lukas

ایمان

Active member
كسي مثل شما وقت اينهمه تحقيقات در مورد مسائل جزئي را نداره ايمان خان
مسائل جزیی نیستن واسه شمایی که نه اطلاعاتشو داری نه میدونی اسب اصیل چیه جزئی بحساب میاد
کسی از شما در خواست نظر نخواست که نظر میدی
خیلی زود نخود هر آش میشی

باشه امید زمانی:smile:

lukas

New member
مسائل جزیی نیستن واسه شمایی که نه اطلاعاتشو داری نه میدونی اسب اصیل چیه جزئی بحساب میاد
کسی از شما در خواست نظر نخواست که نظر میدی
خیلی زود نخود هر آش میشی
راست ميگي ايمان خان
من نه اطلاعات دارم نه اسب اصيل ميشناسم ولي به اندازه سن شما خاك باشگاههاي سواركاري خوردم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امير حسين خان مدير محترم انجمن از شما بعيده به سخره گرفتن افراد
من لياقت اين محبت شما را ندارم
شما خودتان استادي
من هیچ شوخی یا سخره یا همچین چیزی با کسی ندارم
کاملا جدی گفتم.
وقتی میگید اندازه سن ایمان خاک خوردید من افتخارم میکنم از اطلاعات شما بهره مند بشم.

ایمان

Active member
راست ميگي ايمان خان
من نه اطلاعات دارم نه اسب اصيل ميشناسم ولي به اندازه سن شما خاك باشگاههاي سواركاري خوردم
مگه میدونی من چند سالمه این حرف رو میزنی ؟
در چه رشته ای با اسب کار میکنی ؟ کورس- پرش -مربی گری یا تولید کننده اصیل ؟؟

lukas

New member
من هیچ شوخی یا سخره یا همچین چیزی با کسی ندارم
کاملا جدی گفتم.
وقتی میگید اندازه سن ایمان خاک خوردید من افتخارم میکنم از اطلاعات شما بهره مند بشم.
جناب قاسمي مدير محترم انجمن هيچ لزومي به ادامه اين بحث در اين تاپيك نميببنم
ايمان خان جاي فرزند من هستند.
و شما هم همچنين نيازي به بهره مندي از اطلاعات بنده نداري چون آنقدر مطلع به امور مربوطه هستيد كه جسارت ايجاد همچين انجمني را داشته ايد.
بنده فقط خاك خورده ام مثل خيلي ها

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از اسب هر چی بیشتر میدونم, میفهم هیچی نمیدونم.
مثل آب شور دریا تشنگی رو نمیبره. تشنه تر میکنه

جسارت هم لازم نداره. حاضرم رمز و ادمین رو بدم شما و با این جمع خداحافظی کنم که پشت و روش هیچوقت یکی نیست.

ایمان

Active member
جناب قاسمي مدير محترم انجمن هيچ لزومي به ادامه اين بحث در اين تاپيك نميببنم
ايمان خان جاي فرزند من هستند.
و شما هم همچنين نيازي به بهره مندي از اطلاعات بنده نداري چون آنقدر مطلع به امور مربوطه هستيد كه جسارت ايجاد همچين انجمني را داشته ايد.
بنده فقط خاك خورده ام مثل خيلي ها
موضوع داره جالب میشه
پس حد اقل بالای 60سال سن دارین که منو جای فرزندتون حساب میکنین
اقا یه بیوگرافی از خودتون و تجربیاتتون بذار تا استفاده ببریم و بهرمند شویم
با تشکر

vahid_m63

Member
جناب لوکاس عزیز بنده هم مشتاقانه منتظر هستم تا شما خودتون رو معرفی کنید و ما رو سعادتمند از این آشنایی و منتفع از تجربه های گرانقدرتون

جالب نیست شما که به مردم انگ میزنید که با نام غیر واقعی عضو شدند خودتون رو معرفی نکنید و پشت اسم لوکاس باشید شاید هم ...

امیر چنذ روز پیش که با هم در این مورد صحبت کردیم بعد من یه چرخی زدم دیدم چند تا ایدی بعد معرفی درنا متولد و فعال شدند مطمینا خودت هم متوجه شدی

به قول امیر خسته شدیم از این همه...

lukas

New member
جناب لوکاس عزیز بنده هم مشتاقانه منتظر هستم تا شما خودتون رو معرفی کنید و ما رو سعادتمند از این آشنایی و منتفع از تجربه های گرانقدرتون

جالب نیست شما که به مردم انگ میزنید که با نام غیر واقعی عضو شدند خودتون رو معرفی نکنید و پشت اسم لوکاس باشید شاید هم ...

