کورس در کاشان

امید زمانی

Active member
قراره به مناسبت سالگردپیروزی انقلاب مسابقه کورسی در آران و بیدگل برگزار شود ! این مسابقه ساعت 1 بعد از ظهر سه شنبه 22 بهمن شروع خواهد شد !طبق گفته مسئولین این مسابقات در سطح شهرستان برگزار شده و در 3 گروه اسبهای دو خون و تروبرد ، عرب و کرد انجام خواهد شد ! هیئت تازه شکل گرفته این شهرستان برای شروع گام خوبی برداشتند !

narges

Member
کورس برگزار شد در شهرستان اران و بيدگل 8 کيلوتري کاشان
اقاي اميد هم که مجري مسابقه بودن خسته نباشي اميد عزيز
اسبای خوبی اونجا دیده میشد که اقای امید اگه راجع بشون توضیح بدن بهتره چون به هر حال ایشون واردترن اما تعدادی از اسباهایی که من دیدم اومده بودن توی مسابقه شرکت نکردن که دلیلش رو نمیدونم که یکیشون یه نریون مشکی بود به اسم زیبا که واقعا زیبا بود
من براي رفتن از بس عجله کردم که دوربينم و فراموش کردم فقط چند تا عکس از يوزپلنگ بعد از اول شدندش با موبايلم گرفتمو الحق که تو اين چند ماه چقدر عوض شده مالک اين اسب اقاي موحديان هستن, بار اول بود که توي مسابقه شرکت ميکردن و با اين برد خيلي خوشحالمون کردن روز خوبي شد
چند تا از عکس ها رو اينجا ميزارم يک عکس هم با مالک هست که چون اجازه نگرفتم نمي تونم بزارم .

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    157 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 1.jpg
    1.jpg
    159.8 کیلوبایت · بازدیدها: 16

sohrab

Active member
به به! بی سرو صدا کورس برگزار میکنید!
کورس همه نژاد هایی که قرار بود برگزار بشه، شد؟
امید مجری بود؟ یعنی گزارش میکرد؟ ;D

narges

Member
بله کورس همه نژاد ها بر گزار شد و دور اخر هم یک کورس ازاد برگزار کردن /
امید عزیز مجری بودن یعنی اسبها رو معرفی می کردن تو هر دور و اینطور کارای مسابقه رو الام میکردن حا لا میگم یه کاری نکنید بیاد من و دعوا کنه بگه برای چی گفتی
شوخی میکنم امید عزیز دوست بسیار خوب و محترمی هستن راستی بی خبر هم نبوده می بینید که خود امید از قبل از مسابقه اینجا خبر دادن .

امید زمانی

Active member
با تشکر از نرگس که خودش یه پا خبر نگاره ! کورس هایی که از پیش تعیین شده بودند 4 کورس بودند که به خوبی چند روز قبل دسته بندی شده بودند و همه می دونستند و قرار بود اسبی از بیرون نیاد و مسابقه در سطح شهرستان برگزار شود ! 3 کورس اول اسبهای عرب کرد و عرب دره شور بودند و کورس آخر اسبهای دوخون تروبرد دار ! و بعد از این 4 کورس 2 کورس افتخاری برگزار شد که کورس اول اختصاص داشت به اسبهای غیر تروبرد دار و کورس دوم دوخون های تروبرد دار ! مراسم اهدا جوایز هم توپ بود ! بنده هم بر حسب وظیفه یه چیزایی میگفتم ! ;)

امید زمانی

Active member
اسب اصیل گفت:
به به! بی سرو صدا کورس برگزار میکنید!
کورس همه نژاد هایی که قرار بود برگزار بشه، شد؟
امید مجری بود؟ یعنی گزارش میکرد؟ ;D
مگه شما بی سر و صدا زیبایی برگزار نمی کنید ! من ؟ مجری ؟ جریان چیه ! ;)

narges

Member
امید زمانی گفت:
با تشکر از نرگس که خودش یه پا خبر نگاره ! کورس هایی که از پیش تعیین شده بودند 4 کورس بودند که به خوبی چند روز قبل دسته بندی شده بودند و همه می دونستند و قرار بود اسبی از بیرون نیاد و مسابقه در سطح شهرستان برگزار شود ! 3 کورس اول اسبهای عرب کرد و عرب دره شور بودند و کورس آخر اسبهای دوخون تروبرد دار ! و بعد از این 4 کورس 2 کورس افتخاری برگزار شد که کورس اول اختصاص داشت به اسبهای غیر تروبرد دار و کورس دوم دوخون های تروبرد دار ! مراسم اهدا جوایز هم توپ بود ! بنده هم بر حسب وظیفه یه چیزایی میگفتم ! ;)
خواهش می کنم امید عزیز و ممنون از توضیح کاملتون راستی چرا تعدادی از اسبهایی که اونجا حظور داشتن تو مسابقه شرکت نکردن
و در مورد جایزه چون وقت اهدا جوایز من قراری داشتم که باید بهش میرسیدم نموندم جوایز چی بود ؟ اقای مهدی میگفت یه چیزی شبیهه کله قند کادو کردن اونجا گذاشتن lo0o0o0ol

