گیل (برفین * بیروت)

لادن

Member
اینم عکس گیل کوچولوی ما و مادیان بیروت بعد از زیبایی آبادان برای کشش با لجند به تهران انتقال داده میشود.......................... چون ما دنبال پیشرفت هستیم

«گيل» خيلي زيباست :smilingsmiley:
تصميمتون هم براي پيشرفت و توليد كره‌هاي زيباتر هم خيلي عاليه

ولي حيف نطفه‌هاي لجند و مبارك نيست كه با يابوهاي كله‌گنده‌‌ي ايراني خرابشون مي‌كنيد؟

:laughingsmiley:

مطمئناً اگه همراه با نريانهاي خارجي كه وارد ميشن چندتا ماديان زيبا هم وارد بشه و با امثال لجند و مبارك كشيده بشن، حتماً حتماً كره‌هاي زيباتر و گران‌قيمت‌تري مي‌دن كه به راحتي مي‌تونن تو دنيا حرفي براي گفتن داشته باشند؛ اينجور كره‌هاي دوخون هم فقط بذاريم براي مسابقات داخلي.

اينجوري هم توليدات ما به حد توليدات اروپايي مي‌رسه هم نطفه‌هاي سيلمي‌هاي وارداتي با خون يابوهاي ايراني مخلوط نمي‌شن كه كله‌هاي بزرگ و اندام ناموزون دارند و فقط به درد گاري مي‌خورند. :cool:

لادن

Member
نه چرا حیف خیلیم خوبه
دلتون میاد . بیروت مادیان فوق العاده ایی از پازن کره خوبی داده ولی نه در حد گیل کوچولو
من فکر نمی کنم کنعان به گرد سم گیل هم برسه با اینکه خیلی برام عزیز

نه اصلاً هم حيف نيست

كدوم كره‌ي خون‌خارجي (عرب وارداتي x عرب اصيل ايراني) تونسته با عربهاي مصري رقابت كنه كه گيل دوميش باشه؟؟؟

پس شما پيشرفت نمي‌كنيد داريد انرژيتونو حدر مي‌ديد و توليدات نيمه باارزش(البته در خارج از ايران كلاً بي‌ارزش) توليد مي‌كنيد.

پس خوبه همراه با نريانهايي كه از اروپا فقط به كشورهاي درجه 3 مثل ايران و عمان وارد مي‌شوند چندتا ماديان هم (از همون باارزشهايي كه اجازه‌ي صادرات به كشورهاي درجه 3 دارند) وارد بشه تا نطفه‌ي باارزش مصري حدر نره.

همينطور هم خوبه اجازه بديم كه شكم ماديانهاي اصيل ايراني با نطفه‌هاي نريان اصيل ايراني پر بشه تا هيچ كدوم از نژادها آسيب نبينه

sohrab

Active member
«گيل» خيلي زيباست :smilingsmiley:
تصميمتون هم براي پيشرفت و توليد كره‌هاي زيباتر هم خيلي عاليه

ولي حيف نطفه‌هاي لجند و مبارك نيست كه با يابوهاي كله‌گنده‌‌ي ايراني خرابشون مي‌كنيد؟

:laughingsmiley:

مطمئناً اگه همراه با نريانهاي خارجي كه وارد ميشن چندتا ماديان زيبا هم وارد بشه و با امثال لجند و مبارك كشيده بشن، حتماً حتماً كره‌هاي زيباتر و گران‌قيمت‌تري مي‌دن كه به راحتي مي‌تونن تو دنيا حرفي براي گفتن داشته باشند؛ اينجور كره‌هاي دوخون هم فقط بذاريم براي مسابقات داخلي.

اينجوري هم توليدات ما به حد توليدات اروپايي مي‌رسه هم نطفه‌هاي سيلمي‌هاي وارداتي با خون يابوهاي ايراني مخلوط نمي‌شن كه كله‌هاي بزرگ و اندام ناموزون دارند و فقط به درد گاري مي‌خورند. :cool:

مادیان هم وارد شده ولی قیمت ها بالاست و منی که دوست دارم تولید مصری هم داشته باشم مجبورم با مادیان خالص خودم کار کنم گرچه میدونم اگر مادیان خون خارجی داشتم زودتر به نتیجه میرسیدم

Soheil Sanati

Active member
نه اصلاً هم حيف نيست

كدوم كره‌ي خون‌خارجي (عرب وارداتي x عرب اصيل ايراني) تونسته با عربهاي مصري رقابت كنه كه گيل دوميش باشه؟؟؟

پس شما پيشرفت نمي‌كنيد داريد انرژيتونو حدر مي‌ديد و توليدات نيمه باارزش(البته در خارج از ايران كلاً بي‌ارزش) توليد مي‌كنيد.

