کیسان ن

pooyan

Member
کیسان در شیراز(2سال پیش) حیف این اسب که رفت!

پیوست ها

• keisan2.JPG
    keisan2.JPG
    70 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • keisan3.JPG
    keisan3.JPG
    87.8 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • keisan.JPG
    keisan.JPG
    72.5 کیلوبایت · بازدیدها: 33
کیسان در شیراز(2سال پیش) حیف این اسب که رفت!
چرا حيف ،اتفاقا ما بايد خيلی خوشحال باشيم که دراين شرايط واين اوضاع واحوال نابسامان اسب ايران درعرصه بين المللی اسب کردطلايه دارصادرات اسب ايران شد.اما ما بايدبايک مديريت عالی بتونيم که توليداتمون روصادرکنيم، نه ذخايرژنتيکی روخارج کنيم که بعدا بامشکل تهی بودن اين ذخاير،صنعت اسب خودمون ديگرقادربه توليد ورقابت وصادرات نباشيم چراکه کسانی که چشم به اسب ايرانی وخصوصا اسب کرد،دارن باسرمايه گذاری هنگفت وهزينه کردن زياد خدای ناکرده سرمايه های مارا به تاراج نبرن مانندآثارتاريخی.

ali-jazi

Member
اینم که سوارکارش اصغر گزیه بنازم که همه جا حرف 1آ میزنه.من سواری و اسب از کار در آوردنشا خیلی قبول دارم:rolleyessmileyanim:

رستگار

New member
خرمی گرامی لطف کن یه خورده صفحه های دیگه رونگاه بندازهمه تاپیکها روهم سرک بکش یهو ده تا تایپیک رومیاری صفحه اول ،سالارفکرکنم خیلی عجولی زیاداین کاررونکن بزارنگن ناشی هستی .......

خرمی گرامی لطف کن یه خورده صفحه های دیگه رونگاه بندازهمه تاپیکها روهم سرک بکش یهو ده تا تایپیک رومیاری صفحه اول ،سالارفکرکنم خیلی عجولی زیاداین کاررونکن بزارنگن ناشی هستی .......
نه داداش بحث ناشی گری وعجول بودن نیست بحث علاقست چون دوست دارم همه تاپیک هارو برم ونظربدم.به نظرشما این ایراد داره؟

رستگار

New member
نه داداش بحث ناشی گری وعجول بودن نیست بحث علاقست چون دوست دارم همه تاپیک هارو برم ونظربدم.به نظرشما این ایراد داره؟
نه جانم توعلاقه شما شکی نیست ولی توخیلی ازاین پستها سوالاتی که کردی باسرک کشیدن توتایپیکها بیشترشون جواب داده میشه منظورمااین بودحالا باخودته :winksmiley02:

نه جانم توعلاقه شما شکی نیست ولی توخیلی ازاین پستها سوالاتی که کردی باسرک کشیدن توتایپیکها بیشترشون جواب داده میشه منظورمااین بودحالا باخودته :winksmiley02:
اها ببخشید اخه بعضی تاپیکها صفحاتش زیاده نمیرسم همه روبخونم

بالا