یاقوت ( ابن ممتازه * صنوبر ) م

سامان حسینی

Active member
این حادثه که قابل جبران نیست وتاثیر عاطفی وروحیش بر روی کسایی که تاحالا ازنزدیک ندیدنش زیاده چه برسه به کسایی که ازنزدیک دیدنش ولی ایکاش همه شکایت کنن وپیگیرشن نه برای مجازات وارد کننده بلکه برای این که اسبهای بعدی دچار این اتفاق نشن.اسب به خاطر روح ونزدیکی که به انسان داره واقعا مثله یک دوست وانسانه انشالا که هیچ کس داغ اسب نبینه.به قول محمدبهمن بیگی هیچ حیوانی وشاید هیچ انسانی به اندازه اسب خوب شایسته دوستی نیست.

سینا گورانی

Active member
توی خوزستان هم چند تا اسب در اثر همین دارو ها تلف شدن اینقدر زود هم اتفاق می افته ک ادم اصلا باورش نمیشه این حیوان تا یکم پیش سالم بود

سلام مهندس جان خدا بهت طاقت بده که بتونی نبودش رو تحمل کنی وخدا خیرت بده که سالهای اخر نجاتش دادی .یاقوت برای همه اسب دوستان عزیز بود.من که بسیار ناراحت شدم و در فراقش تا اخر عمر خواهم سوخت ولی خدا رو شکر دست شما بود و دختر زیبایی با کهکشان داد و رفت..ولی ناراحتم که گنجینها یکی بعد از دیگری از بین ما میرن و ما هنوز اسب خالص ایرانی رو باور نکردیم و نسبت بهشون بی تفاوت هستیم و با حاشیه سازی همه رو از هم دور میکنیم.یا علی

سلام مهندس جان خدا بهت طاقت بده که بتونی نبودش رو تحمل کنی وخدا خیرت بده که سالهای اخر نجاتش دادی .یاقوت برای همه اسب دوستان عزیز بود.من که بسیار ناراحت شدم و در فراقش تا اخر عمر خواهم سوخت ولی خدا رو شکر دست شما بود و دختر زیبایی با کهکشان داد و رفت..ولی ناراحتم که گنجینها یکی بعد از دیگری از بین ما میرن و ما هنوز اسب خالص ایرانی رو باور نکردیم و نسبت بهشون بی تفاوت هستیم و با حاشیه سازی همه رو از هم دور میکنیم.یا علی
سلام دوست عزیزم جناب مولایی عزیز ممنون از همدردی شما.بنده 15 اسب دارم ناشکری نمی کنم ولی بهترینش رو خدا از ماگرفت همیشه دارو و مکمل خارجی براش میگرفتم غافل از اینکه دارم دستی از بین می برمش

فربود

Active member
جناب کریمی عزیز ، حیف و صد حیف که همچین مادیانی رو از دست دادید. ولی این رو بهتون بگم که صدتا از این مادیان ها و اسبها فدای سلامتی خودتون و خانواده تون شاید خدا این مادیان رو صدقه جان شما قرار داده . امیدوارم خودتون سلامت باشید و سایه تون بالای سر خانواده . میدونم خیلی براتون سخته چون خودم هم قبلا مادیان رو از دست دادم ولی این رو هم یادت نره که کار خدا بی حکمت نیست برادر من

جناب کریمی عزیز ، حیف و صد حیف که همچین مادیانی رو از دست دادید. ولی این رو بهتون بگم که صدتا از این مادیان ها و اسبها فدای سلامتی خودتون و خانواده تون شاید خدا این مادیان رو صدقه جان شما قرار داده . امیدوارم خودتون سلامت باشید و سایه تون بالای سر خانواده . میدونم خیلی براتون سخته چون خودم هم قبلا مادیان رو از دست دادم ولی این رو هم یادت نره که کار خدا بی حکمت نیست برادر من
سلام فربود عزیز به هرحال خواست خدا بود ممنون از لطفت که من رو دلداری میدی عزیز

shool

Member
شهاب جان چند بار تماس گرفتم واس ام اس هم بهت دادم ولي گوشيت خاموشه . خداوكيلي خيلي دلم سوخت وناراحت شدم . مطمئن باش كه بلاگردون خودت وخونوادت شده يا اينكه قراربوده اتفاقي بدترازاين برات بيفته كه اين ماديان بيزبون ودوست داشتني ، فداي اون اتفاقات شده . انشااله خدا به باقيه اسبات و مخصوصا كره كهكشان و ياقوت سلامتي بده . براي توليد هم نه شما پيري ونه خدا بخيل . انشاالله وجودت سلامت و غم اخرت باشه .

عرض ارادت و همدردی خدمت جناب مهندس کریمی . استان کرمان یکی از گنجینه های خود را از دست داد . ولی به حمد خدا هنوز مالکان و تولید کنند گان شریفی چون شما هستند که یاقوت های دیگری به این صندوقچه اضافه کنند ...

بالا