خيلي سطحي نگر هستي .اسبهاي مصري 10 نسل دارن تو زيبايي كار ميكنن.كره هاي مبارك تازه نسل اولن

لادن

Member
در ضمن گیل عزیز دردونه منه خیلی با نمکه خیلیم دوسش دارم بهش چیزی نگین ناراحت میشما

من که گفتم گیل خیلی زیباست، گیل شجره ی خیلی عالیی هم داره؛ همه دوستش دارند :laughingsmiley: امیدوارم همیشه براتون هم مقام بیاره هم زیباترین کره هارو :smilingsmiley:

لادن

Member
خيلي سطحي نگر هستي .اسبهاي مصري 10 نسل دارن تو زيبايي كار ميكنن.كره هاي مبارك تازه نسل اولن

جناب صنعتی خوب به خاطر همینه که میگم به دارید انرژیتونو حدر می دید، تا شما بخواین 10 نسل جلو برید اونها رسیدن به نسل 20، پس باز هم عقبید!

لادن

Member
حالا آدم تولیدش بی ارزش باشه خداییش بهتر از اینه که به گاری ببندنش نه؟

مگه شما بیروت بی چاره رو می بندید به گاری؟!!!

تا اونجایی هم که من می دونم هیچ وقت حداد و کره هاش هم به گاری بسته نشدند.

ahmad_ghasemi

New member
اگه منظورت زلزله بيك هست با كمال شرمندگي دوپينگي در اومد.مگر اينكه با دوپينگ ما رو بزنن

خدایی نکرده نمیخوام بگم اقای صنعتی شما تو روز روشن دروغ میگیدا جلوی بچه های انجمن
میخوام بگم شما تو روز روشن اشتباه میکنید انشاالله سهوا بوده...........
در هفته چهارم کورس یزد 1387زوبین خونین کره ی (پازن*جوشن لرستان)اول شد که در ان کورس ذوالفقار شما حتی در مقام نیومد وهفته ی پنجم کورس یزد 1387 زلزله بیک اول شد و ذوالفقار شما دوم شد
در ضمن زلزله بیک در هفته قهرمانی(هفته ششم)دوپینگ در امد که اسب شما در ان هفته اسب شما در مسابقات شرکت نکرد خواهش میکنم به خاطر به کرسی نشاندن حرف خود سو استفاده نکنید و اطلاعات غلط مخابره نکنید
پس زدن شما نیازی هم به دوپینگ نداره:dodgy:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نقل قول از خانم اما مکسفل:
پدر بزرگ مادری لجند غریب به رنگ سیاه و یکی از قهرمانان کورس اروپا بوده
و کرههای لجند در حال حاضر در کورسهای لندن دارای مقامهای زیادی هستبد که رنگ سیاه و قدرت بدنی بالا در کرههای لجند ظاهرا به جدش غریب بر میگرده
نقل قول از کجا ؟ خانم مکسفل؟
تو انگلستان و ایرلند کورس عرب وجود نداره. فقط تروبرد.

sohrab

Active member
نقل قول از کجا ؟ خانم مکسفل؟
تو انگلستان و ایرلند کورس عرب وجود نداره. فقط تروبرد.

emma maxwell

هندلر و پرورش دهنده در انگلستان که یکبار هم داوری جشنواره زیبایی خوزستان را انجام داد و اولین اموزش هندلری را در اهواز برگزار کرد

پیوست ها

• e1.jpg
    e1.jpg
    48 کیلوبایت · بازدیدها: 41
آخرین ویرایش:

