کانون اسب اصیل

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آیا از اعضا کسی درباره کانون اسب اصیل که مری خانم ایجاد کرده بودند و اهدافش خبری دارند؟
آیا منحل شده؟ اعضای آن چه کسانی بودند؟

این روزها که در صدد ایجاد تعاونی و NGO وفعالیتهای اجتماعی بیرون از وب هستیم داشتن اطلاعات از فعالیتهای گذشته میتواند کارساز باشد.

Katayoun G

Member
تا اونجایی که من می دونم تا زمانی که خانم در قید حیات بودن با اینکه خیلی تلاش کردن نتونستن کانون رو ثبت بدن.
بعد از فوت ایشون مهندس پوزحیدری، مهندس خلیلی، آقای وکیل السادات، دکتر قلاوند و چند نفر دیگه تونستن با کمک هم یک شرکت خصوصی با اساس نامه کانون ثبت بدن. در چند شهر از جمله تهران و یزد رأی گیری ها با کمک چند نفر از اداره سوارکاری برای انتخاب نماینده ها انجام شد و حتی یک زمین در تهران به اسم کانون خریداری شد.
ولی از اونجایی که همکاری صفت بارز ایرانی هاست چند تن از دوستان خیلی واضح به چند نفر از مسؤلان این طرح نشون دادن که تمام کارهایی که اونها می کنند بیخوده و هیچکس علاقه ای به همکاری با اونها رو نداره( که واقعاٌ حقیقت نداشت!) این مسؤلانم که وقتشون رو از سر کوچه نیاورده بودن و این کار رو اولاٌ از روی عشق و علاقه به اسب عرب و دوماٌ از روی احترام به اهداف خانم قراگوزلو انجام می دادن دلسرد شدن و قضیه کم کم کلاٌ به دست فراموشی سپرده شد!
بعد از اونم دیگه متأسفانه کسی به دنبالش نرفت .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
چون ما درحال برنامه ریزی برای شکل دادن یک NGO و تعاونی هستیم
دانستن نکات مثبت و منفی و اهداف حرکتهای قبل در این زمینه بسیار مهم خواهد بود

sohrab

Active member
نمونه کارت عضویت را دارم. اساسنامه را هم مینونم تهیه کنم. با این عنوان ثبت شده: موسسه حامیان اسبهای اصیل و بومی ایران
شماره ثبتش هم 3417 یا 3317 هست

آخرین ویرایش:
نمونه کارت عضویت را دارم. اساسنامه را هم مینونم تهیه کنم. با این عنوان ثبت شده: موسسه حامیان اسبهای اصیل و بومی ایران
شماره ثبتش هم 3417 یا 3317 هست

اگر امکان دسترسی به روزنامه رسمی و اساسنامه موسسه رو دارید،ممنون میشم که اونها رو برام fax کنید،چون تو سایت روزنامه رسمی search موسسه جواب نمیده و فقط شرکتها رو میاره.

sohrab

Active member
اگر امکان دسترسی به روزنامه رسمی و اساسنامه موسسه رو دارید،ممنون میشم که اونها رو برام fax کنید،چون تو سایت روزنامه رسمی search موسسه جواب نمیده و فقط شرکتها رو میاره.

bargashtam tehran behetoon miresoonam (bebakhshid finglish neveshtam)

moji

Member
با سلام
ضمن اعلام تاسيس کانون حمايت از اسب اصيل ايراني، به پيوست خبرنامه تير و مرداد 89 به حضور شما خوبان تقديم مي گردد

فایلهای ضمیمه به صورت pdf هستند و برای باز شدن به نرم افزار آکروبات ریدر نیاز است

پیوست ها

• Iran Asil Association.pdf
    253.3 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • kanun Tir89.pdf
    360 کیلوبایت · بازدیدها: 46
  • mordadkanun89r.pdf
    392.5 کیلوبایت · بازدیدها: 50
با سلام
ضمن اعلام تاسيس کانون حمايت از اسب اصيل ايراني، به پيوست خبرنامه تير و مرداد 89 به حضور شما خوبان تقديم مي گردد

فایلهای ضمیمه به صورت pdf هستند و برای باز شدن به نرم افزار آکروبات ریدر نیاز است

خوش آمدید:smilingsmiley:

سلام.من يك سوال دارم چرا بايد چنين كانوني كه قرار بود اشاعه دهنده راه وافكار بزرگ بانوي اصيل ايران و كانوني براي حفظ ذخيره ژنتيكي اسب عرب ايراني بود عليرغم اسامي افراد شناخته شده در هيئت مديره و نمايندگان ان به كانون خصوصي اسبهاي شخصي03 تبديل شده؟من خودم عضو اين كانون شدم و ايميلي دريافت كردم كه اگه اسامي اسبتون در ليست كانون نيست اطلاع بديد اما وقتي مطلع ميكنيد ميگويند چون 03 نيست و در ليست دست نويس هم نيست وارد نميكنيم اسبي كه تاييديه dna داره را قبول نميكنن اما هر اسبي كه داغ 03 داشته باشه به راحتي تو كتاب ميره كه معلوم نيست اصلا پدر و مادرش عرب بودن يا نه واقعا بايد به چنين كانوني دست مريزاد گفت