کلاس استقامت در يزد

احسان

Active member
کلاس استقامت با حظور مدرس آلمانی دکتر کلو آس کيميک دامپزشک متخصص جراحی اسب و يکی از دامپزشکان 4 ستاره آلمان در زمينه مسابقات استقامت برگذار شد
که از تاريخ 6 /8 تا 8/8 بود روز اول کلاس عملی بود که بصورت مسابقه استقامت 20 کيلومتر بعضی سوارکارن سوار شدن تا نقاط ضعف سواری و کارهای لازم برای استقامت ما ايرانی ها توسط دکتر برسی بشود که واقعاً استقامت در ايران کلاً در حد صفر بود
2 روز ديگر هم کلاس تئوری در مورد سواری و آموزش اسب و تغذيه استقامت و چيز های ديگه بود که من به شخصه خيلی استفاده کردم
در کل از بر و بچه های يزد و هيت سوارکای يزد و همچنين از خانم شيرين سالارتاش تشکر ميکنم بخاطر برگذاری اين کلاس
عکس ها و توضيحات بيشتر رو برو بچه کرمونی اضافه کنيد

sohrab

Active member
دکتر حالا که نگران 0 بودن سطح استقامتمون هستی هر چی جزوه و عکس و فیلم و کلا هر چی یاد گرفتی را اینجا share کن ;)

احسان

Active member
نه من نگران نيستم سهراب جان:cool:
ولی باشه اطلاعات رو که ياد گرفتم هرکسی خواست بهش ياد ميدم

کلاس استقامت با حظور مدرس آلمانی دکتر کلو آس کيميک دامپزشک متخصص جراحی اسب و يکی از دامپزشکان 4 ستاره آلمان در زمينه مسابقات استقامت برگذار شد
که از تاريخ 6 /8 تا 8/8 بود روز اول کلاس عملی بود که بصورت مسابقه استقامت 20 کيلومتر بعضی سوارکارن سوار شدن تا نقاط ضعف سواری و کارهای لازم برای استقامت ما ايرانی ها توسط دکتر برسی بشود که واقعاً استقامت در ايران کلاً در حد صفر بود
2 روز ديگر هم کلاس تئوری در مورد سواری و آموزش اسب و تغذيه استقامت و چيز های ديگه بود که من به شخصه خيلی استفاده کردم
در کل از بر و بچه های يزد و هيت سوارکای يزد و همچنين از خانم شيرين سالارتاش تشکر ميکنم بخاطر برگزاری اين کلاس
عکس ها و توضيحات بيشتر رو برو بچه کرمونی اضافه کنيد

ممنون بابت خبر داغی که لطف کردید و گذاشتید.اما اگر زودتر میگفتید ما مبتدی ها هم شاید راهی برای شرکت در این کلاس و استفاده از آن باز میکردیم دکتر!

احسان

Active member
اينم يه چند تا عکس از روز اول که خيلی حال کرديم
البته عکس از سايت اکويين هست

پیوست ها

• P1110665.jpg
    P1110665.jpg
    155.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • P1110629.jpg
    P1110629.jpg
    75.8 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • P1110609.jpg