گلپونه عبد(یاسوتا*باصله عبد)

گلپونه عبد(یاسوتا*باصله عبد)
مادیان
وذنه خرسان
تولید کننده ومالک =عبدالله خان ابراهیمی

پیوست ها

• DSC_0215.JPG
    DSC_0215.JPG
    295.2 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • DSC_0220.JPG
    DSC_0220.JPG
    235.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • DSC_0223.JPG
    DSC_0223.JPG
    390.3 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • DSC_0232.JPG
    DSC_0232.JPG
    308.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • DSC_0235.JPG
    DSC_0235.JPG
    347.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
ماشاالله مالکش خیرش را ببیند.
من یاسوتای را سال 89 از نزدیک دیدم اسب زیبایی ولی حف که بر اثر بی توجهی دستاش خراب شده.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
دلیل بی توجهی نبوده
مشکل سمرقنده

بهترین نگهداری بین اسبدارای قدیمی را عبداله خان داشته که اصیل و اصایلش بعد از 130 امتیاز کورس هنوز سالمه و سواری میده.

سلام خدمت آقا امیر سال قبل من از آقای بردبار شنیدم که دکتر تو مسابقه استقامت به صاحبش کفته لنگش دارد ولی او توجهی نکرده بوده و مسابقه را ادامه داده ولی در وسطای مسابقه اسب دستاش خراب میشه. دستاش مثل چوب میمونه و مچاش باد کرده و تا و راس نمیشه.

گلپونه بی زبان وقتی من باشگاه الماس کویربودم در اثر انگل خونی از بین رفت...من همیشه سعی کردم حرفی به گذاف نگویم وتا صحت چیزی نمیدانم تصدیق نکنم....از صحبت های دوستمان hasan1367
وآقای بردبار هم بی اطلاع هستم...ولی مشگل یاسوتای بیشتر برمیگردد به پدرش تا نگهداری بد..چون واقعا من شاهد بودم که عبدالله خان که هر کاری که میتوانست برای دستهای یاسوتای کرد.دکتر علومی که ارتپد هستند در دامپزشکی گفتند دیکه کاری نمیشود کرد...

هرچند افرادی که تازگی وارد دنیای اسب شدند وتولیدشان به ربع تولیدات ایشان نمیرسد خیلی راحت این زبان را میچرخانند ومن گویند یاسوتای را عبدالله خان خراب کرد...بابا عبدالله خان زندگیشان را سلامتی یشان را گذاشتند روی اینکار...هرچند شاید کار درستی نکردند من هم نمیدانم و در حدی نیستم که بگویم کار خوبی کردند یا خیر.....
چند وقت پیش یکی از تولید کننده های به نام اسب عرب به من گفت ....کجایی چند وقته ننشستیم و دروغ وغلوی در مورد اسب یا شکار نکردیم چون اسب دوستان وشکارچیان وقتی باهم هستند کاری دیگر ندارند ..پیش خود گفتم چقد بد ما اینقدر با این حیوان سرو کار داریم که روحمان پالش کنیم و بعد اینجوری.... دیدم نه اتفاقا خیلی خوبه اسبدوستان وقتی باهم هستند ...فقط حرف از اسب میزنند...نه غیبت کسی میکنند نه کاری به سیاست دارند.هرچند تازگی ها......................

سلام خدمت آقای http://www.horse.ir/forum/member916.htmlامیر یحیی پوربهزاد آقا من خودم وقتی یاسوتا را دیدم خیلی ازش خوشم امد وجزء یک از اون اسبهای است که شجره عالی دارد و من که عبدالله خان را ندیدم و نمیشناشم (انشاالله بتونیم زیارتش کنیم) ولی چیزی را که شنیدم نوشتم اگر هم اشتباه بوده به بزرگی خودتون من را ببخشید.:rolleyessmileyanim:

Soheil Sanati

Active member
سلام خدمت آقای http://www.horse.ir/forum/member916.htmlامیر یحیی پوربهزاد آقا من خودم وقتی یاسوتا را دیدم خیلی ازش خوشم امد وجزء یک از اون اسبهای است که شجره عالی دارد و من که عبدالله خان را ندیدم و نمیشناشم (انشاالله بتونیم زیارتش کنیم) ولی چیزی را که شنیدم نوشتم اگر هم اشتباه بوده به بزرگی خودتون من را ببخشید.:rolleyessmileyanim:
ماشاالله به این کره.من هم یه یادگاری از عبدالله خان دارم.شهرزاد سهیل کره اصیل و سروانه.باید قدر این بزرگان رو دونست

سلام خدمت آقای امیر یحیی پوربهزاد آقا من خودم وقتی یاسوتا را دیدم خیلی ازش خوشم امد وجزء یک از اون اسبهای است که شجره عالی دارد و من که عبدالله خان را ندیدم و نمیشناشم (انشاالله بتونیم زیارتش کنیم) ولی چیزی را که شنیدم نوشتم اگر هم اشتباه بوده به بزرگی خودتون من را ببخشید.:rolleyessmileyanim:
ازمن هم به شما سلام دوست عزیز... من کوچکتر از ان هستم که ببخشم کسی را. من از حق مردی دفاع که زندیگیش وسلامتیش را گذاشتند روی اسب .واینجا خوشبختانه ازادانه میشود نظراتمان را بدهیم...واین حق شماست که نظر خود را بدهید.اگر هم اینورها امدید حتما با من تماس بگیربد تا به شما نشان بدهم عشق اسب را نزد عبدالله خان

بالا