Esparto

والا نمیدونم خودم هم منتظرم کسی اطلاعات بده.[/qu

انگیزتون از معرفی اسبهایی که در ایران نیستند چیه؟؟؟!!!....؟؟؟!!!...؟؟؟!!!...

البته بدم نمیگن ها اسب هایی که ایران هستن معرفی کنین خیلی بهتره بیشتر استفاده میشه کرد

ابوذر

Member
اگه قرار باشه همه اسبهاي اونور آبي رو معرفي كنيد بايد صد تا سايت ساخت!البته شما هم زحمت كشيديد و بنده تشكر ميكنم ولي دوستان درست ميگن اسبهاي توي ايران اگه در موردشون بحث و تبادل نظر بشه خيلي بهتره

sonia

Member
خط خونی های معروف سایت مخصوص دارند
میشه به جای معرفی تک تک اسب های اونور آب سایت خانواده اسب رو معرفی کرد

اگر کسی علاقه مند بود با مراجعه به 1 سایتش همه رو میشناسه و وقت شما هم کمتر گرفته میشه تا اینکه تک تک رو معرفی کنید

انجمن خارجی هم انقد شلوغ نمیشه
(نظر من اینه!! از شما هم تشکر میکنم که دوست داشتید اسبای خارجی رو به ما هم معرفی کنید)

ashkann.m

Member
والا نمیدونم خودم هم منتظرم کسی اطلاعات بده.[/qu

انگیزتون از معرفی اسبهایی که در ایران نیستند چیه؟؟؟!!!....؟؟؟!!!...؟؟؟!!!...
جناب آقای علی یاری عزیز از این که به این تاپیک رسیدگی نکردم معذرت می خوام چون من مدتی خارج از کشور بودم و دور از سایت.. اسبهایی که در ایران هستند اغلب معرفی شده اند .مثلا من بیام صامدوشاردوالویسو رامسس رو معرفی کنم؟؟؟

ashkann.m

Member
خط خونی های معروف سایت مخصوص دارند
میشه به جای معرفی تک تک اسب های اونور آب سایت خانواده اسب رو معرفی کرد

اگر کسی علاقه مند بود با مراجعه به 1 سایتش همه رو میشناسه و وقت شما هم کمتر گرفته میشه تا اینکه تک تک رو معرفی کنید

انجمن خارجی هم انقد شلوغ نمیشه
(نظر من اینه!! از شما هم تشکر میکنم که دوست داشتید اسبای خارجی رو به ما هم معرفی کنید)
سونیا. این عکسها به این جهت گذاشته میشه که ما بفهمیم که از اسب عرب ایده آل چقدر دور هستیم و شاید هم تلنگری باشه به تولید کننده ها و البته وارد کننده ها که تجدیدنظر بکنن در باره این تفکر و عقیده و نکته دیگه اینکه اگر کسی علاقه مند به اسب های خارجی نبود الان ما این همه اسب خارجی نداشتیم و این همه پست گذاشته نمیشد

ashkann.m

Member
اگه قرار باشه همه اسبهاي اونور آبي رو معرفي كنيد بايد صد تا سايت ساخت!البته شما هم زحمت كشيديد و بنده تشكر ميكنم ولي دوستان درست ميگن اسبهاي توي ايران اگه در موردشون بحث و تبادل نظر بشه خيلي بهتره
دوست عزیز هر کدوم تاپیک جدا داره و جا واسه تبادل نظر هم هست

سینا

Member
سلام.چندوقت بود ازسایت دوربودم حسابی تغیرکرده.درمورداینکه چرادرباره اسبهای اونوربحث میکنیم وفایدش چیه خیلی خوبه که اونهاروهم بشناسیم یااگه بشه ببینیم که وقتی توکشورمون واردکنندهااسم فلان اسب رومیاره لااقل درموردش1چیزبدونیم زودآب ازلب ولوچمون سرازیرنشه

بالا