یکی اسبه منو نجات بده!!!

OJANG

Member
20 روزه دارم میرم دامپزشکی تنکابن مجوز حمل بگیرم تست مالوئین هم دارم مال کرمانشاه و تاریخ دار رئیس دامپزشکی میگه که ما باید خودمون تست کنیم ، میگم بفرمائید میگه دارو نداریم میگم کی میارین میگه معلوم نیست میگم پس من چه کنم؟میگه نمیدانم!!! میگم من از دست این... چیکار کنم؟مجوز هم نمیده!!!

kahar

Member
به نظر من قاچاقی ببرینش .

اگه راهش رو بلد نسیتین من یادتون می دم .

البته دادن راه حل به شما کاملا هزینه بره .حساب و کتاب کنید اگه ارزش داشت بهتون بگم.

به این می گن کاسبی.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OJANG

Member
به به چه عجب باعث افتخاره که به انجمن تشریف آوردین.
گاوی گوسفندی میفرمودیدذبح مینمود حضرت امیر علیه السلام.
خداوند در سوره جن میفرماید ما اول حساب را آفریدیم بعد کتاب را عطا نمودیم.
ماهم حساب نمودیم و کتابت مینماییم که راه شما را خریداریم.

sohrab

Active member
منم همچین مشکلی داشتم برای تست مشمشه. البته بیچاره ها یکبار آمدند کارگر بهشون اجازه نداد انجام بدن. بار دوم اسب اجازه نداد!
من هم بی خیال شدم ، بارش زدم رفت. کسی هم نگفت خرت به چند من!

امید زمانی

Active member
چه جالب تو ولایت ما اصلا هیچی نمی خواد فقط یه اسب کش یا خاور ! البته بعضی فصول در بعضی مناطق که مسابقه یا جشنواره در حال برگزاری باشد ممکنه اذیت کنن !

kahar

Member
کنستانتین گفت:
به به چه عجب باعث افتخاره که به انجمن تشریف آوردین.
گاوی گوسفندی میفرمودیدذبح مینمود حضرت امیر علیه السلام.
خداوند در سوره جن میفرماید ما اول حساب را آفریدیم بعد کتاب را عطا نمودیم.
ماهم حساب نمودیم و کتابت مینماییم که راه شما را خریداریم.

ممنون از لطفتون !!!!!!!!!!!!!!

اما به خاطر این لطف رییس رو به زحمت نندازید.

من بودم، همین حوالی !!!!!!!!!!!!!

رفتنی نبودکه بازگشتی نداشته باشه !!!!!!!!!!!

اگر هم بخوام نمی تونم انجمن رو ترک کنم!!!!!!!!

چو ن دوستش دارم!!!!!!!!!!!

راه رو هم فکر کنم پیدا کردید و نیازی به گفتن نیست .

سلام دوست عزیز! تست مشمشه(مالوئین) تنها دست سازمان نظام دامپزشکی هست و از دست کسی کاری ساخته نیست! البته این رو هم بگم که اگه تست تا حالا نشده باشه باید از زمان تست یه 51 روز دیگه تقریبا صبر کنید چون اسب هائی که تو عمرشون تست نشده اند 3 بار به فاصله معین باید تست بشن و قرائت بشن!تنها کاری که می تونید کنید بگید که در خواست بدن براتون سریع بیارن از تهران!البته این رو هم بگم درست همکار بنده اند اما کمی باید از بند پ (پول و پارتی ) هم استفاده کنی! البته ببخشید ها! توهین به کسی نشه!

بالا