امیر چنذ روز پیش که با هم در این مورد صحبت کردیم بعد من یه چرخی زدم دیدم چند تا ایدی بعد معرفی درنا متولد و فعال شدند مطمینا خودت هم متوجه شدی

به قول امیر خسته شدیم از این همه...
جناب مير صالحي
عزيز بنده
من انگ نزدم ، بيان واقعيت نمودم، اگر منظورتان آقاي كاظمي(مهندس جوانبخت) ميباشد.
شما تازه به اين جمع تشريف آورده ايد نبايد به اين زودي خسته شويد.ضمنا" بنده تازه متولد نشده ام قبلا" با نام كاربري "محمدي" ثبت نام كرده بودم كه با تغيير رمز و بدليل مشغله شغلي و مسافرتهاي پي در پي نتوانستم در انجمن حضور پيدا كنم، به بقيه تازه متولدها كاري ندارم
بنده محمدي هستم
قبلا" هم عرض كرده بودم اهل ميانه
جناب مير صالحي از چه چيزي خسته شده ايد؟
از اينكه چند نفر دور هم جمع بشيم خودمونو تبليغ كنيم، همديگرو تائيد كنيم بعد يكي پيدا بشه متفاوت باشه و بكوبيمش؟؟؟؟؟؟

vahid_m63

Member
جناب محمدی ، خوشحالم از آشنایی با شما

همه دوست داریم خلاف جهت آب شنا کنیم ولی گاهی اوقات خلاف جهت شنا کردن رو با چیزای دیگه اشتباه میگیریم ، من وقتی میبینم اسبی زیباست نمیتونم بگم ازش خوشم نمیاد یا زیبا نیست حتی اگه این اسب مال دشمنم باشه ، این موجود مخلوق خداست و وقتی من در موردش حرف میزنم ، در مورد یکی از زیباتزین مخلوقات خدا حرف میزنم ،و وقتی هم از اسبی خوشم نمیاد به همین کلمه " ازش خوشم نمیاد یا دوستش ندارم" بسنده میکنم و سعی نمیکنم برای اینکه عرض اندام کنم ایرادهای غیر منطقی و ... رو اسب بزارم ، این موضوع در مورد درنا هم صدق میکنه
من درنا رو دوست دارم و به نظر بنده اسب خوبی هست (این اسب نه مال من هست نه ... ) یکی هم پیدا میشه ازش خوشش نیاد این هم ایرادی نداره
ایراد کار اینجاست که یکی مثل جناب کاظمی و یکی مثل شما این وسط پیاز داغ همه چیز رو زیاد میکنه ، کاری که شما میکنید(ایراد گزاشتن روی اسب و اصرار بر برخی مطالب) از نظر بنده هیچ فرقی با کار جناب کاظمی ( به زعم شما و بقیه ایشون تبلیغ الکی میکنند) نداره فقط یکیتون تبلیغ میکنید و دیگری تخریب
شما اگر خوشتون نمیاد از این اسب میتونید با یک ارسال موضوع رو تموم کنید و این همه پا فشاری و اصرار شما رو دلیلش رو نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر با جناب جوانبخت مشکل دارید( که من احتمال این مورد رو زیاد میدونم) این اسب و این مخلوق خدا چه گناهی داره؟

در ضمن اگر پست قبلی بنده رو دقیق خونده باشید عرض کردم ایدی های جدید متولد و "فعال " شدند

یا حق

kamyab

Member
با سلام خدمت جناب محمدي
شايد اين جمله تكراري بنده در تاپيكهاي زيادي به چشم بخورد
ما همه به خاطر يك مخلوق زيبا دور هم جمع شده ايم،عشق به اسب را با مسائل مادي از بين نبريم
بودن ما در اينجا و جمع شدنمان گرد هم با منظور ها و اهداف مختلفي ميباشد
يكي به خاطر كسب اطلاعات
يكي فروش اسب و كشش
يكي فخر فروشي بخاطر داشتن اين موجود
يكي براي انتقال اطلاعات به ديگران و ........
از اين مخلوق نجيب خدا به خاطر مسائل شخصي سوء استفاده نكنيم
از شما به عنوان يك پيشكسوت و خاك خورده بعيد است
آقاي جوانبخت را ميشناسم و علاقه" خاص" ايشان به اسب را ميبينم ولي هر كس مختار است و نبايد انتظار داشت كه همه مثل هم باشند:
هنگامی که همه مانند یکدیگر می اندیشند ، در واقع کسی نمی اندیشد.والتر لیمپن
ارادتمند همه عزيزان

