کره اف اس بنگالی 2

سامان حسینی

Active member
نی نی بنگالی.نیوبنگالی.نهنگ کردان.نهنگ بنگال.توشجرش اسب معروف nazeerهم هست میشه ازش استفاده کرد.نامی کردان.ناپلئون.نیل کردان.نورچشم.نایب کردان.negatiwهم توشجرش هست.نیترو کردان و...

نی نی بنگالی.نیوبنگالی.نهنگ کردان.نهنگ بنگال.توشجرش اسب معروف nazeerهم هست میشه ازش استفاده کرد.نامی کردان.ناپلئون.نیل کردان.نورچشم.نایب کردان.negatiwهم توشجرش هست.نیترو کردان و...
چه مغزی داری شما......!!!من یه اسمم به ذهنم نیومده!!!!فقط یه چیزی اگه اسمشو بزارم نی نی بنگالی وقتی 4 یا 5 ساله شه که دیگه نمیشه بهش گفت نی نی بنگالی!!!!!!!

سامان حسینی

Active member
چه مغزی داری شما......!!!من یه اسمم به ذهنم نیومده!!!!فقط یه چیزی اگه اسمشو بزارم نی نی بنگالی وقتی 4 یا 5 ساله شه که دیگه نمیشه بهش گفت نی نی بنگالی!!!!!!!
خوب نی نی انسیاتور هم داشتیم از4 5سالم ردکرده وبازم نینیه نینسیاتر هم بوده همشون الان نوه دارن.این اسم یجورایی افتخارات پدرو به بچش میچسبونه:coolsmiley02:

خیلی ممنون...
شنیدم تو خوزستان یه کره خیلی خیلی زیبا از اف اس به دنیا اومده(حدود 3 ماه پیش)شما اطلاعی دارید از اون کره؟؟؟

به به تبریک میگم دوباره به خاطر تولید این کره زیبا به شما خانم فلاحپور بنظر من نیو بنگالی که پیشنهاد شده عالی میشه یه عذر خواهی هم بدهکار شما هستم:blushsmiley:

بالا