گوانجی (هتلی کهر شیخ هادی جاسمی * خرسانی آذری) م

sohrab

Active member
پاسخ : گوانجی

تلاش ما که نتیجه نداد. مسئله همونه که در موضوع "مبارک" عرض کردم. حیف نیست علاقه و وقت و هزینه صرف کنیم و چیزی یاد نگیریم؟

داداشای گلم این کار هم خونی محسوب نمیشه چون یه نسل گذشته و ه9مانطور که مهندس بیگ دشمن 100 درصد هم خونی مادیان های خود را که با پازن نسبت داشتند را که خواهر و دخترش بودند را از هماورد کشید که این هم به اعتقاد شما هم خونییست

sohrab

Active member

زلزله جان! اینقدر نلرزان قامت نحیف ما را!
"همخونی" مساله ای هست که در علم "ژنتیک" تعریف میشه و درصد و نسبت و ...داره .کاری به دوستی و دشمنی من و تو و دکتر و مهندس! نداره.
بهتر نیست به جای اینکه فقط جواب همدیگه رو بدیم و حال همدیگه رو بگیریم و ثابت کنیم ما بلدیم و طرفمون چیزی حالیش نیست، با این دید حرکت کنیم که از هم یاد بگیریم؟

اتفاقا یک بحثی در مورد همخونی در موضوع "حرا میر اسد" ایجاد شده که میتونه جالب باشه. نتایج را در یک تاپیک جداگونه در انجمن ژنتیک ارسال می کنیم.

سهراب گفت:
"همخونی" مساله ای هست که در علم "ژنتیک" تعریف میشه و درصد و نسبت و ...داره .کاری به دوستی و دشمنی من و تو و دکتر و مهندس! نداره.
بهتر نیست به جای اینکه فقط جواب همدیگه رو بدیم و حال همدیگه رو بگیریم و ثابت کنیم ما بلدیم و طرفمون چیزی حالیش نیست، با این دید حرکت کنیم که از هم یاد بگیریم؟

اتفاقا یک بحثی در مورد همخونی در موضوع "حرا میر اسد" ایجاد شده که میتونه جالب باشه. نتایج را در یک تاپیک جداگونه در انجمن ژنتیک ارسال می کنیم.
دیدت منفی است سهراب جان بر روی من اخه کسی هم که نمی تواند بگوید مادر بزرگ با نوه بی ارتباط است
چه کسی از من این حرفو قبول میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

sohrab

Active member

zelzele.pazan گفت:
سهراب گفت:

دیدت منفی است سهراب جان بر روی من اخه کسی هم که نمی تواند بگوید مادر بزرگ با نوه بی ارتباط است
چه کسی از من این حرفو قبول میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

دید من به هیچ چیز منفی نیست ولی دقیقا متوجه منظورت نشدم. چه کسی از شما چه حرفی رو قبول می کنه؟؟؟؟؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

آوا : گَ
نوع لغت : ص مرکب ، اِ مرکب
شرح : (ظ. از: گوان (ج ِ گو) + جي ، پسوند اتصاف ، قياس شود با ميانجي ) (حاشيه برهان قاطع چ معين ). دلير و پهلوان . (برهان ). پهلوان . بهادر. (فهرست ولف ):
ميان سخنها ميانجي بويد
مخواهيد چيزي گوانجي بويد.

فردوسي .
چو شاپور مهتر گوانجي بود
که اندر سخنهاميانجي بود.

(شاهنامه چ بروخيم ج 9 ص 2764).

به درگاه شاهت ميانجي منم
که در شهر ايران گوانجي منم .

فردوسي .

# سپه سالار. (برهان ) (رشيدي ) (جهانگيري ). رجوع به گونجي شود.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

محمد رضا جان جریان (گوانجی و بردیا) به کجا ختم شد اخرش گوانجی ابستن شد ؟

sohrab

Active member

گوانجی

پیوست ها

• gavanji.JPG
    gavanji.JPG
    98.7 کیلوبایت · بازدیدها: 121

ایمان

Active member
دیشب طی تماسی که باسیدعابدین داشتم باخبرشدم که گوانجی ازبردیا3هفته پیش زایمان کرده وکره "نریان" سالم وزیبایی رو به دنیاآورده به گفته سیدعابدین رنگ کره فعلا کرنگه ولی احتمالا کهریا کهرسیربشه
ایشان بعد زایمان گوانجی سیلمی توحید روازخوزستان به خرم اباد منتقل کرده بود و3تا مادیون (گوانجی-خاطره گوانجی -دیبا) روازتوحید پر کردند
درضمن مادیان گوانجی سال 1384کره نریان سیاه رنگی رو از"خالدخان"نوه خودش به دنیا میاره که متاسفانه کره درسن 26روزگی به علتی که من ازش بیخبرم میمیره
تولیداین کره نریان زیبا رو به سیدعابدین تبریک میگم و امیدواریم مانند دیگر تولیدات ایشان
درمیادین کورس وزیبایی خوب بدرخشه و ایشالله سال آینده هم شاهد تولیدات خوبی باشیم

sohrab

Active member
من خودم زیاد دیدم که کره کرنگ کهر شده
پدرومادرکره جفتشون کهر هستن

اون کره هایی که شما زیاد دیدی کرنگ نبودن، درجات روشن کهر بودن که بعدا سیرتر شدن.
برای تشخیص کهر و کرنگ در کره به رنگ یال و دم توجه کن که ثابت می مونه

vatan

Member
دیشب طی تماسی که باسیدعابدین داشتم باخبرشدم که گوانجی ازبردیا3هفته پیش زایمان کرده وکره "نریان" سالم وزیبایی رو به دنیاآورده به گفته سیدعابدین رنگ کره فعلا کرنگه ولی احتمالا کهریا کهرسیربشه
ایشان بعد زایمان گوانجی سیلمی توحید روازخوزستان به خرم اباد منتقل کرده بود و3تا مادیون (گوانجی-خاطره گوانجی -دیبا) روازتوحید پر کردند
درضمن مادیان گوانجی سال 1384کره نریان سیاه رنگی رو از"خالدخان"نوه خودش به دنیا میاره که متاسفانه کره درسن 26روزگی به علتی که من ازش بیخبرم میمیره
تولیداین کره نریان زیبا رو به سیدعابدین تبریک میگم و امیدواریم مانند دیگر تولیدات ایشان
درمیادین کورس وزیبایی خوب بدرخشه و ایشالله سال آینده هم شاهد تولیدات خوبی باشیم
حالا بردیا شجره اش چی هست؟؟
خالص ایرانی هست؟؟
تو سایت معرفی شده؟؟

گوانجی

پیوست ها

• DSC01240_001.jpg
    DSC01240_001.jpg
    180.7 کیلوبایت · بازدیدها: 131
  • DSC01243_001.jpg
    DSC01243_001.jpg
    185.4 کیلوبایت · بازدیدها: 148