کرمانشاه یا اصفهان

پس معلومه اصلا گذرت کرمانشاه نیفتاده

فقط یه چیز میگم : بهترین های اصفهان از کرمانشاه برده شدن

حقیقتا نه .ولی از دوستان شنیدم کرمانشاه اسب خوب زیاه.ولی کاری که اصفهانیا مییکنن با اسب حیوون یه چیز دیگه میشه.

ایمان

Active member
الانم كردهاي خيلي خوبي كرمانشاه هست ولي چه فايده تو زندانن !!! با اينكه خودم كرمانشاهي هستم ولي حيف اين اسبها كه دست كرمانشاهي هاست ....

بدون شک کرمانشاه هنوز بهترین اسبهای کرد ایران رو داره و این اصل هستش که همه چیز رو رقم میزنه چون هنوز اصفهان و اکثر شهرهای دیگه واسه خرید یا تماشا پاشون اینجا بازه پس میشه گفت هنوز بهترین اسبهای کرد همینجا پیدا میشن

احسان

Active member
esfahan :) behtarin asbaye kord inja hastand to kermanshah o sanandaj o ontarafaa dighe faghat asb eraghi hast
albate sohrab o afson arabi va ye asbe kahar hast esmesh chiye yadam nist hanoz to kermanshah hastnd
dighe hichi
ama to esfahan Kamran pahlewan senator sardar ensiator siiaah khane kharab va korei ajdar ye chnd ta dighe ke hozor zehn nadaram

[ TE=hasan1367;90560]ادامه اسبهای که دکتر معرفی کرد : کیسان*شمشاد و صدها مادیان کرد خالص[/QUOTE]
عزیزم دکتر چیزی از اسبهای کرمانشاه نمی دونه فقط دو تا از اسبهای خوب کرمانشاه رو شناخت اسبهای بهتر از انسیاتور کرمانشاه زیاده اگه نبود اصفهانیها هر روز اینجا نبودن

تا انجای که مادیدیم سنندجی ها میان اصفهان و اسب می برند.شما هم از اسبهای که من و دکتر تو کرمانشاه نمیدونیم نام ببر.

یعنی اگه بگم تو می شناسی اصلا اسب کرد خوب از نزدیک دیدی ؟ حاج حسن سردار کیوانفرد رو دیدی ؟ باربد ؟ ذوالجناح ؟ شبدیز ؟ پردیس ؟ افسون عربی ؟ اژدهای عربی؟ اژدر ؟ عقیق ؟ طوفان و کوپال اسبی که نظیرش کم هست فقط اینجا تعزیه و نمایش اسبهانیست که امثال شما ببینن ا... اینجامهد اسب کرد هستش والبته اینجا همچنین امادیونهایی هم داره که عمرا اصفهان به چشم ببینه عزیزم واسه اطلاعت اگه خواستی بری ببینی و بهت هم بر نخوره با من بیای پیش جناب نوربخش 4 تا مادیون آقای حیدری هست که از اصفهان و اردبیل هر بار بابت هر کدامشون 40تا 50 میلیون دادن اما نفروختن
بهتره بدون تعصب حرف بزنیم و خودتو ناراحت نکنی

احسان

Active member
aghaiye sepehr jan aziz shomaa dorost migi kermanshah bhetarin asbaye kord doniyaa ro daree shomaa khodet che asbee kordi dari ??? lotfaan moarefi kon :smilingsmiley::smilingsmiley:

بالا