کره های شکار

amin abdian

Member
قره کهر-مادیان 16 ماهه
کرنگ -نریان 3 هفته
البته عکس ها زیاد خوب نشودن مادیان وقتی می دوه دمشو کاملا پرت می کنه بالا بعضی وقت ها طوری دم می گیره که این عقرب دمش می اقته رو کمرش

پیوست ها

• IMG_0089.jpg
    IMG_0089.jpg
    381.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17
ببخشید امین جان زاویه عکسهایت خیلی بده. البته سن کره مادیونه زشترین سنه. مطمعنا بهتر میشه . باز کره نریونه ....
لطفا از هر دو نیم روخ ثابت عکس بگذار با مادیونها بدون حرکت چون خیلی دوست دارم کرهای شکاره ببینم شاید تصمیم کشش بگیرم البته وقتی کرهایش رو ببینم ممنونم ببخشید ها

ببخشید امین جان زاویه عکسهایت خیلی بده. البته سن کره مادیونه زشترین سنه. مطمعنا بهتر میشه . باز کره نریونه ....
لطفا از هر دو نیم روخ ثابت عکس بگذار با مادیونها بدون حرکت چون خیلی دوست دارم کرهای شکاره ببینم شاید تصمیم کشش بگیرم البته وقتی کرهایش رو ببینم ممنونم ببخشید ها
جناب پوربهزاد شرمنده من تو بحثتون دخالت میکنم اما من باشم از شکار مادیون نمیکشم این همه سیلمی دره شور خوب هست تو کرمان چرا شکار؟ شما میدونین که من اسب دره شور ندارم بخوام تبلیغ سیلمی خودمُ بکنم من باب همشهری و هم استانی بودن بودن عرض میکنم.
تا امثال آهو هست و یا یکی کره های عقاب عامری که مادرش جمال خاتونه شما حیفه از اینا کره نداشته باشین. توی کرمان هم که مالاشا کره مراد و نوه مراد هستن و اسبهای بسیار دیگه.
حداقل توی اصالتشون شکی نیست کره دهی بعضیاشون هم ثابت شدس

amin abdian

Member
می دونید که شکار کره سالار 1 هست یعنی با سالار دو برادر می شن تو کشش باهاش ضرری نمی کنی
راستی کره مادیان دره شور اصیله می بینی که دره شور ها سره شون از این خوشگل تر نمی شه ولی گفتم که عکس ها خوب نیوفتادن مادیانه دم می گیره کلا دمشو پرت می کنه بالا اما در مورد کره نریان بگم که عالیه مثل اینکه سرش سر اسب عربه سرش قوس داره خیلی زیباست خود آقای میراب مالک سابق شکار می گن تو 3 تا کره های که از شکار داشتیم این نریونه از همشون بهتره باز به چشم من حتما کس خوب چند تا می گیرم می ذارم

جناب پوربهزاد شرمنده من تو بحثتون دخالت میکنم اما من باشم از شکار مادیون نمیکشم این همه سیلمی دره شور خوب هست تو کرمان چرا شکار؟ شما میدونین که من اسب دره شور ندارم بخوام تبلیغ سیلمی خودمُ بکنم من باب همشهری و هم استانی بودن بودن عرض میکنم.
تا امثال آهو هست و یا یکی کره های عقاب عامری که مادرش جمال خاتونه شما حیفه از اینا کره نداشته باشین. توی کرمان هم که مالاشا کره مراد و نوه مراد هستن و اسبهای بسیار دیگه.
حداقل توی اصالتشون شکی نیست کره دهی بعضیاشون هم ثابت شدس

صحیح میفرمایید ...آهو عالیه من هم خیلی دوستش دارم چه اهو چه دیگر اسبهایی که نام بردید سیلمی درهشوری نیستند .البته اسبهای خوبی هستند .من هم مادیون 2خون دارم. شکار هم چون درشت بود مد نظر دارم وتیپ شکار هم دوست دارم

