کلاس تئوری استاد جمشیدخانی

masud51

Member
به اطلاع دوستان برسانم قرار است استاد جمشیدخانی یک جلسه کلاس تئوری در محل باشگاه سروش ساعت 14 مورخه 30/11/87 برگزار کنند.

خداداد

New member
به نظر من آقای استاد جمشید خوانی بیشتر به درد کسانی میخوره که سواری آزاد میکنند نه پرش.

masud51

Member
دوست عزیز خداداد سلام
اولا حضور شما در انجمن رو خیر مقدم میگم ثانیا اگر ایراد نداشته باشد می خواستم بدانم شما کجا سواری میکنید؟

Shabdeez

Member
خداداد گفت:
به نظر من آقای استاد جمشید خوانی بیشتر به درد کسانی میخوره که سواری آزاد میکنند نه پرش.
اقای خداداد کاش خدا بشما یکم سواد یاد میداد.

ببخشید اما شماکه اسم اقای جمشیدخانی رو هم بلد نیستید چجوری به این نتیجه رسیدید؟

عزیزم از این به بعد سعی کن در مورد چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکنی.
مفهومه گلم؟؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Shabdeez گفت:
اقای خداداد کاش خدا بشما یکم سواد یاد میداد.
ببخشید اما شماکه اسم اقای جمشیدخانی رو هم بلد نیستید چجوری به این نتیجه رسیدید؟
عزیزم از این به بعد سعی کن در مورد چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکنی.
مفهومه گلم؟؟؟؟
احترام را رعایت کنید
پست خود را ویرایش کنید!!

Shabdeez

Member
من در حرفهای خودم هیچ بی احترامی نمیبینم.

اما اظهار نظر درمورد چیزی رو که از اون اطلاعی ندارم رو بی احترامی بزرگی میدونم.

♘امیرحسین♞

Shabdeez گفت:
من در حرفهای خودم هیچ بی احترامی نمیبینم.
اما اظهار نظر درمورد چیزی رو که از اون اطلاعی ندارم رو بی احترامی بزرگی میدونم.
از اطلاعات و شناختم نسبت به استاد جمشیدخانی؟

علی واحدی

Active member
استاد جمشید خانی از اساتید بزرگ ایران هستند و شکی در آن نیست. ایشان جزو کسانی هستند که از علم اسبی بسیار بالایی برخوردارند و حاصل کار و کارنامه ایشان نیز نشان دهنده علم پشتکار این استاد میباشد. از تدریس کار روی زمین و درساژ مقدماتی که توسط ایشان ارائه میشود و خودم شاهد بوده ام بسیار دید خوبی روی کارشان دارم (البته 7 سال پیش شاهد بودم). در هر حال میدانم که کار و علم بالایی دارند.

شبدیز جان هر کس نظری داره و نظرش هم محترم و هم قابل بررسیه. شما میتونی به جای جبهه گیری و بی احترامی با دلایل محکم و مناسب ایشون رو قانع کنی و نظرش رو برگردونی منم مثل امیر حسین خان از نوع تایپت خوشم نیومد. شاید ایشون اسم آقای جمشید خانی رو اشتباه تایپ کردن. ;)

Shabdeez

Member
دلاور عزیز ایشان مطمئنا قصد توهین به استاد جمشیدخانی رو داشتن چون :

اولا که اسم صحیح استاد جمشیدخانی در موضوع این تاپیک و اول همه ی نظرات نوشته شده

ثانیا این اقای خداداد اگه به اشتباه و نه ازروی عمد اینکار رو کرده بود خیلی راحت می تونست بیاد و مطلبش رو ویرایش کنه

ثالثا فرض میکنیم که اینکار رو بلد نیست بازهم خیلی ساده میتونست یه معذرت خواهی نه از من بلکه از همه ی کسانی که این مطلب رو خوندن بکنه و یه اصلاحیه هم بنویسه.

امیدوارم که از هدف این شخص اگاه و قانع شده باشی و اگه من اشتباه میکنم دلیلت رو بگو شاید من قانع بشم.

