‎اسب‌ها ، خطرسازان جاده‌هاي برزيل

reihaneh

Member
به گزارش واحد مرکزي خبر، در پي افزايش حوادث رانندگي در جاده‌ها و بزرگراه‌ها که در اغلب موارد رانندگان به وجود احشام در جاده‌ها به ويژه درشب و هشدار مأموران توجهي ندارند، منجر به حوادث ناگوار براي رانندگان و سرنشينان خودروها و همچنين احشام مي‌شود.

اخيراً در برزيل وجود اسب‌ها در کنار بزرگراه‌ها آن هم در شب، مأموران پليس را وادار کرد علائم هشدار را در بزرگراه‌ها در فاصله‌هاي مختلف بگذارد وحتي ماموران با چراغ‌هاي راهنما در ميان بزرگراه‌ها به رانندگان از وجود اسب‌ها در حاشيه بزرگراه‌ها هشدارمي دهند اما برخي از رانندگان بدون توجه به تمامي هشدارها با سرعت به حرکت خود ادامه مي‌دهند.

در يک مورد راننده يک خودرو در جريان مسابقه اتومبيلراني در حاشيه مسير بزرگراه با يک اسب برخورد کرد که موجب پرت شدن اسب به چند متر آن سوتر شد. دراين حادثه اتفاقي براي راننده مسابقه رخ نداد اما متاسفانه اسب تلف شد.

يک جوان برزيلي نيز گفت: دوهفته پيش نظير اين حادثه دراين بزرگراه به وقوع پيوست که طي آن راننده يک تاکسي بعد از برخورد خودرو او با يک اسب، جان خود را به دليل آتش گرفتن خودرو از دست داد.

این هم فیلم تصادف اسب و اتومبیل :'( :http://multimedia.asiaone.com/Multimedia/News/Story/A1Multimedia20090826-7710.html

سنا

Active member
reihaneh گفت:
در يک مورد راننده يک خودرو در جريان مسابقه اتومبيلراني در حاشيه مسير بزرگراه با يک اسب برخورد کرد که موجب پرت شدن اسب به چند متر آن سوتر شد. دراين حادثه اتفاقي براي راننده مسابقه رخ نداد اما متاسفانه اسب تلف شد.
كاش راننده ميمرد نه اسب بيچاره :mad: :mad: :mad:

reihaneh

Member
.SANA. گفت:
كاش راننده ميمرد نه اسب بيچاره :mad: :mad: :mad:
سنا جون تازه متن اصلی این بود من تغییرش دادم:
خوشبختانه دراين حادثه اتفاقي براي راننده مسابقه رخ نداد اما اسب تلف شد. :mad:

سنا

Active member
reihaneh گفت:
سنا جون تازه متن اصلی این بود من تغییرش دادم:
خوشبختانه دراين حادثه اتفاقي براي راننده مسابقه رخ نداد اما اسب تلف شد. :mad:
واي خدا اسب بيچاره مرده راننده هه سالمه اونوقت ميگن خوشبختانه راننده زندست!!!! :mad:
واي سرم درد گرفت :(

همین شمال خودمون اگر یکم غفلت کنی همین کاسپین های خودمون که همه دوسشون داریم میفرستنت به دیار باقی! :p :'(

fatima

Member
.SANA. گفت:
واي خدا اسب بيچاره مرده راننده هه سالمه اونوقت ميگن خوشبختانه راننده زندست!!!! :mad:
واي سرم درد گرفت :(
خیلی ببخشید که اینو میگم ولی به نظر من گذشته از احترام فراوان به اسب و همه حیوانات دیگه، در نهایت اسب یک حیوانه و در چنین حوادثی جان یک انسان فکر می کنم مهم تر باشه. مثلا شما دوست دارید خدای نکرده تو یه تصادف به جای حیوان خدای نکرده یکی از نزدیکان یا دوستانتون بمیره و اون حیوون زنده بمونه؟؟؟؟

بالا