lukas

New member
جناب محمدی ، خوشحالم از آشنایی با شما

همه دوست داریم خلاف جهت آب شنا کنیم ولی گاهی اوقات خلاف جهت شنا کردن رو با چیزای دیگه اشتباه میگیریم ، من وقتی میبینم اسبی زیباست نمیتونم بگم ازش خوشم نمیاد یا زیبا نیست حتی اگه این اسب مال دشمنم باشه ، این موجود مخلوق خداست و وقتی من در موردش حرف میزنم ، در مورد یکی از زیباتزین مخلوقات خدا حرف میزنم ،و وقتی هم از اسبی خوشم نمیاد به همین کلمه " ازش خوشم نمیاد یا دوستش ندارم" بسنده میکنم و سعی نمیکنم برای اینکه عرض اندام کنم ایرادهای غیر منطقی و ... رو اسب بزارم ، این موضوع در مورد درنا هم صدق میکنه
من درنا رو دوست دارم و به نظر بنده اسب خوبی هست (این اسب نه مال من هست نه ... ) یکی هم پیدا میشه ازش خوشش نیاد این هم ایرادی نداره
ایراد کار اینجاست که یکی مثل جناب کاظمی و یکی مثل شما این وسط پیاز داغ همه چیز رو زیاد میکنه ، کاری که شما میکنید(ایراد گزاشتن روی اسب و اصرار بر برخی مطالب) از نظر بنده هیچ فرقی با کار جناب کاظمی ( به زعم شما و بقیه ایشون تبلیغ الکی میکنند) نداره فقط یکیتون تبلیغ میکنید و دیگری تخریب
شما اگر خوشتون نمیاد از این اسب میتونید با یک ارسال موضوع رو تموم کنید و این همه پا فشاری و اصرار شما رو دلیلش رو نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر با جناب جوانبخت مشکل دارید( که من احتمال این مورد رو زیاد میدونم) این اسب و این مخلوق خدا چه گناهی داره؟

در ضمن اگر پست قبلی بنده رو دقیق خونده باشید عرض کردم ایدی های جدید متولد و "فعال " شدند

یا حق
جناب مير صالحي
آمده ايم تا معرفي كنيم ، بگوئيم ، بشنويم و ياد بگيريم
بنده نه با درنا نه با آقاي كاظمي( مهندس جوانبخت) و نه با هيچ كس و هيچ چيز ديگري مشكل ندارم
مشكل من ابل... انگاردن آدم است
جناب كاظمي با بيان مطالبي در مورد اين اسب به گونه اي وانمود ميكنند كه انگار هيچ ايرادي در اسب نيست

آمده ايم تا معرفي كنيم ، بگوئيم ، بشنويم و ياد بگيريم
ارادتمند همه اسب دوستان

lukas

New member
با سلام خدمت جناب محمدي
شايد اين جمله تكراري بنده در تاپيكهاي زيادي به چشم بخورد
ما همه به خاطر يك مخلوق زيبا دور هم جمع شده ايم،عشق به اسب را با مسائل مادي از بين نبريم
بودن ما در اينجا و جمع شدنمان گرد هم با منظور ها و اهداف مختلفي ميباشد
يكي به خاطر كسب اطلاعات
يكي فروش اسب و كشش
يكي فخر فروشي بخاطر داشتن اين موجود
يكي براي انتقال اطلاعات به ديگران و ........
از اين مخلوق نجيب خدا به خاطر مسائل شخصي سوء استفاده نكنيم
از شما به عنوان يك پيشكسوت و خاك خورده بعيد است
آقاي جوانبخت را ميشناسم و علاقه" خاص" ايشان به اسب را ميبينم ولي هر كس مختار است و نبايد انتظار داشت كه همه مثل هم باشند:
هنگامی که همه مانند یکدیگر می اندیشند ، در واقع کسی نمی اندیشد.والتر لیمپن
ارادتمند همه عزيزان

كامياب عزيز
اين انجمن براي معرفي اسب و تبادل اطلاعات در مورد آن ميباشد ولي شنيدن انتقادها خود باعث افزايش اطلاعات و نوعي تبادل نظر است.
هر كس در اين جمع به نوعي براي رسيدن به نفع مالي تلاش ميكند
يكي با معرفي اسب ، ديگري با تبليغ و سومي با به راه انداختن جنگ زرگري:rolleyessmileyanim:
موفق و پيروز باشيد.

بالا