کره دبی پاشا 1

AM Rubina Pasha

Dubai Pasha x Ranka
bay filly *2009

بچه ها این یکی از کره های دبی پاشا توی خارجه نظرتون چیه ؟؟

پیوست ها

• rubina.jpg
    rubina.jpg
    31 کیلوبایت · بازدیدها: 25

Farib

Member
سامان این جملت باید با طلا و الماس نوشت دیر یا زود پوچ بودن این عده اشکار میشه بد بخت این اسب های ما که دست این جماعت ناخلف:blushsmiley: افتادن .
اتفاقا این جمله نشون دهنده زهنیت اشتباهیه . هر چیزی قیمتی داره و به ازای اون فروش میره ( البته منظورم تو دنیای اسبه ) بهترین اسب دنیارو هم به قیمت می فروشند. پول درستبدی . اسب درست میخری و استفاده درستهم میخری. هر کدوم از این 3 مشکل داشته باشه کارت میلنگه. پول درست رو باید به اسب درست داد و ازش استفاده درست کرد.

اتفاقا این جمله نشون دهنده زهنیت اشتباهیه . هر چیزی قیمتی داره و به ازای اون فروش میره ( البته منظورم تو دنیای اسبه ) بهترین اسب دنیارو هم به قیمت می فروشند. پول درستبدی . اسب درست میخری و استفاده درستهم میخری. هر کدوم از این 3 مشکل داشته باشه کارت میلنگه. پول درست رو باید به اسب درست داد و ازش استفاده درست کرد.

من مخالفم .. بنظر من حرف اون دوستمون معقولانه تر میاد ، اسبی که خوب باشه و صاحبش با اون کار میکنه و بعنوان سیلمی ازش استفاده میکنه با ما نمیدن ... بنظر من اسبایی که ما داریم وارد میکنیم هیچ فایده ای واسه مالکاشون توی اونور نداره و دارن ردشون میکنن تا یکم دست و پاشون خالی بشه وگرنه که آدم اسب خوبو نمیفروشه حالا به هر قیمتی باشه ... فقط تنها دلیل مال اینه که اسب خارجیه همین ... بعدشم بشینیم اینور و اونور عکسشو به این و اون نشون بدیم و آخر سر هم هیچکس نفهمه قیمتش چند واسه خریدارش در اومده و از این صحبتا ... هیچکدوم از کسایی که دارن اسب وارد میکنن نیتشون خیر نیس واسه من و شما که اسب داریم و میخوایم کشش کنیم .. فقط به فکر منافع و جیب خودشون هستن ... واقعا هیچکس توی این مملکت نیس به آخر و عاقبت این کار فک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا دارن اسب و اسبداری رو داغون میکنن آخه چرا کسی کاری نمیکنه ؟؟؟؟ چرا کسی جلوی این واردات بی رویه و مسخره رو نمیگیره ؟؟؟؟؟ تا کی میخواین صبر کنید ؟ نمیدونم تا کی میخواین بشینین و ببینید که دارن اسبای ما رو فقط و فقط بخاطر جیبشون از بین میبرن ؟؟ فذراسیون چه کاره هست این وسططططططططط ؟؟؟؟؟ :smile::smile::smile:

سامان حسینی

Active member
ماداریم درمورد اسبایی با این کیفیت وقیمتی که داره وارد میشه صحبت میکنیم دوست عزیز

Farib

Member
متاسفانه واردات تو سالای اخیر اصلا در حد پولی هم که براش میدن نبوده . پارسال padron psyche از امریکا فروخته شد و رفت بلژیک .باید بگیم اگه سیلمی خوبی بود نمی فروختن ؟
یا این همه اسب بسیار خوب که خرید و فروش میشه . باید ببینید او کسی که داره خرید میکنه چقد به خریدش اهمیت میده در حد اینکه اسب خارجی خریده ؟ یا اینکه برای اون خرید تحقیق کرده ؟ دیده ؟ پرسیده .
اگر شان افراد اجازه میداد میگفتم مالک خیلی از اسبهای وارداتی چه اطلاعات اشتباهی در مورد اسباشون میدادن.
ولی یه چنتش رو میگم :
یه دوست تروبرد بازی که تروبرد بازیش هم مشکل داره اومده و در سال اخیر یه تعداد اسب وارد کرده . از استرالیا و المان .
ایشون پدر اسبهای استرالیاییش رو که اسمش desperado بود رو thee desperado معرفی میکرد. و وقتی بهش گفتم اون یکی دیگست . میگفت نه اون که در حد این سیلمی نیست.
یه دوست دیگه که تا به حال واردات زیادی انجام داده شجره اسبی که اورده رو نمی دونست و حتی باهام شرط بست .
خیلی از مالک هامون تازه فرق خون خارجی و straight egyptian ؤو فهمیدن

