کلاس داوری زیبایی در اصفهان

یک دوره کلاس داوری زیبایی در اصفهان در 28و 29 و 30 آبان ماه انجام می شود با مدرس از اکهو در صورت تمایل به شرکت با شماره تلفن 09192239986 تماس بگیرید

s.parizimanesh

Active member
بچهها اسم قبول شدگان را در سايت نزده كسي از بچههاي انجمن رفته؟چند نفر قبول شدند؟چند نفر شركت كردند؟اطلاعات بيشتر؟؟؟؟؟؟

امید زمانی

Active member
بچهها اسم قبول شدگان را در سايت نزده كسي از بچههاي انجمن رفته؟چند نفر قبول شدند؟چند نفر شركت كردند؟اطلاعات بيشتر؟؟؟؟؟؟
از بچه های انجمن چند نفری بودند ! 132 نفر ثبت نام کردند . قبول شده ها رو 2 ماه دیگه اعلام می کنند

sohrab

Active member
حالا که تاپیک پیدا شد از همه کسانی که این دوره را برگزار کردند تشکر میکنم. انصافا خیلی برای راحتی شرکت کنندگان تلاش کردند. خوش گذشت.
در مورد مربی و آموزش و امتحان و چیزهایی که یاد گرفتیم و البته یاد نگرفتیم سر فرصت میگم براتون.

s.parizimanesh

Active member
آفرین بر توانایی های شما که قبل از ترجمه و تصحیح برگه های امتحان آمار قبول شده ها و نشده ها را داری! :rolleyes:
سهراب خان فقط حدس زدم نه كه اقايان شركت كننده زبان انگليسي شون خيلي قوي بوده و اسم خودشون راهم به انگليسي نوشته اند به اين دليل گفتم البته اميدوارم شما قبول بشي.....

احسان

Active member
دوستان اين چيزی که من شنيدم قبول شدها اسماشون اعلام شده

نفرات قبول شده
کسانی که کلاس مری بنکرافت رو قبول شده بودند و با شرکت در اين کلاس در ايران اونها را ما ميتوانيم داور بشناسيم به نوعی داور ب از نوع درجه ايرانيش
آقای سيد ضيا از يزد اول شدند
آقای يوسف نيا دوم شدند
آقای سمير سوم شدند

مهندس جونمون قبول نشدند:confused:شايد دکتر نايگل افتخاری برا مهندس جونمون يک مدرک داوری رده A از ايکاهو بفرستند بعداً

از بيين افراد مبتدی هم آقای بيگ و يک نفر ديگه بودند که اسمشون يادم نيست قبول شده اند
بقيه دوستان هم مرسی که تشريف اورديد کلاً فهميديم که اسب عرب کپل تخت خوبه:dodgy:

امید زمانی

Active member
احسنت به ایکاهو . خوب شد دوستان رو از نزدیک دیدیم . داوران با سواد و ماهری از این به بعد در میادین خواهیم دید . :dodgy::dodgy:

sohrab

Active member
دوستان اين چيزی که من شنيدم قبول شدها اسماشون اعلام شده

نفرات قبول شده
کسانی که کلاس مری بنکرافت رو قبول شده بودند و با شرکت در اين کلاس در ايران اونها را ما ميتوانيم داور بشناسيم به نوعی داور ب از نوع درجه ايرانيش
آقای سيد ضيا از يزد اول شدند
آقای يوسف نيا دوم شدند
آقای سمير سوم شدند

مهندس جونمون قبول نشدند:confused:شايد دکتر نايگل افتخاری برا مهندس جونمون يک مدرک داوری رده A از ايکاهو بفرستند بعداً

از بيين افراد مبتدی هم آقای بيگ و يک نفر ديگه بودند که اسمشون يادم نيست قبول شده اند
بقيه دوستان هم مرسی که تشريف اورديد کلاً فهميديم که اسب عرب کپل تخت خوبه:dodgy:

مبارکشون باشه

تعدادشرکت کنندگان که بسیابسیاربسیار زیادبوده.:confused:

کیفیت کلاس چطوربود؟ میشه بیشترنقدکنید.

sohrab

Active member
تعدادشرکت کنندگان که بسیابسیاربسیار زیادبوده.:confused:

کیفیت کلاس چطوربود؟ میشه بیشترنقدکنید.

به نظر من بالا بودن تعداد شرکت کنندگان ارتباط مستقیم با کم بودن تعداد پذیرفته شدگان داشت. به این خاطر که امکان ارزیابی دقیقی فراهم نبود و مطمئنا مربی در قبال مدرکی که میده احساس مسئولیت میکنه. برگزاری برنامه خوب بود ولی ایرادی که وارد بود، همین عده بالای شرکت کنندگان بود که گرچه به همت برگزارکنندگان در نحوه پذیرایی و هماهنگی و ...تاثیر بدی نداشت در کاهش کیفیت آموزش و آزمون موثر بود شاید از نظر برگزار کنندگان ارائه چنین برنامه ای با نفرات کمتر توجیه مالی نداشته! ولی دیدیم که برنحوه ارزشیابی چه تاثیری گذاشت، (تنها مرحله اول آزمون عملی برگزار شد که پر کردن فرم امتیاز دهی به اسبها بود و امتحان تشریحی که قرار بود در آن شرح داده بشه که هر کس چرا چنین نمره ای به اسبها داده اصلا اتفاق نیفتاد)
بنابراین میبینیم در امتحان رده b که 5 نفر شرکت کننده داشته و امکان پرسش و پاسخ و ارتباط مستقیم و شناحت مربی از شرکت کنندگان وجود داشته 3 نفر موفق شدند و در آزمون رده c که بیش از 100 نفر شرکت کرده بودند تنها 2 نفر پذیرفته شدند.

در مورد نحوه آموزش و ... هم بحث زیاد هست که بعدتر عرض میکنم. در کل تجربه ی خوبی بود از این جهت که با سلیقه یک داور بین المللی دیگر آشنا شدیم ولی شخصا در مقایسه با چیزهایی که سال 2003 از خانم مری بن کرافت یاد گرفتم، چیز زیادی عایدم نشد.(سمیر هم اینطور فکر میکرد)
البته خود دکتر یانگ هم در مورد اعتبار جهانی مری بنکرافت و دانشش معترف بود ولی مهم شیوه تدریس ایندو بود که قابل مقایسه نبود

بالا