم كه اطلاعاتتون رو صادقانه و در جهت روشن كردن من نصبت به چيزايي كه نميدونم بيان ميكنيد.بازم ممنون.براي ال امين هم بسيار متأسفم.چون به نظر من بدور از مسائل مادي با مردنش ميدونم چه فشار روحي و عاطفي به شما وارد شد.اگر ميموند ميتونست اسبهاي شويي خوبي توليد كنه.به هرحال براتون آرزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم توكارتون موفق باشيد
الان در این فصل میشه با بین 40 الی 50 هزار یورو یه مادیون بایس گرفت که بدن و صورت خوبی داشته باشه. اگر کره ماده خیلی خوب بخوای بگیری باید بیشتر پول بدی چون شانس شرکت تو مسابقات رو هم داری. این که از کجا خرید میکنی هم تاثیر داره. تو فارم های کوچیک که تولید کننده هستن و از میادین بزرگ شو هم دورن و خودشون هم سیلمی خوبی ندارن میشه خوب خرید کرد.
چند هفته پیش هم چنتا کره نه چندان خوب در امارات رو بین 30 الی 40 ملیون تومان میگفتن. البته کره های marajj بودن ولی نه چندان خوب. باید به عیر از دید در مورد خود مال هم اطلاعات داشته باشی.
مثلا چند ماه پیش در خراج اسپانیا یه کره khidar که مادر یکی از سیلمی های نو و مطرح هم هست 240000 یورو فروش رفت ولی مادیان مشکل داخلی داشت .
و باید مکان های مختلف رو بشناسی که کی گرون فروشه کی صادقه . مثلا یکی از اون ادمایی که در کار اسب صادقه و اسب رو به قیمتش می فروشه dr ismer که برای شو کردان اومده بود. ایشون چند دهه است که داره رو تلفیق خون مصری و لهستانی کار میکنه و عمدتا اسبایی که ازش خرید میشه بعدها با قیمت های بالاتری فروش میره.

Farib

Member
ابوذر جان ، ممنونم از لطفت به من. ال امین اسب خوبی بود. فاکتورهای تولیدی خیلی خوبی داشت و واقعا من و خانواده ام و خیلی ها امید وار بودیم شروع خوبی برای یه برنامه میان مدت باشه. خوب همیشه اوضاع اونجوری که میخوای پیش نمیره. حالا باید دید در آینده چه اتفاقاتی میفته . خداروشکر کسایی که ازش کره دارن از کره هاشون راضین و این برای من به شخصه جای شکر داره. خدارو شکر .

بالا