یک قیمت رویایی برای مادیان ایرانی

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان.امروز 3شنبه 3/8/90 مادیان فرح ایساتیس کره زیبای کهکشان و خزل که فکر میکنم 3 بار قهرمان قهرمانان زیبایی ایران شده به قیمت 153 میلیون تومان به فروش رفت.دم بچه های اشکذر یزد گرم که همچین پولی واسه همچین مادیانی میدن.باور کنید 153 میلیون تومان[

khosro.a

Member
لابد خریدار فکر میکرده 3 بار قهرمان قهرمانان زیبایی گروه A جهانی شده:blinksmiley::laughingsmiley: به هر حال مبارکش باشه.:happysmiley:

mansouri

Member
البته صحت در قيمت هم خيلي مهم است
اين يه روش هست در يزد قيمت بالا گفتن رو هم به نفع خريدار ميدونن و هم فروشنده تا مدتها هم به خاطر يه همچنين معامله هيچ كسي نميتونه اسب خوب از اونجا بخره چون ميگن فرح رو دادن 153 حالا ماديون من 53 كه 100 ميليونش رو نميدي ولي اسب هاي درجه 3 در عوض خوب فروش ميره
اين ماديون هم به نظر من 200 تومن ميارزه ولي تو اين خريد حد اقل 100 زياد گفتن

سلام دوستان.امروز 3شنبه 3/8/90 مادیان فرح ایساتیس کره زیبای کهکشان و خزل که فکر میکنم 3 بار قهرمان قهرمانان زیبایی ایران شده به قیمت 153 میلیون تومان به فروش رفت.دم بچه های اشکذر یزد گرم که همچین پولی واسه همچین مادیانی میدن.باور کنید 153 میلیون تومان[

سلام جناب مهندس ظاهرا فرح اصلا معامله نشده درسته؟

سامان حسینی

Active member
اقا کسی که پولداره 153 داده مبارکش باشه اتفاقا کار خوبی کرده پول جای خالص ایرانی داده نرفته ازخارج بیاره ولی همچین پولدارهایی که انقد پول جای اسب میدن کم هستن ودلیل نمیشه بقیه هم همینقد بخرن اسب قیمت نداره همه جور معامله میشه به خدا من اگه 150 تومن داشتم 3 هم قرض میکردم میگرفتم همینطور که به پدرم میگم زمین بفروشه 4تا خالص خوب بگیریم ولی خوب این راهکار تا حالا جواب نداده!!!:coolsmiley02:

من به مالکش تبریک میگم -اسب ومادیان ارزون هم وجود داره جطو سیلمی خارجی میارن هیجکس صداش در نمیاد ولی یه مادیان با چند مقام زیبایی باید بدن مجانی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من به مالکش تبریک میگم -اسب ومادیان ارزون هم وجود داره جطو سیلمی خارجی میارن هیجکس صداش در نمیاد ولی یه مادیان با چند مقام زیبایی باید بدن مجانی

آخه مشکل اینجاست که سیلمی وارداتیم به این قیمت وارد نشده !

:blinksmiley::blinksmiley::wacsmiley::blinksmiley::blinksmiley:

بالا