کامران (سلطان * شادی) ن

احسان

Active member
کامران
نريان
پدر: سلطان ( مالک روشن فيروز)
اصفهان (فلاورجان)
مالکيت آقای قديری

پیوست ها

• 07-12-09_1342.jpg
    07-12-09_1342.jpg
    96.3 کیلوبایت · بازدیدها: 236
  • 07-12-09_1343.jpg
    07-12-09_1343.jpg
    82.4 کیلوبایت · بازدیدها: 234
  • 07-12-09_1344.jpg
    07-12-09_1344.jpg
    102.2 کیلوبایت · بازدیدها: 365

salimi

Member
این سلطان نیله هم عجب کردیه باید سواریشم خیلی عالی باشه دوستان که بیشتر میشناسن بگن آیا این از باباش سر تر نیست کسی عکسی از مادرش نداره

eshghi

Member
مادرش رومیشناسین ؟؟
عکس مادرش رونداریدن؟؟
کامران تولید کی بوده ؟؟

مادرشو حدود 10 سال پیش تو باغ حاجی دیدم ولی مال عبدل فرتاب بود که یه سال باطوفان کشش شد و شورشو داد ویه سالم با سلطان کشیدنش که کامران(ساطان نیله) داد ولی کامران از شورش بهتر افتاد شورش مثل مادرش گنده و شل شد

امید زمانی

Active member
خیلی خوشمان آمد با این که یه سری مشکلات رو داره خیلی به دلمان نشست . پرخون و نجیب!!

پیوست ها

• soltan.jpg
    soltan.jpg
    99.6 کیلوبایت · بازدیدها: 138

vatan

Member
خیلی خوشمان آمد با این که یه سری مشکلات رو داره خیلی به دلمان نشست . پرخون و نجیب!!
این که نوشته های افراد ذخیره میشه خیلی خوبه!!!
چند سال پیش اولین بار من این اسب را معرفی کردم و شما یه سلطان را معرفیش کردید که خدا میدونه چه اسب عالی بود!!!:wacsmiley: یادت هست؟؟؟ لینکش را میزارم کاربران ببنند.
http://www.horse.ir/thread4629.html
و شما اصرار داشتی که اسبهای اصفهان زنجیری هستند ولی این اسب خدای حرکت( مثل همون تعریفی که از یه اسب ترکمن میکردی که من فعلا لینکش را نمیزارم یادت هست؟؟!!) و غیره که خیلی از بحث ها توسط مدیر سایت پاک شده که توی صفحه دو لینک بالا شما گفتید.
اینطوری که شما نظر میدید خیلی بده!!!
چون که ممکن هست یه بار یه اسب شناسی اتفاقی !!! از سایت ما دیدن کنه به نظرات شما بربخوره و خدای نکرده!! باورش بشه شما اسب شناس و مهمتر از اون کرد شناس هستید.
اسب مردم را خراب میکنی بعد میگی پرخون و نجیب؟؟!!!:wacsmiley:

vatan

Member
فلاورجانه . آدرس دقیق تر رو بچه های اصفهان باید بدهند. اما اسب خوبیست و مالک هم به نظرم آدم خوب و منصفی است . کسی که دوست داره ازش کره بمونه نه ادعا و ...
مالک را دیدی ؟؟!!! عمرا اگه دیده باشی!!:dodgy:
اون که دیدی اسب نزدش امانت هست عزیز!!!
و این مالکی که توی صفحه اول نوشته درست نیست و مالک فعلا آب یخ میخوره:ph34r-smiley:

امید زمانی

Active member
این که نوشته های افراد ذخیره میشه خیلی خوبه!!!
چند سال پیش اولین بار من این اسب را معرفی کردم و شما یه سلطان را معرفیش کردید که خدا میدونه چه اسب عالی بود!!!:wacsmiley: یادت هست؟؟؟ لینکش را میزارم کاربران ببنند.
http://www.horse.ir/thread4629.html
و شما اصرار داشتی که اسبهای اصفهان زنجیری هستند ولی این اسب خدای حرکت( مثل همون تعریفی که از یه اسب ترکمن میکردی که من فعلا لینکش را نمیزارم یادت هست؟؟!!) و غیره که خیلی از بحث ها توسط مدیر سایت پاک شده که توی صفحه دو لینک بالا شما گفتید.
اینطوری که شما نظر میدید خیلی بده!!!
چون که ممکن هست یه بار یه اسب شناسی اتفاقی !!! از سایت ما دیدن کنه به نظرات شما بربخوره و خدای نکرده!! باورش بشه شما اسب شناس و مهمتر از اون کرد شناس هستید.
اسب مردم را خراب میکنی بعد میگی پرخون و نجیب؟؟!!!:wacsmiley:

:dodgy::laughingsmiley:بحث های شما خیلی عالیه ! خوبی بحث ها اینه که همه می خونند و از بیانات دوستان مستفیض میشن . این که در اصفهان اسبها چه جوری واسه تعزیه آماده میشن و اکثرا آن ها این طوری تعلیم میبینند که شکی نیست و همه هم میدونند! بگذارید لینک ها رو ببینند دوستان . اسبی که من تعریف کردم اسب بسیار خوبی بود الانم مرده ولی عکسش هست ! من اسب شناس نیستم و از اون مهم تر کرد شناس هم نیستم و فقط ادعای ما اسب دوست بودن . ولی نمی دونم چه حرفی زده شده که اینقدر شما رو تحت تاثیر قرار داده و شما رو ناراحت کرده!!!! در ضمن اون اسبی که شما میفرمایید که ترکمنه ارلی اشتوته . که تعداد کره هاش و کشش هاش و الان خود کره هاش نشون میدن چه اسبی است !!!! تهدید می کنید که لینک میذارید ؟؟؟ خیلی خوبه ! در ضمن من خیلی علاقه مندم که اسبی نقد بشه و بحث بشه و ما ازبیانات دوستان استفاده کنیم !!!! من اولین اسبی هم که تاپیک نقد باز کزدم براش سمند بود که سو تفاهم نشه !!! ولی وقتی یه اسب ترکمن که تو پرش عالیه مثلا مدیر عکس میذاره و شما میگی سواریش زیر زین چه طور هست . پر خون هست یا نه ؟؟؟دیگه حرفی باقی نمی مونه ! شما اسبی رو خوب می بینید که یه نفر فقط بتونه سوارش بشه . اونم سواری که چه عرض کنم خودش رو به زور نگه داره رو اسب!!!! اسب عرب زیبایی معرفی می کنند دوستان اسبی که چند دوره قهرمانی در معتبرترین مسابقات شو داره شما میگید خون نداره یا بخوره به یه اسب تکه تکه میشه !!!!:laughingsmiley: البته درسته اون اسب واسه تکیه محمود سیبیل ساخته نشده!!!! ولی افسوس که دوستان باید همه جا اظهار نظر کنند و...

احسان

Active member
inam Kami khaan eshghe man :D:dodgy:

پیوست ها

• kamii.jpg
    kamii.jpg
    960.8 کیلوبایت · بازدیدها: 69
  • kamiii.jpg
    kamiii.jpg
    1,004 کیلوبایت · بازدیدها: 47

احسان

Active member
korei Kami khan

faght baayd in kreo az nazdik bebinin akhare tip hast:biggrin:

پیوست ها

• photo0444.jpg
    photo0444.jpg
    536.4 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • photo0440.jpg
    photo0440.jpg
    719.6 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • photo0445.jpg
    photo0445.jpg
    461 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • photo0441.jpg
    photo0441.jpg
    586.9 کیلوبایت · بازدیدها: 40

احسان

Active member
Kamran va pesaresh

پیوست ها

• IMG_7508.jpg
    IMG_7508.jpg
    320.7 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • kamihg.jpg
    kamihg.jpg
    56.7 کیلوبایت · بازدیدها: 20

s.parizimanesh

Active member
روز مسابقه

پیوست ها

• ka1.jpg
    ka1.jpg
    68 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • ka2.jpg
    ka2.jpg
    80.5 کیلوبایت · بازدیدها: 48

pascal

Member
اون عکس تکی زمانی که اصفهان بوده که سوارکارش هم حمید شکرویه اما اون سه تا عکس زمانی که کرمانشاه بوده.

بالا