barari

sohrab

Active member
براری یک سیلمی وارداتی کورسی هست که چند سال پیش وارد شد و فکر می کنم بعضی از کره هاش امسال آماده شرکت در کورس عرب هستند.

کسی اطلاعات بیشتری داره؟

پیوست ها

• barari.JPG
    barari.JPG
    56.5 کیلوبایت · بازدیدها: 86

sohrab

Active member
پاسخ : براری

شاید بشه با دیدن شجره براری دلیل صادر شدنش رو حدس زد. چون بر خلاف پدرش که قهرمان کورسهای دبی بوده. ظاهرا مادر معمولی داشته که شجرش کامل نیست.

این هم عکس و شجره جندل

پیوست ها

• djendel.JPG
    djendel.JPG
    31.4 کیلوبایت · بازدیدها: 98
  • djendel.ped.JPG
    djendel.ped.JPG
    89.7 کیلوبایت · بازدیدها: 83

Kianoosh.ch

Member
براری

براری (کاملا کورسی)
پدر:جندل (قهرمان قهرمانان کورس دبی در سال 2001 و 2002)
مادر؟
جنس:نریان(سیلمی)
سن؟
وارداتی از کشور قطر
مالک:مرتضی نوری
این سیلمی وارداتی از 18 مسابقه کورس در قطر و دبی 7 مقام اول-5 مقام دوم-و2مقام سومی را کسب نموده و مبلغ 270000 دلار جایزه گرفته...
[/attach]

پیوست ها

• barari.jpg
    barari.jpg
    30.3 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • barari2.jpg
    barari2.jpg
    29.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13

raad

Member
شاید بشه با دیدن شجره براری دلیل صادر شدنش رو حدس زد. چون بر خلاف پدرش که قهرمان کورسهای دبی بوده. ظاهرا مادر معمولی داشته که شجرش کامل نیست.

این هم عکس و شجره جندل
d; یکی از کره هاش قندور توی کورس های تهران تودتا مقام 2گرفت.البته مال سیرجانی هاست

ریتینگش بین کل اسب های وارد شده به ایران از همه بالاتر بوده (چه عرب چه تروبرد ) حتی تونسته به ریتینگ 123 هم برسه انشالله
که بتونه سطح تولیدات کورسی ایران رو ارتقا بده , فقط نقطه ضعفش اینه که بیشتر دونده ی کورسهای چمن بوده تا خاک.
تمام کورس های موفقش هم بین 1000 تا 1400 متر بوده که نشان میده اسپیرینتر خیلی خوبی بوده و این نکته رو اگر بتونه به تولیدات خودش هم منتقل کنه خیلی بدرد کورس های فعلی ایران میخوره.

من مادر فخرسام رااز نزدیک دیدم اگر این کره مادیان زیبا شده چون واقعا مادرزیبایی داره من تنها کره زیبای از براری که تا حالا دیدم فخرسام هست.

بالا