Soheil Sanati

Active member
خدایی نکرده نمیخوام بگم اقای صنعتی شما تو روز روشن دروغ میگیدا جلوی بچه های انجمن
میخوام بگم شما تو روز روشن اشتباه میکنید انشاالله سهوا بوده...........
در هفته چهارم کورس یزد 1387زوبین خونین کره ی (پازن*جوشن لرستان)اول شد که در ان کورس ذوالفقار شما حتی در مقام نیومد وهفته ی پنجم کورس یزد 1387 زلزله بیک اول شد و ذوالفقار شما دوم شد
در ضمن زلزله بیک در هفته قهرمانی(هفته ششم)دوپینگ در امد که اسب شما در ان هفته اسب شما در مسابقات شرکت نکرد خواهش میکنم به خاطر به کرسی نشاندن حرف خود سو استفاده نکنید و اطلاعات غلط مخابره نکنید
پس زدن شما نیازی هم به دوپینگ نداره:dodgy:

ذوالفقار توي هفته فينال دوم شد كه زلزله دوپينگي بود.شما لطفا با افكار عمومي بازي نكنيد.

vatan

Member
اگه میخواد بالجند بکشه من پیشنهاد میدم با انسیاتور کرد بکشه کره هم زیباتر میشه هم پرخونتر و اینده خوبی خواهد داشت
کرهای لجند وانسیاتور سرشون مثل همه
الکی "انسیاتور" خان اسب های ایران:dodgy: را وارد این جریان نکنید.
انسیاتور هر مادیونی را نمیپسنده!!!!

ahmad_ghasemi

New member
ذوالفقار توي هفته فينال دوم شد كه زلزله دوپينگي بود.شما لطفا با افكار عمومي بازي نكنيد.

اقا بگی معذرت میخوام اشتباه شد به خدا هیچی نمیشه در مورد یک چیزی دروغ میگی که فیلمش موجوده
هفته پنجم ذوالفقار شما دوم شد وزلزله اول و هفته ششم(هفته قهرمانی)زلزله دوپ در امد
تو روز روشن که نمیشه بگی شبه
در ضمن خیلی این هفته کورس یزد جالب بود در کورس اول که یکی از اسبان شما حائز مقام نشد
به ذوالفقارتم که مینازیدی ومیگفتی طرف شدن باش جیگر میخواد گوششو بریدنکه ا.ونم حتی مقام نیاورد
نفرات اول تا سوم کورس ذوالفقار را اعلام میکنم که بقیه بفهمند هنوز یابوهای خالص و کره های یابو های خالص میتونن تو کورس خیلی اسبای قوی خون خارجی رو بزنند
مقام اول شهاب رضایی کره ی(پازن لرستان*خالصه بیک)
مقام دوم رف رف علوی کره ی (برفین*لیلی)
مقام سوم رعدبیک کره ی (پازن لرستان*غزال لرستان)
فک کنم این سه تا اسب دوپینگ کردن.اره چون ذوالفقارو زدن نباید شک کنیم دوپینگ بودن

vatan

Member
اقا بگی معذرت میخوام اشتباه شد به خدا هیچی نمیشه در مورد یک چیزی دروغ میگی که فیلمش موجوده
هفته پنجم ذوالفقار شما دوم شد وزلزله اول و هفته ششم(هفته قهرمانی)زلزله دوپ در امد
تو روز روشن که نمیشه بگی شبه
در ضمن خیلی این هفته کورس یزد جالب بود در کورس اول که یکی از اسبان شما حائز مقام نشد
به ذوالفقارتم که مینازیدی ومیگفتی طرف شدن باش جیگر میخواد گوششو بریدنکه ا.ونم حتی مقام نیاورد
نفرات اول تا سوم کورس ذوالفقار را اعلام میکنم که بقیه بفهمند هنوز یابوهای خالص و کره های یابو های خالص میتونن تو کورس خیلی اسبای قوی خون خارجی رو بزنند
مقام اول شهاب رضایی کره ی(پازن لرستان*خالصه بیک)
مقام دوم رف رف علوی کره ی (برفین*لیلی)
مقام سوم رعدبیک کره ی (پازن لرستان*غزال لرستان)
فک کنم این سه تا اسب دوپینگ کردن.اره چون ذوالفقارو زدن نباید شک کنیم دوپینگ بودن
اول تشکر کتبی خودم را از آقای احمد قاسمی اعلام کنم و امیدوارم که ایشون خیلی بیشتر به سایت مراجعه کنند و نماینده خون خالص ها از استان یزد در انجمن باشند.
ولی نکته مهمی که ایشون گفتند این هست که در بین 3 رتبه دو رتبه متعلق به اسبهای خالص ایرانی هست(رتبه اول و سوم) اون هم در کورس یزد که 102 درصد!! اسبهای کورس داری خون خارجی هستند!!!
یه سوال از آقای صنعتی دارم آیا میشه گفت پس با این آمار عرب های وارداتی در کورس هیچن اند؟!!!!
خیر نمیشه گفت !! همینطور که نمیشه گفت که اسب های خون خالص ایرانی جایی در گروه اول کورس ندارند؟!!!