Shabdeez

Member
پاسخ : کلاس تئوری استاد جمشیدخانی

در ضمن نه فقط به استاد جمشیدخانی بلکه اگه به اساتید دیگه ای هم مانند اقایان حبیبی و وجدانی و تیموری و.... اینکار یعنی توهین و بی احترامی بشه من ناراحت میشم و جواب شخص توهین کننده رو میدم.

هر چی باشه همه ی اینها حق به گردن سوارکاری این مملکت دارن.

♘امیرحسین♞

Shabdeez گفت:
در ضمن نه فقط به استاد جمشیدخانی بلکه اگه به اساتید دیگه ای هم مانند اقایان حبیبی و وجدانی و تیموری و.... اینکار یعنی توهین و بی احترامی بشه من ناراحت میشم و جواب شخص توهین کننده رو میدم.

هر چی باشه همه ی اینها حق به گردن سوارکاری این مملکت دارن.
جناب شبدیز
با شما کاملا موافقم,
ولی طرز بیان شما در شان سایت و خودتان نیست.

در ضمن خیلی از جناب خداداد هم این ورا آفتابی نشدن درباره نظرشون توضیح میخواهیم!

alborz

New member
جناب شبدیز
با شما کاملا موافقم فقط یه کوچولو زود عصبانی شدی اما خودمونیم خیلی دقیقی

شما درست میگی دوست من. ولی بازم تند رفتی. من ایشون رو میشناسم. ایشون در حال حاضر در بستر بیماری هستن و نتونستن مطالبشون رو ویرایش کنن. امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه و شما رو از ناراحتی درارن. هر چند که مطمئن هستم قصدشون توهین نبوده.

khan-baba

Member
با عرض سلام به دوستان
با کمال تاسف مشاهده می شود که در تمامی عنوان های زیر شاخه قزوین بحث ها به کل کل و جر و بحث رسیده که این موضوع فایده چندانی ندارد البته بنده نیز باید به این موضوع اقرار کنم که خودم هم ناخواسته با طرح عنوان مربیان تهرانی در قزوین به این موضوع دامن زده ام حال از همه ی شما همشهریان عضو به عنوان یک عضو کوچک درخواست دارم (البته با اجازه مدیر سایت عزیز) بیایید به جای این دعواهای بی فایده سعی کنیم این بخش را سرشار از بحث های علمی و مفید گردانیم ، تا از این به بعد حتی دوستانی که از شهرهای دیگر وارد قسمت قزوین میشوند شاهد مطالب جدید و مفید و آموزنده باشند ، اولین مطلب را هم اگر موافق باشید خودم خواهم گذاشت فقط از شما دوستانی که موافقین میخواهم در پاسخ من یک یا علی بگویین......

khan-baba

Member
یا علی
khan-baba گفت:
با عرض سلام به دوستان
با کمال تاسف مشاهده می شود که در تمامی عنوان های زیر شاخه قزوین بحث ها به کل کل و جر و بحث رسیده که این موضوع فایده چندانی ندارد البته بنده نیز باید به این موضوع اقرار کنم که خودم هم ناخواسته با طرح عنوان مربیان تهرانی در قزوین به این موضوع دامن زده ام حال از همه ی شما همشهریان عضو به عنوان یک عضو کوچک درخواست دارم (البته با اجازه مدیر سایت عزیز) بیایید به جای این دعواهای بی فایده سعی کنیم این بخش را سرشار از بحث های علمی و مفید گردانیم ، تا از این به بعد حتی دوستانی که از شهرهای دیگر وارد قسمت قزوین میشوند شاهد مطالب جدید و مفید و آموزنده باشند ، اولین مطلب را هم اگر موافق باشید خودم خواهم گذاشت فقط از شما دوستانی که موافقین میخواهم در پاسخ من یک یا علی بگویین......

♘امیرحسین♞

khan-baba گفت:
با عرض سلام به دوستان
هدف اینجا همینه
یا علی

Shabdeez

Member
شاید من یه مقدار به قول دوستان تند رفته باشم که در اینصورت از همگی معذرت خواهی می کنم.

♘امیرحسین♞

Shabdeez گفت:
شاید من یه مقدار به قول دوستان تند رفته باشم که در اینصورت از همگی معذرت خواهی می کنم.
مطلب اولتان در این تاپیک را پس ویرایش کنید و دوستانه تر عنوان نمائید

بالا