کره های شکار

amin abdian

Member
فیلم ها از سایت یوتیوب هستش باید با وی پی ان یا فیلترشکن ببینید از دست ندین مادیانه خیلی زیباست

s.parizimanesh

Active member
خیر نمیفروشن سواریش هم خیلی سالار شده یه مادیان تو تیپ شکار سراغ داری بخریم باهاش بکشیم؟؟؟؟

amin abdian

Member
چرا اگه بخوای می تونی بخری چون همین 1 ماه پیش یه جایی بودیم که صحبت از شکار بود که گفتن اگه می خوای دوباره بخرم برات حتی یه قیمتی هم گفتن ولی عمرا نترس که با شکار کشش کنی چون اگه مادیونی داشته باشی که واقعا در حد شکار باشه نترس با شکار کشش کن ببین کره چی میشه ما 5 بار با شکار کشش کردیم یکی رو مادیون از حرص تو 7 ماهگی انداخت 2 تا که دست خود ماست یکی مادیون یکی نریون که یکی از یکی عالی تر یکی دست رییس سابق هییت سوارکاری تبریز و یکی هم با یه مادیان خیر خودی که کشش شده اون مادیون واقعا در حد شکار نیست که تو اون یکی فقط رنگ کره مثل شکار هستش

s.parizimanesh

Active member
ما خودمان یک مادیان دره شور یک در حد مادیان شریف که کره سالار هست داشتیم اما متاسفانه تو زیبایی87 اصفهان حقش را ضایع کردند ما هم فروختیم خدایی اون خوراک کشش با شکار بود ازاون وقت هم زدیم تو کار کرد و عرب اما الان خیلی دوست دارم یک مادیان درهشوری خوب بخرم اگه سراغ داشتی و روقیمت بود میخام شیرینی شما هم محفوظه.

amin abdian

Member
ما خودمان یک مادیان دره شور یک در حد مادیان شریف که کره سالار هست داشتیم اما متاسفانه تو زیبایی87 اصفهان حقش را ضایع کردند ما هم فروختیم خدایی اون خوراک کشش با شکار بود ازاون وقت هم زدیم تو کار کرد و عرب اما الان خیلی دوست دارم یک مادیان درهشوری خوب بخرم اگه سراغ داشتی و روقیمت بود میخام شیرینی شما هم محفوظه.
اولا ما یکی دلال نیستیم بعدشم نه چیزه خاصی سراغ ندارم

یک مادیان دره شوری هم بنده دارم که کره گلاب هلاکو خان هست این مادیان یک دخترزیبا به رنگ خود شکار به بنده داده که خیلی دم گیر و خوش حرکته انشاالله عکسهاشو به زودی میزارم اسمش رو میخام طلا بزارم نظر شما چی هست؟ ممنون

amin abdian

Member
یک مادیان دره شوری هم بنده دارم که کره گلاب هلاکو خان هست این مادیان یک دخترزیبا به رنگ خود شکار به بنده داده که خیلی دم گیر و خوش حرکته انشاالله عکسهاشو به زودی میزارم اسمش رو میخام طلا بزارم نظر شما چی هست؟ ممنون
به خدا حفظش کنه براتون حتما خوش تیپ و دم گیره شکار کره دهیش نظیر نداره

اقای پاریزی منش یه مادیون 5 6 ساله عالی سراغ دارم تقریبا رنگ شکار نظیر نداره خیلی نمی خوام این اسب از یزد بره ولی صاحبش باید بفروشه

این شمارمه الان در دست رس نیسم از 2 3 روز دیگه خواستین می تونین تماس بگیرین خواستین لطفا با اس ام اس معرفی کنین09370891485

بالا