ژیوار

زندگیم تولد دو سالگیت مبارک :smilingsmiley:

پیوست ها

• IMG_0698.jpg
    IMG_0698.jpg
    101.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • IMG_0700.jpg
    IMG_0700.jpg
    109.8 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • IMG_0704.jpg
    IMG_0704.jpg
    121.7 کیلوبایت · بازدیدها: 50
شرمنده شما این کره را ازکی وکجا خریداری کردین چون من یکسری اطلاعات از این اسب دارم که نمی دانم درست هست یا نه - نام صاحب مادر زیوار را میشناسید یا نه-

شرمنده شما این کره را ازکی وکجا خریداری کردین چون من یکسری اطلاعات از این اسب دارم که نمی دانم درست هست یا نه - نام صاحب مادر زیوار را میشناسید یا نه-

بله نام مادرش بوران هستش که کرد خالصه و الان در اصفهان نگهداری میشه(بعد از 17 سال از تهران تازه 1ساله بردنش واسه تعزیه)
ما از تولد این کره رو می خواستیم تا 6 ماهگی که خریدیمش

اين كره سواري شده؟شما كره هاتون رو از چه سني سوار ميشين؟

خیر هنوز سواری نشده؛ من به تبعیت از نظر استاد پرشم جناب نقاش معتقدم 3سالگی باید سوار شد ولی شاید هم بعد از مرز 2/5 سالگی..... فعلا معلوم نیست.

hashemlo

Member
در زمان قديم اسب را از 18 ماهگي سوار ميشدند الان هم ما تو كار خودمون مونديم چكار كنيم سنتي عمل كنيم يا اينكه از 2.5 سالگي سوارش بشيم .اگر دوستان نظر بدن ممنون ميشيم

srafil

Member
اقای هاشملو شما خودتون استاد مایین ولی بنا به نظر اساتید فن اسب رو معمولا از 2 سالگی به بعد سواری میکنن.

hashemlo

Member
دو سال كه حتما اما من خودم نظرم 2.5 وياشايد 3 ولي پدرم اصرار بر دو سال داره مي گه اسب بد عادت ميشه .

s.parizimanesh

Active member
به نظر من سه سالگی بهترین سن برای کشش و سواری کردن اسب هست البته کارهای سواریش از دو سالگی باید کم کم انجام بشه وهم اسب خوب رشد میکنه.

afrasyab

Member
اگه کسی از این مادیون(بوران ) تو اصفهان خبری داره لطفا به من بگه؟

afrasyab

Member
چشم میزارم
اگه شمام اصفهانید آمار این بوران رو در بیارید لطفا