امید زمانی

Active member
خواهش می کنم ! اون اسبهایی که شرکت نکردند فقط برای اعلام وجود اومده بودند که اسبدارها بگن ما نیز اسب داریم ! همین و بس ! جایزه ها رو ندادند فقط کاپ و مدال و ... عکسهاشو اضافه می کنم ! خیلی جو گیر بودند همه ! احساس می کردند قهرمان المپیک شدند ! ;Dجایزه طی مراسمی ویژه تر به مالکین اسبها اهدا خواهد شد ! جالبه که مدالها رو به مالک اسب می دادند نه چابکسوار آن !

narges

Member
عجب پس فقط برای ابراز وجود امده بودن :eek: . بله لطفا عکسا رو بزارید و مارجرای جو.ایز خیلی جالبه که جوایز و ندادن می گم نکنه جایزای در کار نیست وعده سر خرمن دادن که همه قضیه رو فراموش کنن ;D

خانم نرگس سلام . اون کله قندا که کادو کرده بودند پادری بود که به مقام اول کورس های افتخاری دادند . جایزه مقام اول دوم و سوم بقیه کورسها به صورت نقدی قراره بعدا داده بشه که احتمالا وعده سر خرمنه یا میگن هرکی ساکت بشینه و بچه خوبی باشه بهش میدیم . ;D ??? :D

narges

Member
پاسخ : کورس در کاشان

واووووووووووووو سلام اقای مهدی بسیار عزیز ورودتون به انجمن رو تبریک میگم
یوزپلنگ خوشگل من چطوره؟
پس پادری بود عجب اون هدیه نقدی  از نظر من هم  وعده سر خرمنه ولی باز برگزاری این مسابقه بابی شد برای رسمی کردن این ورزش در کاشان و اران بیدگل
یوزپلنگ و جای من ببوسید لطفا ;D

خانم مرضیه سلام . این مسابقه که برگذار شد اولین مسابقه کاشان بود و با حداقل امکانات که باز انصافا خوب بود . البته حداقل امکانات به خاطر نبودن اسکناس نبود ، بلکه به خاطر این بود که نمیدونستن چه جوری استقبال میشه که خیلی خیلی خوب هم استقبال شد . کسانی که فکر میکردیم از مجسمه اسب هم فراری باشند برای تماشا اومده بودند و از نتایج بگم اینکه به نظر من و خیلی از دوستان گروهی که اسب من شرکت کرده بود ، دیدنی ترین گروه بود چون اول یه جنجال مفصل بین اسبهامون رخ داد که با شکستن دندانهای اسب رقیب منجر به حذفمون شد اما با پارتی بازی امید که گزارشگر برنامه بود باز هم تو خط استارت رفتیم و اسب من مثل خر بامزی ( تو اون کارتون قدیمیه باحال که زبونشو در آورد و از خط گذشت و اول شد ) ، با حدود 30 سانتیمتر گردنش که جلوتر بود مقام اول رو آورد ( البته با دعاهای خانم نرگس که ازش ممنونم ) .

مرضیه

Member
دوست عزیز سلام.بهتون تبریک میگم بابت اسبتون که مقام آورد.
مسابقه بدون جنجال که مسابقه نمیشه!;)
و اسب من مثل خر بامزی ( تو اون کارتون قدیمیه باحال که زبونشو در آورد و از خط گذشت و اول شد ) ، با حدود 30 سانتیمتر گردنش که جلوتر بود مقام اول رو آورد
آخیییییییییی ،چقدر جالب!!حتما سوارش مثل شلمان ساعت خوابش رسیده بوده!!!!!!!
ضمنا اینکه اولین گام رو در برگزاری مسابقات برداشتید خیلی ارزشمنده،چرا که همیشه پیمودن راه های طولانی با برداشتن اولین قدم شروع میشه.
موفق باشید.

سلام . ممنونم . انشاءالله برای کورسهای بعدی زودتر اعلام میکنم تا تمام عزیزان انجمن را زیارت کنم و امیدوارم دعوتمو بپذیرین .

سلام عزیزم . در کاشان معمولا اونایی که علاقمند هستن به صورت خصوصی یه اسب دارن و هنوز باشگاه سواری تشکیل نشده . البته هست ولی اونجوری که شهرای دیگه دارن و تو فکر من و شماست نیست یعنی به صورت سنتی که یه پیرمرد با یه کلاه نمدی یه تعدادی اسب داره و یه تعدادی هم بهش میسپارن واسه خرید یا فروش و خود این پیرمرد ( که یکی از داورهای کورس هم بود ) یه سوارکار واقعا عالیه اما نمیدونم چرا پول میگیره ولی یاد نمیده . من سوارکاریم خوبه ولی رفتم پیشه اون که بهتر یادم بده افتادم و انگشتم شکست و دیگه هم نمیرم . ضمنا خودم در تلاشم واسه زدن یه باشگاه خوب که زمینشم آماده کردم و انشاءالله با کمک شما .

بالا