ahmad_ghasemi

New member
اول تشکر کتبی خودم را از آقای احمد قاسمی اعلام کنم و امیدوارم که ایشون خیلی بیشتر به سایت مراجعه کنند و نماینده خون خالص ها از استان یزد در انجمن باشند.
ولی نکته مهمی که ایشون گفتند این هست که در بین 3 رتبه دو رتبه متعلق به اسبهای خالص ایرانی هست(رتبه اول و سوم) اون هم در کورس یزد که 102 درصد!! اسبهای کورس داری خون خارجی هستند!!!
یه سوال از آقای صنعتی دارم آیا میشه گفت پس با این آمار عرب های وارداتی در کورس هیچن اند؟!!!!
خیر نمیشه گفت !! همینطور که نمیشه گفت که اسب های خون خالص ایرانی جایی در گروه اول کورس ندارند؟!!!

باتشکر از اقای وطن بنده هیچ ادعایی ندارم و تنها چیزی که بنده را وادار به واکنش کرد همین حرکات و صحبت های اقای صنعتی بود
ایشان انقدر میان هی رجز میخونن و شاخ شونه میکشن برای همه (مخصوصا به قول خودشون یابو های خالص ایرونی)بعد همین ذوالفقارش میان 7 تا اسب میاد ششم میشه
تازه در همون کورس ضعف چابکسوار باعث شد رعد بیک مقام سوم بیاورد چون در دم خط پایان اومد رف رف را رد کند چابکسوار رف رف علوی(عنایت الله قلر عطا )پیچید جلوش و راه بهش نداد
بنده هیچ انگیزه ای برای نوشتن این مطالب نداشتم ولی وقتی دیدم ایشان انقدر بی احترامی به خون خالص میکنه گفتم بیام واسه بچه های انجمن بگم که هنوز این یابوها با خاصیت تر از به گاری بستن هستند
در ضمن این کورس دارای اسبهای مدعی خارجی زیادی بود از جمله ظاهرشاه کره ی برفین باچابکسواری برترین چابکسوار ایران ستار مهرانی و رگبار پور سلیمان کره ی برفین
اشاره کردم قبلا هم ذوالفقار ایشان از دو کره ی پازن خورده الانم از دو تا دیگه خورد
مطمئنا همه شما میدانید اگر اقای صنعتی در این کورس مقامی کسب میکرد با یکی از دو اسب خود دیگه هیچی.میگفت دیدید راست گفتم و ........بقیه ماجرا
بنده قصد بی احترامی ندارم وارزو دارم در کورسهای اینده بتوانند مقام بهتری کسب کنند
ولی بحث بنده از روی دلسوزیسیت جناب اقای وطن
وقتی کره ی یک یابوی خالص ایرانی(یعنی پازن)بهنام خروش میر یزدهفته قهرمانی مقام اول رو کسب میکنه باید به قدرت این اسب پی برد.مادر این اسب خالص نیست ولی بالاخره کشش با یک اسب خالص باعث تولید این اسب شده
بنده در تهران حضور داشتم گوینده ی میدان عطا کر گفت:جدال یک کره ی پازن و 6 کره ی مبارک و برفین
این اسب همه این اسبهای نامی کورس را زد.اسبهای خطرناکی که مهتمترین انهاکره ی تروبرد خانم کوثری بود(دیوان) بقیه اونها هم بهترین کرههای مبارک و برفین بودند اگر میخواهید اسامی انها را میبرم فیلم ان هم موجود است
در ضمن انشالله اقای وطن در هفته های اینده شاهد اسبهای خالص ایرانی در گروه یک هستیم وهمچنین کسب مقام توسط انها و این که
امیدوارم کسی از صحبت های بنده ناراحت نشود با تشکر

بالا