گردباد سرخ(زکریا -چرداغه)

گردبادسرخ
پدر :زکریا
مادر:چرداغه
تیره سگلاوی
مالگ:مهندس اسدی -مهندس نعمتی زاده
محل نگهداری : یزد-شهرستان ابرکوه -باشگاه سوارکاری شهسوار
۲۰۱۲۰۲۱۷۰۴۴.jpg

اقای گورانی فقط میتونم با موبایل از حرکتش فیلم بگیرم اونم با کیفیت نمیشه - فقط اینوبگم در دور دوم مسابقات زیبایی یزدخیلیها معتقد بودن بهتر از گیبر حرکت رفت

سینا گورانی

Active member
من فیلم مسابقه اهواز زمانی که یکسالش بود رو دیدم معلوم بود خوش حرکته ولی خیلی شیطنت میکرد بالا و پایین میپرید و ....

من فیلم مسابقه اهواز زمانی که یکسالش بود رو دیدم معلوم بود خوش حرکته ولی خیلی شیطنت میکرد بالا و پایین میپرید و ....

دقیقا مثل اینکه شما این اسبو کامل میشناسید-بسیار شیطون واصطلاحاپرخونه من خیلی ازش خوشم میاد چون واقعا اسب نره باج به هیچکس نمیده

ashkann.m

Member
جناب مهندس گردباد همون اسبیه که توی زیبایی اهواز پشت سر گرگر سوم شد
ماشاالله تیپ عربیه خیلی خوبی داره و اینطور که معلومه اسب شریه .مبارکتون باشه

جناب مهندس گردباد همون اسبیه که توی زیبایی اهواز پشت سر گرگر سوم شد
ماشاالله تیپ عربیه خیلی خوبی داره و اینطور که معلومه اسب شریه .مبارکتون باشه

سلام بله درسته-اون زمان ما تازه خریده بودیمش وهیچ کاری باهاش نشده بود حتی یه ایست ساده بلد نبودخیلی هم لاغربود-مسابقات اهواز هندلرش خانم بود که متاسفانه از پس شیطنتش بر نیومدن

آقای نعمتی
فقط به مسابقات زیبایی بسنده نکنید.. این اسب خط خونی کورسی بالایی داره اگر خوب تمرین کنه و رسیدگی کورسی بشه حتماً در میادین کورس حرف برای گفتن داره.

ashkann.m

Member
سلام بله درسته-اون زمان ما تازه خریده بودیمش وهیچ کاری باهاش نشده بود حتی یه ایست ساده بلد نبودخیلی هم لاغربود-مسابقات اهواز هندلرش خانم بود که متاسفانه از پس شیطنتش بر نیومدن
جناب مهندس من سال 90 رومیگما اون موقع هندلرش آقا بود و توی اون گروه یه هندلر خانم بود که اونم خانم حسین پور بود و گرگر فکر میکنم کره دماوند و بینظیر دستشون بود اون موقع با گیو بردبار خیلی کری خوندن

این عکس ادم رو به وجد میاره .ماشالا به این پدر بزرگ و نوه ...جای زکریا اون وسط خالیه برا میانجگری .

جناب مهندس من سال 90 رومیگما اون موقع هندلرش آقا بود و توی اون گروه یه هندلر خانم بود که اونم خانم حسین پور بود و گرگر فکر میکنم کره دماوند و بینظیر دستشون بود اون موقع با گیو بردبار خیلی کری خوندن

اون موقع مال ما نبود من دقیقا یک ساله این اسبو خریدم یعنی سال 91

بالا