کورس نوروز آباد

با نزدیک شدن به شروع کورس نوروز آباد،فکر کنم باید پیش بینی ها رو شروع کنیم کم کم ;D

شروع کار با کسایی هست که اسبهاشون توی کورس شرکت دارن که با توجه به آمادگی اسبهاشون ، نظرشون رو بگن و ما هم که با شروع کورس و دیدم اسبها دیگه یا علی رو می گیم و پیش بینی و شروع می کنیم ;D

هاها ها
اقا من تهران کارایی دارم
میخوام وسط زمین ار بده بزنم ;D
همه ی اسبای دوستامم هستن
همه اظهار میکنن کورس نوروز اباد زیباترین کورس تاریخ ایران میشه با وجود اسبایی که واقعا کسی نمیدونه کی قهرمان میشه همه اسبها اماده هستن

Dr_Ghaffari

Active member
zelzele.pazan گفت:
هاها ها
اقا من تهران کارایی دارم
میخوام وسط زمین ار بده بزنم ;D
همه ی اسبای دوستامم هستن
همه اظهار میکنن کورس نوروز اباد زیباترین کورس تاریخ ایران میشه با وجود اسبایی که واقعا کسی نمیدونه کی قهرمان میشه همه اسبها اماده هستن
آیا زلزله در کورس 6250 متر هم شرکت خواهد کرد ؟! آیا آمادگی دارد ؟ خیلی مایلم چنین اسبهای خوش نفس و پر توانی شرکت کنند . می خواهم بدانم کدام اسبها در یک میدان برنده 5 کورس خواهند بود !

امید زمانی

Active member
اینطور که خبر می رسه حضرات که پس از برگزاری کورس پاییزه تهران باید میادین اسب دوانی را به آقای ثابت واگذار کنند در حال شانه خالی کردن از برگزاری آن هستند وشاید این کورسها برگزار نشه !!!

اطلاعیه
اعلام تاریخ برگزاری مسابقات اسبدوانی نوروزآباد
( 1387/6/4 )

بدینوسیله به اطلاع می رساند در نشستی که هیئت برگزاری مسابقات اسبدوانی تهران با حضور جناب آقای مهندس تابش ریاست محترم فدراسیون و در محل فدراسیون سوارکاری برگزار نمودند، تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1- تاریخ ورود اسبها به مجموعه سوارکاری نوروزآباد4/6/87 می باشد.
2- ثبت نام در تاریخ 9/6/87 انجام خواهد شد .
3- تاریخ شروع مسابقات15/6/87 می باشد.
4- به اسبهای اول تا چهارم جایزه پرداخت خواهد شد.
5- ورودی هر رأس اسب به مجموعه مبلغ 800،000 ریال می باشد.

معاونت اسبدوانی

http://www.asbdavani.ir/page.asp?PID=06020100&EID=98

اقا من پيش بينيم و شرط بنديم حرف نداره مخصوصا تو عربا رد خور ندارم
اگه كسي از تروبردا سر در بياره حاضرم باش شريك شم تو 5 پره
شايد 30 مليونو برديم
نصف. نصف

m.a

New member
ye asb mikham biaram tu kurse noroz abad biayn shart bandi ghablan gorooh 1 bude vali az koors keshidanesh biroon 2bare mikham amadash konam esmesh asia tik boy

میکائیل

New member
فکر نمی کنین دوره آسیا تیک بوی با حضور اسبهایی چون سلتیک-گل سروین-جی پیک-رومن وات و....تموم شده باشه؟!

بالا