خیلی از همین مالکا هنوزم میگن ghazal خواهر marwane . و خودتونم اینارو شنیدین. فقط پول نیست که کار میکنه .خیلی وقتها با پول مناسب میشه خرید خیلی خوب کرد که هم خودت راضی باشی و هم دیگران بتونن استفاده کنن.
تظارتون چیه . وقتی مالک به دلال میگه یه سیلمی سیاه میخوام یا یه سیلمیئ خوب میخوام و دلال هم حسابی بهش حال میده دیگه چه انتظاری از واردات دارین . کیو دیدین واسه یه خرید چند ماه بگرده. تحقیق کنه .؟

bakhshi

Member
به نظر بنده فریب جان وقت تحریم این دلال ها فرا رسیده از نریان هاشون نکشید به خدا قسم که دروغ میگن مالک سرن به من گفت 100 میلیون خریده تحقیق کردم گفتن خیلی کمتر از اینها خریده داره بازار گرمی می کنه و................

به نظر بنده فریب جان وقت تحریم این دلال ها فرا رسیده از نریان هاشون نکشید به خدا قسم که دروغ میگن مالک سرن به من گفت 100 میلیون خریده تحقیق کردم گفتن خیلی کمتر از اینها خریده داره بازار گرمی می کنه و................

آره .. همین دبی پاشا و قجری هم یه سری یه قیمتای فضاییییییی دربارشون میگفتن حدود 700-800 میلیون :eek:hno-smiley02: به نظر من یه جایی باید جلوی این واردات الکی و مسخره گرفته بشه .. نمیشه که طرف صبح از خواب پا میشه بره یه اسب حالا حتی اسمشم نمیشه سیلمی گذاشت از اونطرف ورداره بیاد .... هم اسبای خودمون نابود میشه هم یه شکاف بزرگ بین نسل بوجود اومده و نسلای بعدش درست میشه که با هیچ خط خونی و سیلمی نمیشه پرش کرد ... از ما گفتن از وارد کننده های محترمم گوش ندادن :mellowsmiley:

sina-es

Member
دوستان یه خبر تقریبا خوب دارم و اون اینه که یه نریون خوب با 2تا قهرمانی world cup و 7 عنوان قهرمانیهای دیگه اعم از ناحیه ای و غیره در استانه ی آمدن به ایران هست با شجره نامه ای بسیار خوب.البته الان در مراحل اولیه کار هست و توافق اولیه برقرار شده.اگر مشکلی پیش نیاد و این اسب وارد شد.تفاوت ها کاملا اشکار میشود .
انشالا اگر کار قطعی شد اطلاعات کامل رو توی یه تاپیک جداگانه میزنم.

bakhshi

Member
دوستان یه خبر تقریبا خوب دارم و اون اینه که یه نریون خوب با 2تا قهرمانی world cup و 7 عنوان قهرمانیهای دیگه اعم از ناحیه ای و غیره در استانه ی آمدن به ایران هست با شجره نامه ای بسیار خوب.البته الان در مراحل اولیه کار هست و توافق اولیه برقرار شده.اگر مشکلی پیش نیاد و این اسب وارد شد.تفاوت ها کاملا اشکار میشود .
انشالا اگر کار قطعی شد اطلاعات کامل رو توی یه تاپیک جداگانه میزنم.

شما:rolleyessmileyanim: مشاور خریدش بگو تا بگم کیفیت:rolleyessmileyanim:

ابوذر

Member
ايجن روز زمان خودش اسب خوبي بود مثل مبارك خدابيامرز ولي الان بايد با خون جديد و روز ادامه داد كه. .....من چندين بار پيشنهاد تعاوني اسب رو پيشنهاد كردم.كساني كهميخوان سيلمي وارد كنن اگه واقعن دلسوز هستند بجاي وارد كردن چندين سيلمي به درد نخور پولاشون رو روهم بزارن و يه سيلمي خوب اونم با استفاده از يه گروه افراد با اطلاع و آگاه مشاوره بگيرن و تحقيق كنند و يه سيلمي وارد كنن نه نريون دوساله كه هيچيش معلوم نيست.بخدا ثواب داره.بجاش قيمت كشش رو بالا بزارن تا برگشت سرمايه با ضرر مواجه نشه.بخدا من حاضرم هزينه بالا كنم و با يه سيلمي خوب كشش كنم تا هزينه كم و.....نظرتون چيه دوستان؟
با این همه مقامی که گفتید فکر کنم خدابیامرز ایجن روز قراره بیاد!!!!!!

بالا