می دونید که شکار کره سالار 1 هست یعنی با سالار دو برادر می شن تو کشش باهاش ضرری نمی کنی
راستی کره مادیان دره شور اصیله می بینی که دره شور ها سره شون از این خوشگل تر نمی شه ولی گفتم که عکس ها خوب نیوفتادن مادیانه دم می گیره کلا دمشو پرت می کنه بالا اما در مورد کره نریان بگم که عالیه مثل اینکه سرش سر اسب عربه سرش قوس داره خیلی زیباست خود آقای میراب مالک سابق شکار می گن تو 3 تا کره های که از شکار داشتیم این نریونه از همشون بهتره باز به چشم من حتما کس خوب چند تا می گیرم می ذارم
من سالار 2 خیلی میپسندم دونبال سر زیبا و قوس صورت وسر و دم نیستم چون مادیون 2خون دارم اسب ورزشی میخواهم.کره نریونه هم به نظر خوبه ولی لطفا عکسهای دیگری بگذار ممنون

amin abdian

Member
صحیح میفرمایید ...آهو عالیه من هم خیلی دوستش دارم چه اهو چه دیگر اسبهایی که نام بردید سیلمی درهشوری نیستند .البته اسبهای خوبی هستند .من هم مادیون 2خون دارم. شکار هم چون درشت بود مد نظر دارم وتیپ شکار هم دوست دارم
مادیان تون عرب کرده با چیز دیگست
من که گفتم ما الان بیشتر از 9 ماه هستش که شکار رو فروختیم الان هم مال ما نیست که از اسبم تعریف کنم ولی شکار وافعا یه درشوری هست دارای شناسنامه و داع هم بود اسب خیلی خوبی هم هست لااقل اینجوری بگم من و تو تبریز هم بیشتر از 95 درصد اسبدار ها از شکار خوششون می اومد اسب با صلابتی بود سواری خاصی داشت که بعد از فروشش حالا حالا می فهمیم که چی رو از دست دادیم و من همیشه میگم خدا کارخانش تعطیل نیست از اون بهترشم هست انشاا... گیر میاریم راستی یه دره شور هم تازه خریدیم اصلا یه چیز دیگست مثل اکثر دره شوری ها دمشو کج نمی گیره اصلا فوق العادس یعنی خدارو شکر ما یه شکار دیگه هم به دست آوردیم شایدیم از اون خیلی بهتر
اینم بگم که امیر یحیی جان شما از شکار مادیانت رو پر کن ضرر نمی کنی خداییش کره هاش یعنی اون 3 تا کرش که ما داریم عالین یکیشو که رییس هیت سوارکاری تبریز جناب آقای مهندس هوشی به زور برد ما هم که ارادت مند ایشان هستیم دادیم رفت

amin abdian

Member
من سالار 2 خیلی میپسندم دونبال سر زیبا و قوس صورت وسر و دم نیستم چون مادیون 2خون دارم اسب ورزشی میخواهم.کره نریونه هم به نظر خوبه ولی لطفا عکسهای دیگری بگذار ممنون
چشم در اسرا وقت حتما ولی شما پرش کن نترس

شکار از سالار 1 هست عین سالار 2

من فکر کردم قصد تولید دره شور خالص دارین فکر نمیکردم مادیون 2خون باشه
دره شوریهای کرمان خیلی به بقیه جاها سر دارن عرض کردم خلوصشون خیلی بیشتره. هر اسبی سر زیبایی داشت عرب نیست شما استاد مایین خودتون واقفین دره شوریهای بسیار زیبایی داشتیم و داریم
اسبایی هستن من نمیگم مال کجا که تیپ و قد و فرم گوشا داد میزنه آخال و تروبرد و غیره دارن توی کرمان اگه شکی هست بین دره شور و عرب هست نه اسبایی از نژادی که عمرا دم نمیگیرن
اگه قصدتون فقط تولید اسب درشته که بحث خودشُ داره اما کم لطفیه بگیم اسبای کرمان سیلمی دره شوری نیستن

