گل بنفشه

koulak

Member
اگه موضوع با گل بنفشه حل میشه من از "دیدار" مادر بزرگ "گل بنفشه" میگم براتون تا "گلنام" نوه اش و آیکو و اسطوره و والی نام و ..و ....نتیجه هاش!!!! اما امید جان شما که ماشا الله جوان هستید و این همه هم اشتیاق دارید بهتره یکم راجع به اون چیزی که می خوای بدونید تحقیق کنید بعد بیاید اینجا با هم راجع بهش تبادل اطلاعات کنیم.....مثلا از همین گل بنفشه شروع کنید... چطوره؟؟؟

امید زمانی

Active member
راستش حیطه کاری بنده در اسب خیلی مرتبط با تولیدات اسب دوخون و تروبرد نیست.فقط چند تایی دوخون دارم که دلم می خواد شجره ها و افتخاراتشون رو بیشتر بشناسم ! وگر نه پیدا کردن پدر ومادر یک اسب کار بسیار آسانی است !! بنده دیدم شما اطلاعات خوبی درزمینه اسبدوانی دارید خواستم در مورد گل بنفشه که کره های خیلی خوبی درکورس داشته توضیح دهید . اگر اینقدر سخته واستون لازم نیست .

koulak

Member
1) البته این به خودتون مربوطه که چطور با داشتن چند تا اسب یا مادیان دو خون... خودتون رو از حیطه تروبرد و دوخون خارج میدونید!!!!! 2) اما مطمئن باشید که پیدا کردن پدر و مادر یک اسب همیشه هم کار ساده ای نیست و گاهی هم حتی غیر ممکن ( امتحانش خیلی راحته !!)3) مطمئن باشید اگه برام جوابگویی به سئوالاتون سخت بود با همون اولین سوال این سختی رو بدون هیچ تعارفی بهتون اطلاع میدادم !!!

امید زمانی

Active member
بنده از حیطه اسب تروبرد جدا نیستم تا حدودی هم اطلاعات دارم ولی به نظر برای شما سخت میومد که بنده رو ارجاع دادید به تحقیقات دیگری!به هرحال ممنون بابت اطلاعاتی که دادید.

koulak

Member
من که بالا خره متوجه نشدم تروبرد در حیطه کار شما هست یا خیر...!!!!!! اما نظرتون راجع به بنده 100% اشتباه بود... چرا که اولا نه جوابگویی به سوالات شما برای من سخته !!!!! (قبلا هم گفتم که اگه سخت بود برای من یا زحمتی داشت بدون رو در بایستی می گفتم) و در ثانی من شما رو ارجاع ندادم !!!! من فقط یک پیشنهاد دادم به شما......

امید زمانی

Active member
ممنون بابت پیشنهاد ، بنده بیشتر روی اسب ترکمن مطالعه دارم و علاقه مندم بیشتر بدونم . مادیان دوخونی هم که شجره اش رو می خواستم بدونم هم از پیش من رفت . ممنون!!!

بالا