گیل (برفین * بیروت)

Soheil Sanati

Active member
حسين جان تولد گيل كره زيباي برفين و بيروت مبارك باشه.اي كاش بقيه توليدكنندگان هم ماديانهاي ايرانيشان رو با سيلميهاي خوب خارجي ميكشيدند و اين تعصبات بيجا رو كنار ميگذاشتند

parisa

Member
منم به نوبه خودم تبریک می گم امیدوارم بهترین مقام ها را براتون به دست بیاره البته در آینده
اما شیرینی چی ؟
بی شیرینی هم مگه میشه ؟
راستی عکس از این فرزند دلبند ندارین بزارید؟

حسين جان تولد گيل كره زيباي برفين و هدهد مبارك باشه.اي كاش بقيه توليدكنندگان هم ماديانهاي ايرانيشان رو با سيلميهاي خوب خارجي ميكشيدند و اين تعصبات بيجا رو كنار ميگذاشتند

با این تزهای خارق العاده جناب سهیل صنعتی میتونیم قله های افتخار اصلاح نژاد اسب رو فتح کنیم.
اصلا در اینده به دکتر نایگل بگیم جمش کن بابا!!:wacsmiley:

ahmad_ghasemi

New member
البته جا داره كه بگم بيروت يكي از ماديانهاي كورسيي بوده كه خيلي از سيلمي هاي حال حاضر رو شكست داده
پارسالم يه كره نريون با پازن داده كه اونم حرفاي زيادي براي گفتن داره

مادیان بیروت را از نزدیک دیده ام مادیون کورسی بسیار قدرتمند ولی صد حیف این مادیان خالص با اسبان خارجی کشیده شود در هر حال از طرف من به شما تبریک ولی من فکر نمیکنم هیچ کدام از کره های بیروت یارای مقابله کورسی با کره نریان (پازن*بیروت)شما را داشته باشد
با توجه به قدرت بیروت و پازن اگر این کره دونده و زیبا نشود باید سر آن را برید
ولی برای من جای تعجب است کسی که صاحب این مادیان است یک بار مادیانش را باپازن و بار دیگر با سیلمی خون خارجی بکشد
اگر مادیان شما بیروت نبود(که عربها روش قسم میخوردن و هنگامی که میدوید به خاطرش سر میبریدن تو اهواز)و اگر مادیان شما خالص نبود آن هم مادیانی چون بیروت که وقتی دیدمش پاهام لرزید بر شما خرده نمیگرفتم
بی ادبی من را ببخشید.امیدوارم در اینده کره های خالص بگیرید که مایه ی غرور همگان است

Soheil Sanati

Active member
با توجه به قدرت بیروت و پازن اگر این کره دونده و زیبا نشود باید سر آن را برید
ولی برای من جای تعجب است کسی که صاحب این مادیان است یک بار مادیانش را باپازن و بار دیگر با سیلمی خون خارجی بکشد

شرمنده مردم فرق خوب و بد رو جديدا ميفهمن:dodgy:

ahmad_ghasemi

New member
شرمنده مردم فرق خوب و بد رو جديدا ميفهمن:dodgy:

اینو خوب اومدی مردم فرق خوب و بد روخیلی خوب میفهمن
راستی اقای صنعتی اسب واسه کورس امسال نداری
خیلی وقته میخوام بدونم چرا ذوالفقارتو نمیاری کورس که به قول خودت یابوهای خالص رو بزنه یا کره های یابو های خالص رو

Soheil Sanati

Active member
اینو خوب اومدی مردم فرق خوب و بد روخیلی خوب میفهمن
راستی اقای صنعتی اسب واسه کورس امسال نداری
خیلی وقته میخوام بدونم چرا ذوالفقارتو نمیاری کورس که به قول خودت یابوهای خالص رو بزنه یا کره های یابو های خالص رو

4 تا اسب تو كورس دارم
1-ذوالقار سهيل كره ابن زميه و عقابيه
2-شهرزاد سهيل كره اصيل عبد و سروانه(سروانه تني برفين هست)
3-قيصر سهيل كره وصف و دلارام(دلارام كره مبارك و ياقوت كه ياقوت كره ابن ممتازه و صنوبر)
4-قندهار سهيل كره سورن و ياقوت

ahmad_ghasemi

New member
4 تا اسب تو كورس دارم
1-ذوالقار سهيل كره ابن زميه و عقابيه
2-شهرزاد سهيل كره اصيل عبد و سروانه(سروانه تني برفين هست)
3-قيصر سهيل كره وصف و دلارام(دلارام كره مبارك و ياقوت كه ياقوت كره ابن ممتازه و صنوبر)
4-قندهار سهيل كره سورن و ياقوت

2تا اسب اولي را از نزديك ديدم ارزوي موفقيت ميكنم برات ولي فكر نمي كنم امسال نتيجه اي بگيري تو كورس
فقط مواظب باش اسبهاي خالص ايروني يا كره هاي خالص ايروني گوش اسباتو نبرن چون اون موقع ديگه مجبوري به قدرت خالص ايروني اعتراف كني
گرچه اگه اشتباه نكنم قبلا گوش ذوالفقارتو يك يابوي خالص ايروني بريده
حالا دست پيشو بگير با خالص ايرونيا يا كره هاي اسبهاي خالص هم گروه نكن چون زشته تو كورس مقام نيارن .بالاخره خالص ايرونيها يابوهايي بيش نيستن و فقط به درد گاري بستن ميخورن اگه هم جايي مقام اوردن شك نكن دوپ بودن:dodgy::dodgy:

اینها همه حرف زیادی و بچه بازی که هیچ کمکی به اسب عرب ایران نمی کند .آقای صنعتی سردرد داری و ظاهرا بیکاری که جنگ را می اندازی .شما بچسب به خارجی انشاالله به هدفت برسی و بقیه هم به خالص ایرانی.

ایمان

Active member
اگه میخواد بالجند بکشه من پیشنهاد میدم با انسیاتور کرد بکشه کره هم زیباتر میشه هم پرخونتر و اینده خوبی خواهد داشت
کرهای لجند وانسیاتور سرشون مثل همه

Soheil Sanati

Active member
اینها همه حرف زیادی و بچه بازی که هیچ کمکی به اسب عرب ایران نمی کند .آقای صنعتی سردرد داری و ظاهرا بیکاری که جنگ را می اندازی .شما بچسب به خارجی انشاالله به هدفت برسی و بقیه هم به خالص ایرانی.

چقدر شما بداخلاقي

بالا