اگه قصدتون فقط تولید اسب درشته که بحث خودشُ داره اما کم لطفیه بگیم اسبای کرمان سیلمی دره شوری نیستن
قصدم فقط اسب درشت نیست..من عاشق خونهای قدیمیه کرمانم ..اقبال... شیرین... کرنگ شکاری ..کرنگ ملک زاده.. .گلرخ کورس خان.....وغیره
ولی اینها اسبهایی درشوری نیستند فقط اسبهای قدیمی هستند واصولا درشوری نژاد خالص نیست پیشکسوتها خودمون بر این امر واقفند واعتقاد دارند ومن از زبان انها هم شنیده ام وراجع بهش ازشون سوال کردم .
اسب خوب خوبه دیگه تعصب خوب نیست رفیق من

قصدم فقط اسب درشت نیست..من عاشق خونهای قدیمیه کرمانم ..اقبال... شیرین... کرنگ شکاری ..کرنگ ملک زاده.. .گلرخ کورس خان.....وغیره
ولی اینها اسبهایی درشوری نیستند فقط اسبهای قدیمی هستند واصولا درشوری نژاد خالص نیست پیشکسوتها خودمون بر این امر واقفند واعتقاد دارند ومن از زبان انها هم شنیده ام وراجع بهش ازشون سوال کردم .
اسب خوب خوبه دیگه تعصب خوب نیست رفیق من
من تعصب ندارم نظر خودمه هیچکس به خودش که نمیخواد ضرر بزنه من اگه قصد انتخاب سیلمی دره شور داشته باشم برای مادیانم میرم سمت همون اسبایی که اسم بردم
هر کسی سلیقه ای داره دیگه. راستش من خیلی به این داغ و میکروچیپایی که برای دره شور زدن اعتقاد ندارم یعنی به خلوصشون از روی تیپ اسبا شک دارم اگه روزی بخوام برم مادیون از سیلمی دره شور بکشم میرم سمت اسبایی که تا حدودی پیشینه و شجره شون برام روشن باشه و اصالتشون از 100 متری داد بزنه. حداقل شک به مخلوط بودن با عرب یا کرد داشته باشم والا شنیدم اسبای سایر مناطق که تولید کننده های معروفی هم هستن نژادهای دیگه ای رو با اسباشون قاطی کردن.
بهرحال امیدوارم شما سیلمی مناسب پیدا کنین و اون کره ای که مد نظرتون هست رو تولید کنین. به جز شکار دیگه چه اسبایی مد نظرتون هست؟ سیلمی انتخاب کردین مارو بی خبر نذارین میخوام ببینم بالاخره پسندتون به عنوان پیشکسوت ما چیه

منم به نظر دوست خوبم احترام میگذارم
وباهات کاملا موافقم در مورد داغ دره شوری .ولی با نظرت که میگویی من پیشکسوت شما هستم موافق نیستم من رفیق شما هستم و از شما هم یاد میگیرم شما لطف دارید
احتمال 80 در صد سیلمی که میکشم آذرخش که خودت ازش عکس گذاشتی .اگه بشناسی سانلایت کره ماکسیم هم مد نظر دارم فکر کنم تو این تیپ ها رو دوست نداشته باشی
بیا کرمون ببینیمیت

حتما کرمان اومدم مزاحم میشم. آذرخش به نظرم خیلی خوبه هم درشته هم توی پرش موفق بوده چند وقتی هم پیش ما بود دیدیم که سواری آزاد خوبی داره دست برچینش عالی بود. ضمن اینکه خون عرب داره احتمال اینکه کره زیبایی بهتون بده کم نیست. دیدم کره هایی از نسل سوم جاسم که سر و گردن قشنگی دارن

بالا