Bs ddiabolo

امید زمانی

Active member
عجب ! دیگه همه دارن یه به اصطلاح سیلمی وارد می کنند. چه قدر خوشحال شدند این اروپاییها و عربها . هر چقدر آشغال دارند می فرستند ایران اینجا میشن سیلمی وارداتی!

پیوست ها

• BS-DDiabolo_01.jpg
    BS-DDiabolo_01.jpg
    10.8 کیلوبایت · بازدیدها: 408

vatan

Member
خیلی جالبه ایشون یکی از بهترین سیلمی های ایران ببرک را دارند با بهترین خط خونی که حیف از این سیلمی که تبریز هست و جای اصلیش باید خوزستان باشه ولی جایی افتاده که کسسی قدرش را نمیدونه!!!
به کجا داریم میریم؟؟!!
کسی میدونه؟؟ شاید داوران بین المللی ما بهتر بتونند جواب بدهند ؟؟؟

به آقای رسول زاده باید تبریک گفت که وارد انجمن نابود گران اسب اصیل ایران شدند و قدمی شایسته در این مورد برداشتند:sadsmiley:
کسی که خودشون صاحب یکی از بهترین سیلمی های اصیل ایران هستن اسب وارد میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی لیاقت اسب اصیل ایران اینه ؟؟؟؟؟؟ یا اسبای خوب ما دست آدمای بی لیاقتی افتادن؟؟؟؟
متاسفم که می شنوم صاحب یک سیلمی خالص خیلی خوب تن به وارد کردن یه اسب داده

Farib

Member
اقاي رسولزاده اين اسب رو خريدن. وارد كردنش به وسيله يه بنده خدا به اسم رضا الله دادي بود كه تا به حال تروبرد وارد مي كردن ولي بازار داغ اسباي عرب وارداتي ايشون رو هم عرب باز كرده . خدا به دادمون برسه .

adel.saga

Member
با عرض سلام
به استحضار بعضی از دوستان برسانم که آقای رسولزاده با خرید این اسب قصد از بین بردن خط خونی ایران را ندارد حاج کریم مادیانهای خالص ایرانی خوبی دارد که همه آنهارا از ببرک یا خرم (کره ببرک که فوق العاده زیباست)می کشد. این اسب عرب زیبا را نیز برای مادینهایی که دارای خط خونی خارجی هستند خریده است و حاج کریم یکی از طرفداران عرب ایرانی است و قصد او اصلاح خط خونی اسب های خودش است که بالغ بر 30 راس مادیان زیبا دارد .
چون من خودم همیه به اصطبل او رفت و آمد دارام و شاهد این ماجرام و هیچ نسبتی هم با ام ندارم و ما باید متشکر آقای رسول زاده باشیم که چنین مجموعه ای را گرد آوردند .

ایمان

Active member
با عرض سلام
به استحضار بعضی از دوستان برسانم که آقای رسولزاده با خرید این اسب قصد از بین بردن خط خونی ایران را ندارد حاج کریم مادیانهای خالص ایرانی خوبی دارد که همه آنهارا از ببرک یا خرم (کره ببرک که فوق العاده زیباست)می کشد. این اسب عرب زیبا را نیز برای مادینهایی که دارای خط خونی خارجی هستند خریده است و حاج کریم یکی از طرفداران عرب ایرانی است و قصد او اصلاح خط خونی اسب های خودش است که بالغ بر 30 راس مادیان زیبا دارد .
چون من خودم همیه به اصطبل او رفت و آمد دارام و شاهد این ماجرام و هیچ نسبتی هم با ام ندارم و ما باید متشکر آقای رسول زاده باشیم که چنین مجموعه ای را گرد آوردند .
تضمین میکنن هیچ مادیان خالصی رو ازش نکشن ؟
چون همه اولش اینو میگن بعد میبرن خالص هارو ازش میکشن
یه عکس از این اسب بذار

adel.saga

Member
اینم عکساش
بچه ها کسی این اسب از نزدیک ببین عاشقش میشه

پیوست ها

• IMG_2817.jpg
    IMG_2817.jpg
    780.7 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • IMG_2823.jpg
    IMG_2823.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 51
  • IMG_2964.jpg
    IMG_2964.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 31
  • IMG_2832.jpg
    IMG_2832.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 63
  • IMG_2838.jpg
    IMG_2838.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 47

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جناب عدال این عکسها خیلی بزرگه
فکر کنم باید محدودیت بگذارم برای عکسها. سرعت رو میاره پائین و اعضایی که اینترنت نفتی هستن نفرین میفرستن میترکی

vahid_m63

Member
با عرض سلام

عادل خان آقای رسول زاده فقط یکبار از ببرک کره گرفته(خرم) و بعد از اون هیچ کدوم از مادیانهاشون رو از ببرک پر نکرده و اگر به غیر از خرم اسب دیگه ای اونجا وجود داشته باشه و کره ببرک باشه شما باور نفرمایید،البته شاید شما بهتر از من میدونید و کره های دیگه ای هم هست که ما ازش بی اطلاع هستیم . ببرک 2 تا کره نریان داره (خرم و فراری) که مالک خرم آقای رسولزاده هستند و مالک فراری جناب آقای نامور
ولی در اینکه زحمت زیادی میکشن شکی توش نیست
سیلمی diabolo هم واقعا زیباست ، ان شا الله که کره های خوبی هم بده
یا علی

adel.saga

Member
سلام آقای میر صالحی
آره راست میگین پیش آقای رسولزاده 1 دونه کره ببرک هست اونم خرم
من اون نوشته بودم بخاطره اینکه بچه های سایت فکر میکردن ببرک هم پیشه رسولزاده است
آقای رسولزاده با پدرتون دوستن اسب های اون اسب شماست و اسب شما اسب اونه فرقی بین شون نیست
شماهم بعضی چیزارو بدل نگیرید رسولزاده اخلاقش اونه من به پدرتون خیلی احترام غایلم آدم خیلی خوب و باشخصیتی هستن با آقای رسولزاده باید کنار اومد تو این سن نمیشه اونو عوض کرد باید کنار اومد:smilingsmiley:

بالا