کره خرم

ایمان

Active member
مادرش خواهرشه از ملک منار زیبا و سر و دم گیره مثل خرم اسم واسش هنوز انتخاب نکردم خونه (ملک سپید دایی آرزو) رو از3 طرف داره + خون حداد + و خیبر، زلزله ایشا الله 2 سال دیگه از کهکشان اگه زنده بود می کشم شایدم با الشجاع کشیدم نمی دونم فعلا:smilingsmiley::happysmiley:
اقا میشه بهتر توضیح بدی ؟؟ هیچی نفهمیدم

ایمان

Active member
دیروز تماسایی با اقای رسول زاده مالک ببرک داتم در رابطه با کرهای bs ddiabolo ایشام گفتن فعلا چندماهی به زایمان مادیانها و تولید کرهای bs ddiabolo مانده
در باره اسب علی بخشی هم پرسیدم ایشان گفتن خیر خرم چنین کره ای با مشخصات مادیان سیاه از تیره حمدانی و فروخته شده به استان کرمان ندارد ....!!!:blinksmiley:
علی بخشی توضیح بده جریان چیه ؟؟

بابا این آقا تا حالا صد بار به من گفته که فلان مادیان مال منه خریدم آخریشم همین چند ماه پیش بود که آمده بود پهلوی ما گفت قو را خریدم کره کهکشان و هورام که بقیه اش را خودتان می دانید شاهدم دارم.

bakhshi

Member
سلام جناب بخشی میشه از کره خرم عکس بزارید؟ مادر کره اسمش چی هست؟ ممنون

مایل به دادن اطلاعات نیستم جناب کریمی زیرا الان خارج از کشورم نمی خام براش اتفاق بدی بیفته نزدیک 2 سال دیگه که اماده شو یا کورس شد اطلاعات کامل خدمت دوستان می دهم ضمنا جناب رضایی نژآد مرد اینقدر دهن لق نمی شه سر مسائل مالی من کم آوردم نتونستم قو رو بخرم این جار زدن نداره:biggrin: فکر کردم با شما هم مشورت کردم نمی دونستم ..................... مبارک اقای حسنی خوشحال شدم ایشون خریدنش ایشا الله دست هر کسی می افته کره های عالی بده ارزوی قلبی من برا خالصا همینه که گفتم توضیح دادم چون خیلی ها قیافه واقعی شونو نشون دادن :rolleyessmileyanim:

جناب بخشی دهن لقی نیست خدا شاهده در این مدت کوتاه چند تا مادیان را گفتی من خریدم و بعد مالکش یکی دیگه شده نداری دلیل نداره حرف بزنی بخر و بعد بگو که مال منه و خریدمش بابا.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
چون اسب کشی زیاد شده اطلاعات نمی دم ایمان جان سوئ تعبیر بد نشه یکم صبر کنی:rolleyessmileyanim: تمام اطلاعاتش می زارم:winksmiley02:=

توهم هم حد و اندازه داره برادر
اسب قحطیه که کره شما رو بکشن؟ این همه اسب گرون و در دسترس

sohrab

Active member
علی بخشی من مرده ی این پیشوند و پسوندهاتم : ملک منار! ملک مبارک راس الفخر اصیلان حداد!

ایمان

Active member
ما آخرش نفهمیدیم این اسب علی بخشی 4سالشه و بزودی حداد ثانی ازش بدنیا میاد یا کره هستش و هنوز اسمی براش انتخاب نشده !!!:eek:hno-smiley02::wacsmiley:

بالا