کلارا نوق (پازن*جهاده فلاحیه)

اسم:کلارا نوق
جنس:مادیان
سیلمی:پازن لرستان
مادیان:جهاده فلاحیه
تیره:عبیان
تولیدکننده و مالک:سید رضا هاشمی
تصاویر از آقای علی پوزش

پیوست ها

• کلارا.jpg
    کلارا.jpg
    26.3 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • کلارا1.jpg
    کلارا1.jpg
    93.4 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • کلارا2.jpg
    کلارا2.jpg
    93.1 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • کلارا نوق.jpg
    کلارا نوق.jpg
    89.5 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • کلارا0.jpg
    کلارا0.jpg
    92 کیلوبایت · بازدیدها: 16
ممنون اقاي بني طرف
ببخشيد يه سوال شما با جناب اقاي شيخ علي بني طريف نسبتي داريد؟؟

جناب اقاي قاسمي مدريت سايت اسب كلارا داراي دو تاپيك مي باشد تاپيك ديگر با نام كلاره هست ولي نام اصلي اسب كلارا هست لطفا ادغام بفرماييد

خواهش میکنم شاید خارج از بحث باشه ولی محض اطلاع میگم با اجازه مدیر سایت:
ایشون از قبیله بنی طریف بنده هم از قبیله بنی طرف نسبت فامیلی نزدیکی نداریم ولی روابط طائفه ای و قبیله ای بین ما وجود داره
در اصل طرف و طریف برادرند فرزندان صحابی جلیل القدر عدی ابن حاتم طایی. الان هم دو قبیله از هم منشعب شدند مثلا جمعیت بنی طرف
در ایران و عراق بیش از یک میلیون نفر هست و دومین قبیله بزرگ عرب در خوزستان بعد از بنی کعب ضمنا بنی طریف حوالی شوشتر سکنی دارند
یک بار هم برادرشون شیخ کریم منزل ما تشریف اوردن ضمنا ایشون هم چند بار منزل یکی از اقوام بنده که اسب دار هم هست اومدن

خواهش میکنم شاید خارج از بحث باشه ولی محض اطلاع میگم با اجازه مدیر سایت:
ایشون از قبیله بنی طریف بنده هم از قبیله بنی طرف نسبت فامیلی نزدیکی نداریم ولی روابط طائفه ای و قبیله ای بین ما وجود داره
در اصل طرف و طریف برادرند فرزندان صحابی جلیل القدر عدی ابن حاتم طایی. الان هم دو قبیله از هم منشعب شدند مثلا جمعیت بنی طرف
در ایران و عراق بیش از یک میلیون نفر هست و دومین قبیله بزرگ عرب در خوزستان بعد از بنی کعب ضمنا بنی طریف حوالی شوشتر سکنی دارند
یک بار هم برادرشون شیخ کریم منزل ما تشریف اوردن ضمنا ایشون هم چند بار منزل یکی از اقوام بنده که اسب دار هم هست اومدن

ممنون جناب بني طرف ... كنجكاوي بنده رو ببخشيد ... من فقط از روي يه تشابه كوچك پرسيدم ... بازم ممنون

بالا